Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

najgorsi pracodawcy

Utworzony przez miasteczko_bp, 18 września 2008 r. o 14:59
sklep "Anka" - jeden z najgorszych pracodawców w bipi, wpiszcie innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaklad fryzjerski-Brzeska 2 .W innych tez nie jest lepiej.Wszedzie jest nagminnie lamany Kodeks Pracy i oszukiwany Urzad Skarbowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JEST DOBRY TEMAT MOZNA OPISAC PARU PRACODOWCAÓW Z FIRM PAŃSTOWYCH TRAKTUJĄCYCH JE JAK PRYWATNY FOLWARK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPOMLEK pod rządami p.o. prezesa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zyczliwy klient napisał:
Zaklad fryzjerski-Brzeska 2 .W innych tez nie jest lepiej.Wszedzie jest nagminnie lamany Kodeks Pracy i oszukiwany Urzad Skarbowy.
Ja nie wiem jak tam z KP i US,natomiast po tym co zobaczylam,nie zamierzam wiecej korzystac z uslug tej wlascicielki.Owszem pracownice dobrze wykonuja swoja prace(nawet bardzo dobrze).Natomiast traktowane sa niemal jak zwierzeta,zwlaszcza te biedne uczennice.Jak mozna publicznie ochrzaniac pracownika na oczach klientow i klientek,a uczennice gnac do zamiatania podlogi i czyszczenia grzejnikow,zamiast pomagac swym starszym kolezankom.Sama bylam swiadkiem,jak pewien klient zwrocil uwage szefowej,ze nie powinna tak traktowac pracownikow.W odpowiedzi uslyszal "To nie musi sie pan u nas strzyc".Szczyt arogancji ze strony szefowej zakladu.Nawet najlepsze pracownice nie zrobia renomy takiemu zakladowi,jesli szefowa wszystko i wszystkich olewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma "Ascar" z Krakowa. Dlaczego najgorsza? No cóż wypłacanie pensji po dwóch miesiącach pracy w trakcie jej trwania. Po zakończeniu pracy trzeba się domagać pensji przez Inspecję Pracy. Nie dosłanie Świadectwa Pracy niektórym byłym pracownikom... i można by tak dalej... Podpisywanie Umów o Dzieło i nie płacenie... Generalnie nie płacenie i nie płacenie większości pracownikom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A najlepszy jest LIDER HURRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..., jednoosobowa firma. Bardzo niemiła atmosfera pracy na czarno, nie wypłaca kasy. Niesolidna robota.
Ostatnio edytowany 22 października 2009 r. o 11:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
..., jednoosobowa firma. Bardzo niemiła atmosfera pracy na czarno, nie wypłaca kasy. Niesolidna robota.
Panie, Panowie a co w trawie piszczy tam kędy Biedronka żeruje ? O Ance to nawet i ja słyszałem. Dzięki za temat, ale pamiętajmy że to jest tylko skutek, pamiętajmy przy następnych wyborach.
Ostatnio edytowany 2 grudnia 2009 r. o 10:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracowalam w biedronce 3 lata i sobie chwale prace tam ( porownujac do innych spozywczakow), kasa zawsze na czas, przyzwoite zaplecze socjalne ( m.in. paczki swiateczne dla dzieci, kolonie) a atmosfera w pracy wiadomo zalezy na jaka grupe ludzi sie trafi, w jednym sklepie jest wspolpraca ludzie sie lubia i pomagaja sobie a w innym intryganci..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem budowlańcem. Jaką firmę byście polecili w Białej Podlaskiej. Nie interesuje mnie praca na "czarno"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nierób napisał:
Jestem budowlańcem. Jaką firmę byście polecili w Białej Podlaskiej. Nie interesuje mnie praca na "czarno"
KOMUNALNIK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...