Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Moralne karły

Utworzony przez Muczyk, 6 czerwca 2011 r. o 20:50
Nie wiem, czy ten człowiek zabił swojego psa celów, czy chciał sam popełnić samobójstwo. Wiem za to, że większość z tych, którzy piszą potępieńcze posty, nie ma moralnego prawa osądzać tego człowieka. Codziennie zjadacie ciała zwierząt mordowanych w rzeźniach w dużo bardziej nieludzki i okrutny sposób niż ten pies. Odżywiacie się mięśniami, sercami, nerkami i wątrobami zamordowanych zwierząt, z których każde było kiedyś żywą, czującą istotą. Każde z tych zwierząt ktoś kiedyś zaprowadził na tory i zostawił na pewną śmierć, abyś ty mógł – mogła zjeść jego ciało. I tylko mi nie mówcie, że macie prawo decydować, które zwierzęta zasługują na życie, a które zasługują na śmierć. Zanim ktokolwiek zacznie protestować, proszę, niech najpierw wydłubie sobie spomiędzy zębów resztki zamordowanego zwierzęcia. Obłudnicy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mięsko rządzi - już od dziesiątków tysięcy lat jemy mięso i dlatego jesteśmy kim jesteśmy. Dzięki białku i proteinom mamy takie duże, sprawne mózgi. Bez tego bylibyśmy małpami. Poza tym zabijanie jest naszą naturą i potrzebą- jakbyśmy nie zabijali zwierząt to zabijalibyśmy ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mięsko rządzi - już od dziesiątków tysięcy lat jemy mięso i dlatego jesteśmy kim jesteśmy. Dzięki białku i proteinom mamy takie duże, sprawne mózgi. Bez tego bylibyśmy małpami. Poza tym zabijanie jest naszą naturą i potrzebą- jakbyśmy nie zabijali zwierząt to zabijalibyśmy ludzi.
i to robimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...