Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motocyklista potrącił kobietę. Trafiła do szpitala

Utworzony przez hfj, 21 czerwca 2012 r. o 22:12
jezeli wypadek mial miejsce na przeciwko szpitala to po jaka chole*e pogotowie ich przewozilo? masakra... oprocz tego literowka w tekscie, chyba ze jeden z mezczyzn byl ksiezycem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat byłem wtedy na spacerze i zastanawiałem się co tam robi policja i straż pożarna. Co ciekawe zaraz obok tego wypadku inni na skuterach i motorach gnali przez Terebelską nie patrząc na innych uczestników ruchu. Zastanówcie się co robicie? Jak chcecie poszaleć to jedźcie na krajową dwójkę, a nie po osiedlowych ulicach jeździcie jak szaleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zadaj sobie pytanie od czego jest szpital a od czego pogotowie??wypadek mial miejsce na przeciwko szpitala ale dzwoniac po pomoc dzwonisz po pogotowie a nie do szpitala ktory znajdujdowal sie na przeciwko miejsca wypadku!!!ale jezeli podoba Ci sie trasport chorego/poszkodowanego na lezance (a na nim beda lezec respirator,defi./torby reanimacyjne inny potrzebny sprzet)po ulicy albo po chodnikach to powodzenia zycze i dzwon od razu do szpitala jak znasz nr do nich:)Od jutra w takim razie nie jezdzimy w pogotowiu w promieniu widzialnosci szpitali;)Brawo za komentarz haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pobrali organy od dawcy czy przeżył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w Białej jest ulica Jana Kazimierza II?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewidentna wina pieszej, nie patrzyla w lusterka a motocykle sa wszedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze nie mam "nów" bo pewnie tez bym je obraził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tralalala...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...