Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Mieszkańcy mogli deklarować opcję z wykupem, wtedy kwota wykupu zawarta jest w comiesięcznych ratach." - ok tylko wykup jest wstrzymany więc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bubel prawny , powstały już wcześniej TBSy i co się okazało ?? ze czynsze w tych państwowych spółeczkach są większe niż na wolnym rynku bo partyjni kacykowie stali się prezesami z pensjami 20 tys zł. Ktoś to musi utrzymywać. To samo bedzie z mieszkanie + . Wykończysz mieszkanie a potem tego nie odzyskasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kolejne wielkie pisowskie oszustwo.Boże miej w opiece tych co się skuszą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak sie wierzy w socjalistyczne brednie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja w Lublinie w stanie deweloperskim za mieszkanie 40m2 będę placic 900zl raty kredytu. Dodatkowo mieszkanie wlasnosciowe wiec bezczynszowe. Nie dajcie się ludzie oszukać tym pajacyk z PIS-u. Żerują tylko na mniej doinformowanych ludziach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego w jarocinie umowa jest jawna i miesci sie na 3 stronach,i ustalony jest czynsz itp,a tu wszystko jest poufne,tajne kilkadziesiat stron zabezpieczen dla banku,i my mamy to podpisac?***jarocinbuduje.pl/warunki-otrzymania-mieszkania/ na dole strony sa umowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rezygnuja co chcieli podnajac...Ja chcialem to mieszkanie dla rodziny ale po przeczytaniu umowy i warunkow,no to naprawde prawnika i matematyka nie trzeba zeby odrazu zrezygnowac...jak wiekszosc osob,zobaczcie co sie dzieje na facebooku ile ludzi zrezygnowalo,ile nocy ludzie przeplakali,bo mieli miec mieszkania a tu lipa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uroczyste wręczanie kluczy jak za komuny haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny zwyczajny kant w wykonaniu pisiorów. Coś pod publiczkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nawet gdyby mieszkania były za darmo, całkowicie wyposażone, to firanki by były nie takie....ale trzeba zrobić wszystko, napluć na wszystko, byleby obrzydzić PiS, bo wtedy spadnie strach z uwikłanych w mafiach i korupcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można byc tak głupim żeby robic remont od stanu deweloperskiego w nie swoim mieszkaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Bubel prawny , powstały już wcześniej TBSy i co się okazało ?? ze czynsze w tych państwowych spółeczkach są większe niż na wolnym rynku bo partyjni kacykowie stali się prezesami z pensjami 20 tys zł. Ktoś to musi utrzymywać. To samo bedzie z mieszkanie + . Wykończysz mieszkanie a potem tego nie odzyskasz
 Wystarczy zobaczyć ile prezes TBS-u zarządzającego trzema blokami na krzyż zarabia, żeby wiedzieć dlaczego są takie czynsze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dać darmozjadom za darmo ! Dać jeszcze pi 500! I tak będą grymasić ! A inni musza zappierd na swoje ! Dobrze, ze lokale są za kasę inaczej dziadostwo wzięłoby za free i nikt by niedbal ! Ludzie nic nie ma za free ! Nie pasuje kupcie na wolnym rynku ! Poczekajcie na nowy rząd . Zobaczymy co wam dadzą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz już wiem dlaczego pospiesznie w Białej remontuje się przystanki autobusowe,maluje się znaki na jezdni i lepi dziurawe i wyboiste ulice.Trzeba przyznać ,że Biała podlaska jest wyjątkowo brudna ,zachwaszczona i strasznie zapuszczona.Ostatnia kadencja prezydenta Stefaniuka jest wyjątkowo nieudana i stracona.Jedynie może on sam sobie zapisać na plus:to nowy dom,samochód,motocykl z górnej półki i żona blondynka/"biała pozytywka"/ z dwoma stołkami w spółkach skarbu państwa. Ale najważniejsze postawiony pomnik małż Kaczyńskich na byłym szalecie miejskim.No a teraz wręczenie kluczy do mieszkań,które wybudował deweloper.Mieszkanie dla bogatych z dużym czynszem większym niż na wolnym rynku.Myślę,że rządzący powinni sprawdzać gdzie i po co jadą?Czy nie pomagają stawiać pomniki na śmietnisku?Coś mi się zdaje, że hrabia Bierecki ich wszystkich wmanewrowuje we własne sidła,tj.ludzi do SKOK-ów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDY TAKIE MIESZKANIA + POWSTANĄ W KRAŚNIKU ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja wolę kupić na kredyt, najwyżej sprzedam. A tu jeszcze trzeba wykończyć samemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to mata Tanio+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pzdra napisał:
Dać darmozjadom za darmo ! Dać jeszcze pi 500! I tak będą grymasić ! A inni musza zappierd na swoje ! Dobrze, ze lokale są za kasę inaczej dziadostwo wzięłoby za free i nikt by niedbal ! Ludzie nic nie ma za free ! Nie pasuje kupcie na wolnym rynku ! Poczekajcie na nowy rząd . Zobaczymy co wam dadzą .
 Raczej masz marne pojęcie o warunkach najmu w Białej Podlaskiej. Osobiście zrezygnowałem nie dlatego,że chciałem coś za darmo, tak bym wnioskował o mieszkanie komunalne... Nie zamierzałem także tego mieszkania wynająć. Chciałem po prostu mieszkać i płacić wyższy czynsz ze świadomością,że to mieszkanie kiedyś będzie moje. Niestety czynsz jest wysoki a dojścia do własności nie ma, może będzie później, nie wiadomo na jakich warunkach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
my tez zrezygnowalismy bo umowa jest fatalna dla mieszkancow,szkoda ze oszukiwali nas ponad rok czasu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wejdzcie na facebooka "Czy są tu jakieś mamy które składały wnioski na mieszkanie plus i teraz rezygnują? Mam kilka pytań. Trzeba zrobić z tym porządek"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...