Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Modlitwa" na głównym placu

Utworzony przez Nasz, 31 marca 2008 r. o 10:25
f napisał:
Ale jak odstrzelisz sobie łeb(nadal zastanawiam się czym to zrobisz) to na co Ci jaja?
Ja też nadal się zastanawiam, ale zostawmy to jako problem który w najbliższym czasie rozwiąże. Wiesz nie pomyślałem o tym, że jak odstrzelę sobie łeb to z mych jajek nikły pożytek. muszę to przemyśleć raz jeszcze bardzo dokładnie! Jak to dobrze mądrego posłuchać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otóż to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
Jak to dobrze mądrego posłuchać!
Tak i mnie posłuchaj Janie: z tego co tu widzę i czytam to głowa ci potrzebna nie jest na pewno ! Co do jaj to nie wiem ale zapewne śmiem przypuszczać że jeszcze mogą ci się przydać. Tak więc reasumując dotychczasowe rozważania : wal sobie w ten twój gupi łeb śmiało !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duża zocha z łopatą napisał:
Tak i mnie posłuchaj Janie: z tego co tu widzę i czytam to głowa ci potrzebna nie jest na pewno ! Co do jaj to nie wiem ale zapewne śmiem przypuszczać że jeszcze mogą ci się przydać. Tak więc reasumując dotychczasowe rozważania : wal sobie w ten twój gupi łeb śmiało !
Dzięki. Tego potrzebowałem -wale prosto w łeb, swój łeb!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Dzięki. Tego potrzebowałem -wale prosto w łeb, swój łeb!
Walnąłem już sobie kule w łeb! Nie czuje żadnej różnicy! Może by jednak spróbować z tymi jajkami?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Walnąłem już sobie kule w łeb! Nie czuje żadnej różnicy! Może by jednak spróbować z tymi jajkami?!
Wal jeszcze raz ! i jeszcze raz ! wal aż do skutku ! nie ustawaj ! w końcu musi się udać ! Janie, posłuchaj, a ... może ty masz ZAKUTY ŁEB i to dlatego nie możesz go rozbić ? Zastanawiałeś się nad tym ? A z jajkami co ? chcesz też w nie walić ? Nie no, to już profanacja ! nie wariuj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zocha samocha napisał:
Wal jeszcze raz ! i jeszcze raz ! wal aż do skutku ! nie ustawaj ! w końcu musi się udać ! Janie, posłuchaj, a ... może ty masz ZAKUTY ŁEB i to dlatego nie możesz go rozbić ? Zastanawiałeś się nad tym ? A z jajkami co ? chcesz też w nie walić ? Nie no, to już profanacja ! nie wariuj !
Walnąłem, kilka razy, dokładnie cztery, nic nie pomaga, kule rykoszetem walą, ściany mam już podziurawione, sąsiedzi mają pretensje, że spać nie mogą! Co robić, co robić, mądre głowy radźcie, mówcie, pomocy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Walnąłem, kilka razy, dokładnie cztery, nic nie pomaga, kule rykoszetem walą, ściany mam już podziurawione, sąsiedzi mają pretensje, że spać nie mogą! Co robić, co robić, mądre głowy radźcie, mówcie, pomocy!
Radzę : weż na youtubie obejrzyj film "Towarzysz generał" który na tvp kultura leciał. To kilka, chyba 8, części. To cię powinno uspokoić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mały ale z siekierą napisał:
Radzę : weż na youtubie obejrzyj film "Towarzysz generał" który na tvp kultura leciał. To kilka, chyba 8, części. To cię powinno uspokoić...
Widziałem, niezłe nieźle! Ale ci jajami? Czy wojtek miał jaja czy nie, może sobie je odszczepia, tak jak ja planuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Czy wojtek miał jaja czy nie ?
Ważne pytanie ! Gdzieś kiedyś widziałem jakiś program w tv i tam była przedstawiona ta historia. Okazuje się że Wojtek miał jaja tak jak każdy z nas, normalne, ładne, okrągłe, ale w 1942 wywieżli go na sybir i tam mu je niepostrzeżenie zamienili na ... SOWIECKIE, brzydkie, wilkie, kwadratowe, obleśne, chropowate, no takie do niczego ! wstyd ludziom pokazać ! To był natajniejszy sekret wojtka, o tym nawet kiszczak czy inna kania nie wiedzieli. Ale w 1981 dowiedziała się o tym Solidarność a konkretnie to jakiś bolek czy lolek, już nie pamiętam dzisiaj. I ten bolek czy lolek szantażował wojtka że o wszystkim powie ludziom 14 grudnia 1981 na konferencji światowej. I to dlatego wojtek 13 grudnia wprowadził stan wojenny ! bał się ujawnienia tego sekretu ! Potem czerwona propaganda dorobiła do tego bajkę że niby wojtek chciał ocalić Polskę przed wkroczeniem, że mniejsze zło itp. ble, ble, ble. A chodziło po prostu i zwyczajnie o JAJKA wojtka ! Wiedziałeś o tym Młocie ? Nie wiedziałeś ! bo niby skąd miałeś wiedzieć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciotka spod lodu napisał:
Ważne pytanie ! Gdzieś kiedyś widziałem jakiś program w tv i tam była przedstawiona ta historia. Okazuje się że Wojtek miał jaja tak jak każdy z nas, normalne, ładne, okrągłe, ale w 1942 wywieżli go na sybir i tam mu je niepostrzeżenie zamienili na ... SOWIECKIE, brzydkie, wilkie, kwadratowe, obleśne, chropowate, no takie do niczego ! wstyd ludziom pokazać ! To był natajniejszy sekret wojtka, o tym nawet kiszczak czy inna kania nie wiedzieli. Ale w 1981 dowiedziała się o tym Solidarność a konkretnie to jakiś bolek czy lolek, już nie pamiętam dzisiaj. I ten bolek czy lolek szantażował wojtka że o wszystkim powie ludziom 14 grudnia 1981 na konferencji światowej. I to dlatego wojtek 13 grudnia wprowadził stan wojenny ! bał się ujawnienia tego sekretu ! Potem czerwona propaganda dorobiła do tego bajkę że niby wojtek chciał ocalić Polskę przed wkroczeniem, że mniejsze zło itp. ble, ble, ble. A chodziło po prostu i zwyczajnie o JAJKA wojtka ! Wiedziałeś o tym Młocie ? Nie wiedziałeś ! bo niby skąd miałeś wiedzieć ?
ale dyskusja była o moich jajkach? A Nie o Wojtka! Wojtek leży w łóżku obok mnie, ja się pytam i czytam mu to co napisałeś, a wiesz co on mi na to? On wiecie co? On krótko mi, że się wydało..... w końcu się wydało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co sie tak naparzacie - wiecie chociaż od czego sie zaczeło ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A co sie tak naparzacie - wiecie chociaż od czego sie zaczeło ?!
No od czego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A co sie tak naparzacie - wiecie chociaż od czego sie zaczeło ?!
jakis czosnkowy allexs prowokował swoimi kłamstwami wyssanymi z palucha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jakis czosnkowy allexs prowokował swoimi kłamstwami wyssanymi z palucha
prowokował prowokował ale dostał pare razy po mordzie i sie schował !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 42 z 42

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...