Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Myslovitz w Międzyrzecu

Utworzony przez ~gość~, 18 maja 2009 r. o 22:19
FAN napisał:
czy to policzek wymierzony burmistrzowi? dwóch niezależnych gości jest w stanie pozyskać kasę od sponsorów i zorganizować koncert topowej formacji, a struktury administracji miejskiej ograniczają się do "załatwienia gwiazdy" klasy C na dni miasta? dziwne jakieś? chyba to nie brak chęci po stronie burmistrza i dyrektora mok-u tylko brak umiejętności? panie dyrektorze może warto się podszkolić u pana mańskiego? brawo niezależna inicjatywa! panowie zorganizujcie jeszcze tylko pokaz fajerwerków po koncercie, a całkowicie dobijecie to towarzystwo wzajemnej adoracji, bo ono poskąpiło grosza na sztuczne ognie dla mieszkańców... pamiętacie, za lesiuka zawsze były![/quote] [quote name='Gość' post='132347' date='23.05.2009, 15:36:54']dlaczego jednego dnia w odległości 12 km dwie duże imprezy organizowane przez "tych samych zielonych ludzi"? jakaś dziwna konkurencja między burmistrzem Grzybem a posłem Stefaniukiem? czy raczej brak koordynacji... i taki marny program w Międzyrzecu... Drelów sie postarał bardziej... znając życie to Międzyrzec pojedzie do Drelowa na discopolo i oleje tego Big Cyca... panowie ustalać trzeba terminarz wcześniej... więcej zangażowania panie dyrektorze w kulturę, trzeba trochę z żeglarstwa odpuścić, bo każdy wie jak się kończy gdy "dwie sroki za ogon się chwyta"... a może z dyrektorowania zrezygnować? prezes dostojniej brzmi, niż derektor!
GDZIE TO ZAANGAŻOWANIE W KULTURĘ? CZY JEST ONO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a kto zacz ten kurdupel?
te małe to tak mają... to zwykłe kurduple są, nie artyści!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opier***ają się w tym psl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
te małe to tak mają... to zwykłe kurduple są, nie artyści!
a wszyscy artyści to prostytutki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a kto zacz ten kurdupel?
Nie żadem kurdupel tylko DYREKTOR ważnej grzybnej instytucji kulturalnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wkońcu wjazd platny na impreze czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajesz flaszkę i wchodzisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FAN napisał:
czy to policzek wymierzony burmistrzowi? dwóch niezależnych gości jest w stanie pozyskać kasę od sponsorów i zorganizować koncert topowej formacji, a struktury administracji miejskiej ograniczają się do "załatwienia gwiazdy" klasy C na dni miasta? dziwne jakieś? chyba to nie brak chęci po stronie burmistrza i dyrektora mok-u tylko brak umiejętności? panie dyrektorze może warto się podszkolić u pana mańskiego? brawo niezależna inicjatywa! panowie zorganizujcie jeszcze tylko pokaz fajerwerków po koncercie, a całkowicie dobijecie to towarzystwo wzajemnej adoracji, bo ono poskąpiło grosza na sztuczne ognie dla mieszkańców... pamiętacie, za lesiuka zawsze były![/quote] PANOWIE PODSZKOLCIE TROCHE BURMISTRZA W ORGANIZACJI IMPREZ! PLISSS... [quote name='Gość' post='133039' date='25.05.2009, 10:45:01']burmistrz zaprosil mieszkancow na koncert o 20:30, przywalily tlumy, a tu co???..... koncertu ni widu, ni slychu... koncert podobno byl, ale o 21:30??? kto odpowiada za taka organizacje??? z ludzi takie jaja sobie robic??? chyba nie ma co nawet przystepowac do nastepnych wyborow... ludzie mowia, ze nie ma co... burmistrzu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
PANOWIE PODSZKOLCIE TROCHE BURMISTRZA W ORGANIZACJI IMPREZ! PLISSS...
Impreza była super jeszcze nigdy nie widziałem tylu ludzi na Dniach Międrzeca. A to że techniczni Big Cyca późno przyjechali to chyba nie wina Burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widz napisał:
Impreza była super jeszcze nigdy nie widziałem tylu ludzi na Dniach Międrzeca. A to że techniczni Big Cyca późno przyjechali to chyba nie wina Burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ile ty dzidziu masz? roczek czy dwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to ile ty dzidziu masz? roczek czy dwa?
Mam roczek i tak sie przyssałem do cyca az mi dech zaparło.Było fajosko ty stary zgredzie.Patrzcie go ćwoka jaki to muzykolog.Gon sie buraku tam skąd wylazłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczyło troche wypić i zabawa zajebista. Bawiłam sie świetnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cycuś napisał:
Mam roczek i tak sie przyssałem do cyca az mi dech zaparło.Było fajosko ty stary zgredzie.Patrzcie go ćwoka jaki to muzykolog.Gon sie buraku tam skąd wylazłeś.
Mański to muzykolog
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podchodzi do ekspedienta na stoisku z płytami młody człowiek i pyta: - Czy jest nowa płyta "Big Cyca"? - "Big Cyca"? Chyba takiej nie mamy, ale zdaję się że są jakieś inne "Piersi".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeczytajcie we wczorajszym slowie podlasia wypowiedz kierownika p. szczerbickiego... straszna samochwala z pana kierownika i jaki budowlaniec... amfiteatr chce budowac, by ludzie mogli usiasc jak jest opoznienie w imprezie... trzeba bylo przypilnowac lepiej big cyca, zeby nie bylo opoznienia... po co od razu amfiteatr? organizuje pan jedna plenerowa impreze w roku i do tego potrzebny jest amfiteatr? niech pan zbuduje lepiej strone internetowa, a potem dopiero ten amfiteatr... zachwalal pan w tamtym roku strasznie bulwad nadrzeczny i co? nic tam sie nie dzieje, oprocz pozaru, ktory zadymil cale miasto... gdzie kajaki, ktore mialy byc... no i ta najlepsza impreza w dziejach miasta, wedlug uczestnikow... jakich to uczestnikow, chyba tej slawnej kumy... "kumo chwala nas, wy mnie, a ja was"... czy byl pan kiedys na jakiejs imprezie za czasow burmistrza lesiuka, ze pan porownuje i ocenia? zycze wiecej samokrytycyzmu mniej autopromocji. pozdro kierowniku,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dajesz flaszkę i wchodzisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkie informacje o pikniku 28.06. znajdziecie na stronie http://piknik-miedzyrzec.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej no trzeba iść skoro pan Pytlik sponsoruje. i do tego organizatorzy gaga i mański. czaduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO PANOWIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...