Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Myslovitz na pikniku w Międzyrzecu Podlaskim

Utworzony przez Aneta, 27 czerwca 2009 r. o 13:30
Impreza na poziomie -profesjonalnie zorganizowana i z tego co wiem to było bezpiecznie.Park jako miejsce imprezowe jak najbardziej-zawsze w parku były najlepsze imprezy (L.O)-wie o czym piszę.Fajnie,że to była impreza czysto komercyjna-nie słyszałem żadnych podziękowań dla władz lokalnych samorządowych itp.Dzięki Międzyrzec.Pierwszy raz od dawna poczułem się dumny,że pochodzę z Międzyrzeca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Impreza na poziomie -profesjonalnie zorganizowana i z tego co wiem to było bezpiecznie.Park jako miejsce imprezowe jak najbardziej-zawsze w parku były najlepsze imprezy (L.O)-wie o czym piszę.Fajnie,że to była impreza czysto komercyjna-nie słyszałem żadnych podziękowań dla władz lokalnych samorządowych itp.Dzięki Międzyrzec.Pierwszy raz od dawna poczułem się dumny,że pochodzę z Międzyrzeca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jajcarski wpis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się z wami nie zgodzę, gdyż w miejscu w którym siedzieliśmy (ja wraz z moimi znajomymi) zaatakowała nas grupa skinheadów, ludzie gapili się jak wyryci, a dopiero po 5 minutach przybiegła ochrona zawołana przez mojego kumpla.. żal i dramat co za chamstwo. Ale sam koncert Andy i Myslovitza był ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...