Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na bocznych ulicach świecą się wszystkie latarnie, na głównych jest mrok

Utworzony przez ktosik, 10 listopada 2011 o 11:28
jaki problem żeby w okresie zimowym paliły się wszystkie latarnia a w okresie letnim co 3 np?? lato długie jest dni dłuższe wiec nie potrzeba żeby się wszystkie świeciły a te ,,bezmózgie talenty'' robią wszystko odwrotni. Podobnie jak i na wojewódzkich drogach np trasa na biłgoraj często tamtędy jeżdzę i ok godz 16 ciemno jak nie wiem co mowie o okresie zimowym a jak wracam kolo północy wszystkie się świecą jaki w tym sens jest po 22 nikt już nie chodzi powinno się je włączać wcześniej albo przynajmniej co 2 zeby się świeciła a nie raz miałem tak że dzieciaki czy też ludzie wracający z roboty szkół idą poboczem i ich nie widać i wtedy nie trudno jest o wypadek
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech ktos mi wytłumaczy po jaka cholere palą się latarnie na dojazdówkach za obwodnicą? Po co?? Dla kogo??? Oszczędzają na oświetleniu tam gdzie jest na prawde potrzebne, a tam gdzie nikomu to nie jest potrzebne oświetla się pola...
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: