Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Monitoring w Białej Podlaskiej: Kamer wciąż brak

Utworzony przez dyzma, 27 kwietnia 2011 r. o 08:29
dobrze że tam nie ma monitoringu bo by mnie sfilmowali jak srałem koło tej kolektury.Tak mnie naparło że nawet bokserek nie zdążyłem zdjąć.Później wydłubywałem odchody kijeczkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamontowane dwie kamery na pl. Wolności pokazują od 3 tygodni kawałek płyty chodnikowej (ktoś prawdopodobnie kamery te odwrócił aby nie pokazywały szerszego planu). Decydenci nie zdają sobie sprawy, że kamery internetowe mogą rozsławiać nasze miasto na całym świecie a dla wielu osób pochodzących z Białej Podlaskiej lub kończących tu szkoły lub kiedyś pracujących w tym mieście - doskonałym miejscem na wspomnienia i zadumę oraz zachętą, do powrotu w te strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyzma napisał:
dobrze że tam nie ma monitoringu bo by mnie sfilmowali jak srałem koło tej kolektury.Tak mnie naparło że nawet bokserek nie zdążyłem zdjąć.Później wydłubywałem odchody kijeczkiem
ogień z d.... może to ten ogień spowodował pożar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyzma napisał:
dobrze że tam nie ma monitoringu bo by mnie sfilmowali jak srałem koło tej kolektury.Tak mnie naparło że nawet bokserek nie zdążyłem zdjąć.Później wydłubywałem odchody kijeczkiem
przepraszam za nieprzemyślaną wypowiedź. Przeczytałem i zrozumiałem. Teraz jestem za kamerami we wszystkich miejscach nie pomijając sraczy. http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/krakow/mieszkancy-chca-monitoringu-czy-na-pewno-jest-potr,1,4255072,region-wiadomosc.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyzma napisał:
dobrze że tam nie ma monitoringu bo by mnie sfilmowali jak srałem koło tej kolektury.Tak mnie naparło że nawet bokserek nie zdążyłem zdjąć.Później wydłubywałem odchody kijeczkiem
Jakbyś zdjął to mogło być tak. [media]http://www.youtube.com/watch?v=UUSpaBtDVcc[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyzma napisał:
dobrze że tam nie ma monitoringu bo by mnie sfilmowali jak srałem koło tej kolektury.Tak mnie naparło że nawet bokserek nie zdążyłem zdjąć.Później wydłubywałem odchody kijeczkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...