Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motocyklista przekroczył prędkość o 93 km/h. Chciał uciec policjantom

Utworzony przez szypki, 24 czerwca 2014 o 18:26
Kijanko go zlapali?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kijanko go zlapali?
no
0
no
To jakaś POpierdułka a nie motocyklista że dał się złapać !!  ja bez białka śmigam piąty rok i żaden mi POŁA nie POdskoczy !!!
0
To jakaś POpierdułka a nie motocyklista że dał się złapać !!  ja bez białka śmigam piąty rok i żaden mi POŁA nie POdskoczy !!!
Do czasu , do czasu , a potem matka płacze.
0
Nie lubię policji ale wielki szacun , że tego frajera dorwali
0
złapali na wędkę 
0
Podaj adres frajerze a już ci ten motocykl uszkodzę. Nie pojeździsz nim.
0
Podaj adres frajerze a już ci ten motocykl uszkodzę. Nie pojeździsz nim.
BUCU !!!  Róg Brackiej i Reformackiej pod szóstym,czekam a odbijesz się jak od ściany !!!
0
spier***ac to trzeba umieć a nie jechać 20 km po prostej z nadzieja na cud .majac 125 cm3 dobry jeździec robi jak chce każdy radiowóz.
0
Przecież policja mogła ustrzelić to ścierwo. Dlaczego nie strzelali do bydlaka? Po co policja nosi broń?
0
Przecież policja mogła ustrzelić to ścierwo. Dlaczego nie strzelali do bydlaka? Po co policja nosi broń?
Grożących ludziom nożem i pistoletem wypuszczają to będą do motocyklisty strzelać?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: