Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Myśliwy śmiertelnie postrzelił znajomego. Myślał, że strzela do dzika

Utworzony przez 123, 18 sierpnia 2012 r. o 09:23
jak to myslal ze to dzik mysliwy zeby oddac strzal musi byc na 100%pewny do czego strzela.a nie walic do czego popadni na slepo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo pewnie tak wyglądają te polowania, idzie jakiś głupek ze strzelbą aby sobie postrzelać, wali gdzie popadnie, w co poboadnia, tam gdzie się rusza... a późnij patrzy w co strzelił, raz w dzika, raz w psa, raz w kolegę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśliwi to bezmózgi jakby było tam lustro i siebie by zobaczył to też by strzelił bo a nóż to dzik:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dziwne,że był trzeźwy,bardzo dziwne???Znam sporo myśliwych i wiem,że za kołnierz nie wylewają.Nie wiem jak jest na polowaniach ale na zebraniach koła lubią sobie wypić,nie raz wsadzałem do samochodu znajomego po takim zebraniu bo sam nie mógł się wgramolić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nic u nas WÓJT SIE ZASTRZELIŁ NA AMBONIE HAHAHA BURAK MORDOWAŁ ZWIERZETA TO SAM SE PALNĄL PODOBNO ŚWINIA ZDYCHAŁA GODZINE I MU ZWIERACZE PÓSCIŁY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśliwy to taka świnia, znam jednego cała zamrażarka mięsa dziczyzny a dzieci prosiły tata kup Kiełbasy, byle za darmochę i takie rezultaty.T en codziennie byłe w lesie i do tego służbowym samochodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znacie się!!!Nawet nie wiecie jaka to fajna pasja być myśliwym!!!Jestem myśliwym od 6 lat i zawsze obchodzę się ostrożnie z bronią.Zostałem myśliwym bo bardzo lubię kiełbaskę z dziczka,taka kiełbaska to poezja,rozpływa się w ustach.Zawsze strzelam dziczka i koziołka i wszystkie mięsko wrzucam w kiełbasy i wędzę na jałowcu.Taka kiełbaska z dzika z ogóreczkiem kiszonym to wyśmienita zakąska do wódeczki.Pozdrowienia dla myśliwych.Darz Bór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co on kurva ślepy był upośledzony czy popier***ony.Strach do lasu na grzyby chodzić bo takie jołopy strzelają do wszystkiego co się rusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darz Bór napisał:
Nie znacie się!!!Nawet nie wiecie jaka to fajna pasja być myśliwym!!!Jestem myśliwym od 6 lat i zawsze obchodzę się ostrożnie z bronią.Zostałem myśliwym bo bardzo lubię kiełbaskę z dziczka,taka kiełbaska to poezja,rozpływa się w ustach.Zawsze strzelam dziczka i koziołka i wszystkie mięsko wrzucam w kiełbasy i wędzę na jałowcu.Taka kiełbaska z dzika z ogóreczkiem kiszonym to wyśmienita zakąska do wódeczki.Pozdrowienia dla myśliwych.Darz Bór [/quote][quote name='Darz Bór' timestamp='1345278273' post='665402'] Nie znacie się!!!Nawet nie wiecie jaka to fajna pasja być myśliwym!!!Jestem myśliwym od 6 lat i zawsze obchodzę się ostrożnie z bronią.Zostałem myśliwym bo bardzo lubię kiełbaskę z dziczka,taka kiełbaska to poezja,rozpływa się w ustach.Zawsze strzelam dziczka i koziołka i wszystkie mięsko wrzucam w kiełbasy i wędzę na jałowcu.Taka kiełbaska z dzika z ogóreczkiem kiszonym to wyśmienita zakąska do wódeczki.Pozdrowienia dla myśliwych.Darz Bór
Znam to z autopsji więc zapytam kiedy następna zamrażarka w garaży iw warsztacie jest jeszcze miejsca wystarczająco.Ale proponuję najpierw wpuścić tam węża aby wyłapał myszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem młodym mysliwym (3 lata w kole) a już mialem niezłą przygodę.Poprzedniej zimy wybraliśmy się z kolegą też mysliwym na zasiadkę na dzika.A że był strasznie zimno to wzieliśmy ze sobą litrówkę wódki dla rozgrzewki.Po rozpiciu tej butelki straciłem pamięć.Rano obudziłem się skacowany w paśniku a kolega spadł z ambony i złamał nogę.Dobrze że nikt nam sztucerów nie buchną bo zoatały na ambonie.Od tamtej pory nie piją wcale na polowaniach,mam nauczkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci koledzy powinni kupić kilo chabaniny u rzeźnika. Ugrilować jak należy. Literek czystej + ogórki, przyprawy, musztarda, chlebek świeży, 2 paczki fajek i fertig. Wyszłaby niecała stówka PLN. A tak jednego z nich zapakują teraz do dębowej jesionki i wywiozą na cmentarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby więcej takich informacji,uwielbiam gdy morderca kończy zamordowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych myśliwych których znam to wszyscy mają ze 30 kilo nadwagi,brzuchy i bebechy mają wydęte aż żal patrzeć.Zamiast wpier*alać wątróbkę,kiełbasę z dziczyzny radzę trochę sportu zażyć może Panowie myśliwi mogą troszeczkę pobiegać,rowerem pojeździć,w piłkę pograć a nie tylko tuczyć się dziczyzną i na ambonach piwo popijać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na grzybach(nie będę pisał w jakim rejonie) i pod każdą z trzech ambon które widziałem dosłownie puszka po piwie leży na puszcze.Wnioski? Chyba każdy sam wyciągnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urszuliniak napisał:
To nic u nas WÓJT SIE ZASTRZELIŁ NA AMBONIE HAHAHA BURAK MORDOWAŁ ZWIERZETA TO SAM SE PALNĄL PODOBNO ŚWINIA ZDYCHAŁA GODZINE I MU ZWIERACZE PÓSCIŁY
żal mi cię waflu obyś sam doświadczył tego z czego tak się śmiejesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można czerpać radość z zabijania zwierząt?????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1-0 dla dzika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno przechodzilem badania na posiadanie broni / zaliczylem /, jestem pewien, ze te dziadki lesne nie sa w stanie tego zaliczyc. Przebadac wszystkich mysliwych i dziadkom zabrac pozwolenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darz Bór napisał:
Nie znacie się!!!Nawet nie wiecie jaka to fajna pasja być myśliwym!!!Jestem myśliwym od 6 lat i zawsze obchodzę się ostrożnie z bronią.Zostałem myśliwym bo bardzo lubię kiełbaskę z dziczka,taka kiełbaska to poezja,rozpływa się w ustach.Zawsze strzelam dziczka i koziołka i wszystkie mięsko wrzucam w kiełbasy i wędzę na jałowcu.Taka kiełbaska z dzika z ogóreczkiem kiszonym to wyśmienita zakąska do wódeczki.Pozdrowienia dla myśliwych.Darz Bór
...... i tutaj jestem za spoko polaczenie dobra kielbaska z dziczyzny i zimna wodeczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Niedawno przechodzilem badania na posiadanie broni / zaliczylem /, jestem pewien, ze te dziadki lesne nie sa w stanie tego zaliczyc. Przebadac wszystkich mysliwych i dziadkom zabrac pozwolenia.
Też się zgodzę wypier***ić tych starych pryków z koła.Tylko dziady sieją zamęt w kole,buntują,prowokują i szukają dziury w całym,ponadto są przepici,ręce im się trzęsą jak nie wypiją, są ślepi i robią złą opinię dla nas młodych myśliwych.Myślistwo to sport dla młodych i rozważnych ludzi.Każdy myśliwy,który ukończył 60 rok życia powinien przejść badania a każdy który ukończył 65 rok powinien oddać broń i odejść z koła gdyż stanowi zagrożenie innym.Przez tych starych,którym tylko mięso i wóda w głowie ludzie nas tak postrzegają.A myślistwo to przecież nie tylko strzelanie do zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...