Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Młodzi wybierają licea

Utworzony przez olo, 4 czerwca 2008 o 13:44
nie dziwię się ze nie chcą się uczyć na krawcową która zarobi 1001 zł - jak by Pani właścicielka firmy krawieckiej zapłacił 2000 miesięcznie napewno miała by chętne osoby
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zależy gdzie się robi ale teraz jak mało jest np krawcowych to zarobki owej grupy będą większe żeby skusić kogoś innego lepszymi warunkami pracy itp
0
olo napisał:
nie dziwię się ze nie chcą się uczyć na krawcową która zarobi 1001 zł - jak by Pani właścicielka firmy krawieckiej zapłacił 2000 miesięcznie napewno miała by chętne osoby
Powiem, że teraz nie wiadomo co wybrać
0
Warto iść do micka? wybieram teraz szkołe i sie waham na tym. na ich stronie nie ma nawet wywieszonej rekrutacji z tego roku ani info o dniach otwartych , wie moze ktos cos?
0
Dostałam się do Micka ??? ;) Jest tam aż tak źle jak niektórzy mówią??czy mam się przepisać do ekonoma albo Katolika ?A w katolu jest lepiej ??XD
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: