Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motocyklista uderzył w most

Utworzony przez ~gosc~, 28 kwietnia 2009 r. o 12:23
Az sie nie miesci w glowie to co sie dzieje teraz na drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO Białej POdlaskiej też jeździ pełno POdobnych takich kaskaderów a jak już wyjadą POza miasto to dają ile fabryka dała. Niestety bialska POlicja nie za bardzo się interesuje takimi POjazdami, których nie POtrafi dogonić i całą energię skupia na POwolnych rowerzystach lub w kwietniowe uPOły czai się w zacienionych krzakach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieważne czym, za jazdę po pijaku, publiczne chłostanie batem po du*** i pręgierz. Jeżdżę jedno i dwuśladem, nie chcę spotykać pijaków na drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialczanin napisał:
PO Białej POdlaskiej też jeździ pełno POdobnych takich kaskaderów a jak już wyjadą POza miasto to dają ile fabryka dała. Niestety bialska POlicja nie za bardzo się interesuje takimi POjazdami, których nie POtrafi dogonić i całą energię skupia na POwolnych rowerzystach lub w kwietniowe uPOły czai się w zacienionych krzakach.
Człowieku popatrz na zdjęcia!!! Jak to szaleje??? Przecież to jakaś stara jawa albo WSK, której "fabryka dała" najwyżej 100 km/h i to w czasach młodości i świetności! Jeżdżę na 2 kółkach i niedobrze mi się robi jak słyszę laików opowiadających o szaleńcach, dawcach i ich winach. Na zdjęciach wyraźnie widać, że to nie "dawca na ścigaczu" tylko zapewne wiejski żul i nie szalał tylko pyrkotał powoli, bo motocykl ledwo jest uszkodzony. Żyjesz w kraju, gdzie 80% wypadków z udziałem motocyklistów powodują kierowcy, 15% katastrofalny stan dróg, na który motocykle są o wiele bardziej wrażliwe niż samochody, a pozostałe 5% to inne przyczyny, w tym szaleństwa! Czy Ty chociaż masz kartę motorowerową??? Gdybyś miał i umiał jeździć, inaczej byś mówił. Nie znasz się to milcz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO CHYBA CZLONEK PISU JECHAŁ NA SPOTKANIE Z PREZESEM, ZUŻYŁ KILKA MAŁPEK I TAKIE SKUTKI, TAK SIĘ SPIESZYŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misiek napisał:
Człowieku popatrz na zdjęcia!!! Jak to szaleje??? Przecież to jakaś stara jawa albo WSK, której "fabryka dała" najwyżej 100 km/h i to w czasach młodości i świetności! Jeżdżę na 2 kółkach i niedobrze mi się robi jak słyszę laików opowiadających o szaleńcach, dawcach i ich winach. Na zdjęciach wyraźnie widać, że to nie "dawca na ścigaczu" tylko zapewne wiejski żul i nie szalał tylko pyrkotał powoli, bo motocykl ledwo jest uszkodzony. Żyjesz w kraju, gdzie 80% wypadków z udziałem motocyklistów powodują kierowcy, 15% katastrofalny stan dróg, na który motocykle są o wiele bardziej wrażliwe niż samochody, a pozostałe 5% to inne przyczyny, w tym szaleństwa! Czy Ty chociaż masz kartę motorowerową??? Gdybyś miał i umiał jeździć, inaczej byś mówił. Nie znasz się to milcz!
Witam.Szanuję motocyklistów, (sam jeździłem na jednośladach) jednak nie dziwie się wielu ludziom że uważają motocyklistów za 'dawców narządów'. Wielu z nich,jeździ kulturalnie i nie przesadza z prędkością.Niestety na złą opinię pracuje spora część posiadaczy dwóch kółek.Przykład z soboty przed południem:trasa krajowa 12,okolice Radomia,508 kilometr.W stronę Lublina jedzie sznurek kilku samochodów (ja jadę w tej kolumnie jako ostatni-prędkość koło 100 km/h) w lusterku widzę że w tym samym kierunku,tyle że trochę szybciej zbliża się trzech motocyklistów.Ponieważ wiem że za kilkadziesiąt metrów będą azyle dla pieszych zjeżdżam maksymalnie do krawędzi jezdni (samochód jadący przede mną robi to samo) i motocykliści POJEDYNCZO wyprzedzają. Równocześnie LEWYM PASEM-czyli 'pod prąd' (na środku jezdni była wysepka) wszystkich po kolei wyprzedza idiota na 'przecinaku' w dodatku zmusza jadący z przeciwka samochód osobowy do prawie całkowitego wyhamowania i zjazdu na pobocze.Kto tu był MOTOCYKLISTĄ a kto 'DAWCĄ NARZĄDÓW' każdy odpowie sobie sam.Niestety-właśnie przez takich (nie wiem jak go nazwać) ludzie jeżdżący na dwóch kołach mają złą opinię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOTOCYKLIŚCI NIE WAŻNE JAKIE MAJĄ SILNIKI JEŻDŻĄ ZBYT SZYBKO, ŻE NAWET NIE ZAUWAŻYSZ Z BOCZNYCH ORAZ WSTĘPNYCH LUSTEREK TAKŻE WYCHODZI NA TO, ŻE SĄ PIRATAMI DROGOWYMI !!! CZY TYLKO KIEROWCY OSOBÓWEK MAJĄ JECHAĆ W DOZWOLONEJ PRĘDKOŚCI A MOŻE MOTOCYKLIŚCI MOGĄ JEŹDZIĆ Z PRĘDKOŚCIĄ 200KM/H? KPINA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadąc przepisowe 60km/h, w 15 sekund pokonujesz około 200 m. Kierowca samochodu wyjeżdżający z bocznej drogi, gdy widzi więc motocykl około 200 m od skrzyżowania, ma więc bardzo duzo czasu (15 sekund!) aby włączyć się do ruchu. Więc się włącza, a tu po 2-3 sekundach idiota w motorze ląduje mu na dachu. Idiota jechał 200km/h, a tego kierowca samochodu włączający się do ruchu nie brał pod uwagę, bo i po co? Miał prawo uważać, że ten idiota na motorze jechał z prędkością obowiązującą. Zginął idiota, a jego koledzy idioci, obwiniają kierowcą samochodu, a nie swojego kolegę idiotę. Gówno prawda, kierowca samochodu powinien jeszcze prezent dostać za prawidłową jazdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sie zdarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
most???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...