Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy Rogoźniczki nie chcą wiatraka

Utworzony przez rafi;), 22 marca 2009 r. o 17:26
m napisał:
Przepraszam Panią dyrektor U.G i Panią E.K za zamieszczone na ich temat informacje na forum Dziennika Wschodniego. Monika Chwedoruk.[/quote]
Gość napisał:
W związku z wykorzystaniem mojego komputera przez osobę trzecią do komentowania działań osób p. Gwiazdowskiej i p. Kochańskiej ja ze swej strony przepraszam K.Modrzewska-Piesta.Mam jednocześnie nadzieję że Pani,która tego dokonała nadużywając mojego zaufania będzie miała odwagę cywilną żeby wziąść odpowiedzialnosć za swoje czyny,
[quote name='agnieszka' post='102367' date='8.03.2009, 20:16:44']ludzie,internet dzieki swojej anonimowosci sprzyja rozsiewaniu fałszywych opinii, oskrżeń,obelg,jednak nie tędy droga...zastanówcie się zanim postanowicie zrobic komuś przykrość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Art. 231. § 1. kk Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy artykuł na temat elektrowni wiatrowych. http://www.rp.pl/artykul/2,320069_Boom_na_...rowe_farmy.html Jak zwykle to co najważniejsze napisano na samym końcu: "Gminy idą na rękę inwestorom, uwzględniając farmy wiatrowe w swoich planach zagospodarowania przestrzennego. To jednak wywołuje coraz liczniejsze protesty mieszkańców. Intensywny rozwój energetyki wiatrowej spowodował w krajach Europy Zachodniej opór przed tego typu inwestycjami ze strony mieszkańców nadmorskich terenów. – Liczymy się z tym, że taka tendencja wystąpi też Polsce – dodaje Prasałek." Widać wyraźnie, że mieszkańcy starej Europy już sie nacieszyli tą "nowością".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten jeszcze ciekawszy http://www.rp.pl/artykul/2,320289_wRodzini...od_Rydzyka.html Pomódlmy się za nowe przedsięwzięcie OJCA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś mocno się napracował aby zrzucić gorące tematy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A bezrobocie PiS-uarne siedzi i je "wygrzebuje"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z trego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle to co najważniejsze napisano na samym końcu: "Gminy idą na rękę inwestorom, uwzględniając farmy wiatrowe w swoich planach zagospodarowania przestrzennego. To jednak wywołuje coraz liczniejsze protesty mieszkańców. Intensywny rozwój energetyki wiatrowej spowodował w krajach Europy Zachodniej opór przed tego typu inwestycjami ze strony mieszkańców nadmorskich terenów. – Liczymy się z tym, że taka tendencja wystąpi też Polsce – dodaje Prasałek." Widać wyraźnie, że mieszkańcy starej Europy już sie nacieszyli tą "nowością". [/quote] A MU JAK ZWYKLE 100 LAT ZA MURZYNAMI. ALE JAKA KASA, KASA, KASA, PRAWDA R.M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak zwykle to co najważniejsze napisano na samym końcu: "Gminy idą na rękę inwestorom, uwzględniając farmy wiatrowe w swoich planach zagospodarowania przestrzennego. To jednak wywołuje coraz liczniejsze protesty mieszkańców. Intensywny rozwój energetyki wiatrowej spowodował w krajach Europy Zachodniej opór przed tego typu inwestycjami ze strony mieszkańców nadmorskich terenów. – Liczymy się z tym, że taka tendencja wystąpi też Polsce – dodaje Prasałek." Widać wyraźnie, że mieszkańcy starej Europy już sie nacieszyli tą "nowością". A MU JAK ZWYKLE 100 LAT ZA MURZYNAMI. ALE JAKA KASA, KASA, KASA, PRAWDA R.M.
PANASIUK NIE WYMĄDRZAJ SIĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Art. 231. § 1. kk Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
Prekurator cy co??????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Oszołomki !!!!!" Proszę zaobserwować, ile osób czyta "FORUM POWIATU BIALSKIEGO?" to są ciągle te same osoby Na posty odpowiada 1/3 ew. 2/5 biggrin.gif pozostali to ciekawscy i ci co się ŚMIEJĄ z "Oszołomków" produkujących się na forum!!!! Pozdrawiam GMINY KONSTANTYNÓW, MIĘDZYRZEC (moja ulubiona - najwięcej "oszołomów", JANÓW (nie ustępuje temu wcześniejszemu, tylko dlaczego tak mało wątków... na forum i jeszcze "MIASTO MIĘDZYRZEC" jest niesamowite ! Proszę o więcej i częściej (jak nie piszecie to robi się nudno , a jak..... to jest wesoło i przynajmniej mamy UBAW :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
PANASIUK NIE WYMĄDRZAJ SIĘ.
Panasiuk powiedz lepiej kiedy dowiemy się ,że ty nie chcesz wiatraka w Rogożniczce bo lepiej będzie jak stanie on na polu twojego brata w niedalekiej odległości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chce mieć taki wiatrak na podwórku Sąsiad ma 2 nie przeszkadza mi i ja też chce taki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='ipla' date='25.06.2009, 18:33:33' post='144278'] A ja chce mieć taki wiatrak na podwórku Sąsiad ma 2 nie przeszkadza mi i ja też chce taki!!! TO SE KUP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy w remizie stażackiej odbywają się jakieś "zabawy" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czy w remizie stażackiej odbywają się jakieś "zabawy" ?
R E G U L A R N I E. GDY TYLKO POJAWIA SIĘ PREZES GMINNEGO ZARZĄDU STRAŻY I JEGO ŚWITA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli jest coś dla czarnego i zielonego luda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
R E G U L A R N I E. GDY TYLKO POJAWIA SIĘ PREZES GMINNEGO ZARZĄDU STRAŻY I JEGO ŚWITA.
KIEDY CI STRAŻACY OTWORZĄ OCZY? LUDZIE ON WAS PRZEZ CAŁY CZAS NABIJA W SIKAWKĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
goiść napisał:
KIEDY CI STRAŻACY OTWORZĄ OCZY? LUDZIE ON WAS PRZEZ CAŁY CZAS NABIJA W SIKAWKĘ.
strażak nie ma oczu ma tylko przewód do przyjmowania płynów mniejszy bądź większy bak i kurek spustowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Peesel nie nadaję się do rządzenia w wymiarze krajowym, jak i lokalnym. To nadęte od gminnej pychy buraki. Żadnej propaństwowej, czy lokalnej wizji rozwoju. Jedynie nepotyzm, korupcja i selekcja negatywna. Strategia, plany rozwoju, czy pomysły na lokalną aktywność to coś, co dla peeselu brzmi złowrogo i obco. Wolą rozpijaczanych przez nich strażaków, łysawych wójtów i cynicznych, ograniczonych burmistrzów oraz pasibrzuchatych, łaknących tacy i hołdów proboszczów. Ta partyjka kurduplowatych, w przyciasnych garniturkach i spoconych dziłaczy pseudoludowych, gdzie słoma wyłazi z onuc, a wszelkie społeczne działanie odbywa się tylko i wyłącznie na rozkaz centrali od "Witosa z Podlasia", bądź od "Waldka Rozwodnika". Ich największym wrogiem jest tak naprawdę chłop polski i polska rodzina. Wlewają wiernemu jeszcze ludowi tony banialuków i nic nie kosztujących komplementów. Gdy przychodzi co do czego, zawsze godzą się na antychłopską politykę rządu. Bo nie o chłopa im chodzi, lecz o judaszowe srebrniki, które pobiera kilkudziesięciu posłów-osłów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...