Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Morderstwo w Janowie Podlaskim: Zwłoki kobiety na parkingu

Utworzony przez Rafal, 7 sierpnia 2011 r. o 11:46
Nie wiem czy mają nas za deb***i czy może to tylko głupota autora. Tytuł brzmi ''Morderstwo na parkingu.............'' A policja stwierdza ze zgon z przyczyn naturalnych. Brak słów na brak inteligencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisali że nienaturalnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umiesz czytać w ogóle??? Przecież jest napisane o śmierci z przyczyn NIENATURALNYCH!!! Idź do szkoły a później będziesz dopiero toczył pianę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba coś źle czytasz... Tam widocznie jest napisane że kobieta zmarła śmiercią nienaturalna... ehh... trzeba czytać ze zrozumieniem a nie wyciagać pochopne wnioski... ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kretynie naucz się czytać. Nienaturalnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem z Janowa, wiadomość która tu jest podana kilka godzin po zdarzeniu nie może zawierać szczegółowych informacji. czego się doczekujecie, skoro sprawa jest w toku i nawet nie poznano tożsamości kobiety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
--> Rafał NIEnaturalną głąbie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmiercią nienaturalną ślepaku, gratuluje bystrości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafałku czytaj ze zrozumieniem "Jak podaje policja, kobieta zmarła śmiercią nienaturalną."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w wiadomościach podano iż miała poderżnięte gardło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak się dowiedzieli że to 46-latka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafal napisał:
Nie wiem czy mają nas za deb***i czy może to tylko głupota autora. Tytuł brzmi ''Morderstwo na parkingu.............'' A policja stwierdza ze zgon z przyczyn naturalnych. Brak słów na brak inteligencji.
ale zrobiłeś z siebie idiotę ciekawy jestem czy jest ci wstyd. odpisz co czuje krety w takich momentach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafal napisał:
Nie wiem czy mają nas za deb***i czy może to tylko głupota autora. Tytuł brzmi ''Morderstwo na parkingu.............'' A policja stwierdza ze zgon z przyczyn naturalnych. Brak słów na brak inteligencji.
Rafalek ahahhahahahahahahaahahhahaaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli byla z Sandomierza, to tylko czekac jak przyjedzie na sledztwo ksiadz Mateusz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maniek napisał:
Jezeli byla z Sandomierza, to tylko czekac jak przyjedzie na sledztwo ksiadz Mateusz....
jutro dojedzie bo złapał kapcia w góralu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie wy jesteście głupi czy co jaja sobie robić z ludzi!!! A jakby sobie tak z was robić że przyjedzie jakiś aktor jak was zabiją!! Myślcie co piszecie jak ma się poczuć rodzina jak to przeczyta bo napewno wy nie czulibyście się dobrze.... Głupota nie zna granic !!! Nie sądziłam że ktoś może być aż tak pusty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam Rodzine za swoj wpis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesi napisał:
Ludzie wy jesteście głupi czy co jaja sobie robić z ludzi!!! A jakby sobie tak z was robić że przyjedzie jakiś aktor jak was zabiją!! Myślcie co piszecie jak ma się poczuć rodzina jak to przeczyta bo napewno wy nie czulibyście się dobrze.... Głupota nie zna granic !!! Nie sądziłam że ktoś może być aż tak pusty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
do ciebie przyjedzie alehandro oznajmic ze zdradza cie z manuelem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a panu wótowi przystoi wyrażać się brzydko, przy gościach ze świata ! jaki włodarz taka gmina ! szkoda słów na pozbycie się kompleksów, nie pomoże chamstwo !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze to ten kryminalista z pawlowa co wyszedl z wiezienia nie dawno, nie mial na fajki, wódę, to i zamordował.. a zamknac huja dla świętego spokoju zeby kogos podobna bieda nie spotkała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...