Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na bocznych ulicach świecą się wszystkie latarnie, na głównych jest mrok

Utworzony przez ktosik, 10 listopada 2011 r. o 11:28
jaki problem żeby w okresie zimowym paliły się wszystkie latarnia a w okresie letnim co 3 np?? lato długie jest dni dłuższe wiec nie potrzeba żeby się wszystkie świeciły a te ,,bezmózgie talenty'' robią wszystko odwrotni. Podobnie jak i na wojewódzkich drogach np trasa na biłgoraj często tamtędy jeżdzę i ok godz 16 ciemno jak nie wiem co mowie o okresie zimowym a jak wracam kolo północy wszystkie się świecą jaki w tym sens jest po 22 nikt już nie chodzi powinno się je włączać wcześniej albo przynajmniej co 2 zeby się świeciła a nie raz miałem tak że dzieciaki czy też ludzie wracający z roboty szkół idą poboczem i ich nie widać i wtedy nie trudno jest o wypadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ktos mi wytłumaczy po jaka cholere palą się latarnie na dojazdówkach za obwodnicą? Po co?? Dla kogo??? Oszczędzają na oświetleniu tam gdzie jest na prawde potrzebne, a tam gdzie nikomu to nie jest potrzebne oświetla się pola...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...