Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Młodzież Wszechpolska zaleca kupowanie polskich produktów. Jakich?

Utworzony przez Gość, 3 kwietnia 2015 r. o 17:20
Raz w tygodniu,przed szabasem czyli w piątek jest czarterowy lot do Lizbony z workami banknotów od 700 do 900 kilogramów.                             Biedronka.
  Jezu teraz nawet dzieci mają dostęp do internetu.... i filmów się naoglądały... :D Polska nie jest krajem trzeciego świata....a i tam nawet takie przekręty nie wyjdą..... Jedyny kraj co by to było możliwe to Rosja i oczywiście za przyzwoleniem p. Putina :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd takich głupot się dowiedziałeś, bo raczej mądrością ty nie grzeszysz.... Odprowadzają zysk (marże) a podatki zostają w Polsce.... i idą na naszych darmozjadów polityków....Ha ha jakiś ty naiwny myślisz że podatki idą na rozwój miejsca w którym mieszkasz ha ha dobre.... Ale już skoro takie mądrości piszesz to może wiesz dlaczego Polska nie ma swojej sieci marketów...??? Bardzo dobrze że chociaż ta Biedronka i inne markety kupują od polskich producentów i rolników towar....bo Polski rząd napewno nie dał by im takiej ceny jak te markety i pewnie jeszcze opodatkował dodatkowo....Heloooo obudź się to jest Polska gdzie się płaci podatek od podatku... :D
Naucz się najpierw pisać dzieciaku. Przeczytaj ze dwa razy to co napisałeś, bo chyba do końca sam nie wierzysz w to co piszesz, albo wiedzę czerpiesz ze strzępów informacji i jej nie rewidujesz. Poczytaj o podatku CIT i zrozum, że są równi i równiejsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naucz się najpierw pisać dzieciaku. Przeczytaj ze dwa razy to co napisałeś, bo chyba do końca sam nie wierzysz w to co piszesz, albo wiedzę czerpiesz ze strzępów informacji i jej nie rewidujesz. Poczytaj o podatku CIT i zrozum, że są równi i równiejsi.
  Buhahahaha wiem więcej o podatku niż ty o sobie... nie masz zielonego pojęcia o czym pisałem, wróć do podstawówki tam uczą czytać ze zrozumieniem...przyda ci się ta umiejętność.. :D  Pozdro....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda nierobów....!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Nikoś  - Polski cukier : tylko Polska wódka (chłodzona ) bo ciepła nie da sie pić itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzież wszechpolska zapomina o tym że biedronka kupuje od Polskich producentów. Czy oni sa tak głupi i nie wiedzą że gdyby np chleb wieźli z Portugalii to by się zepsuł. Głupota tych ludzi mnie przeraża
Wiem od kierowcy tira, że wożą z Hiszpanii chleb mrożony. Potem do pieca i mamy świeży chlebuś. No ale żeby z Portugalii to nie słyszałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem od kierowcy tira, że wożą z Hiszpanii chleb mrożony. Potem do pieca i mamy świeży chlebuś. No ale żeby z Portugalii to nie słyszałem.
Oprócz mrożonego, który pieką w biedronkach na miejscu jest jeszcze taki już upieczony, więc raczej z Hiszpanii nikt go nie przywozi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...