Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Narodowcy w Białej biją

Utworzony przez Gość, 15 kwietnia 2009 r. o 08:46
Gość napisał:
duży vel mały vel nil, nie zapożyczaj- na miano "zboka" to ty ciężko zapracowałeś na forum Dziennika. Módl się. P.S. podobno twórczość (sic) tego historyka badała prokuratura i po "wnikliwej" egzegezie tekstów nie postawiła zarzutów, ale smród pozostał.
Tylko "duży", "mały", "Nil" ? To mało o mnie wiesz zboku ! Pół wpisów na tym forum jest mojego autorstwa ! A czytałeś jak jako "naiwna" rozkręciłem sprawę tzw. Doroty która ponoć jechała stopem z M-ca do Białej a wylądowała w Augustowie ? Fedyk molestował mnie przez pół nocy żebym podała mu jakieś bliższe informacje.To był dopiero numer ! Co do tego "sic historyka" to czytałeś głąbie chociaż jedną jego książkę ? A smród to pozostał ale w gaciach bialskiej prokuratury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezły numer z tym Fedykiem. dał sie wkręcić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
niezły numer z tym Fedykiem. dał sie wkręcić
No po prostu z Dorotą pękaliśmy ze śmiechu pół nocy ! Fedyk ! jak się czujesz ? wszystko OK ? Chcesz jeszcze coś wiedzieć ? Wal śmiało ! Parę groszy się przyda no nie ? A czy ty Fedyk wiesz że Dorota pracuje u was w redakcji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nil napisał:
No po prostu z Dorotą pękaliśmy ze śmiechu pół nocy ! Fedyk ! jak się czujesz ? wszystko OK ? Chcesz jeszcze coś wiedzieć ? Wal śmiało ! Parę groszy się przyda no nie ? A czy ty Fedyk wiesz że Dorota pracuje u was w redakcji ?
Hehe przynajmniej na jednym polu znaleźliśmy z Nilem zgodę. Fedyk to nie dziennikarza a pies gończy. A może bardziej mucha... zawsze leci do gnoju:) Za temat sprzedałby własną matkę. Miałem ta nieprzyjemność że poznałem tego człowieka... Moja ocena: fałszywy, bajkopisarz, ze zbyt wybujałą ambicją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fedyk to nie dziennikarz lecz zwykły pracownik medialny ! Co mu Pan każe to Fedyk robi. Dziennikarz ? no chyba penkne ze śmiechu ! Fedyk dziennikarzem ?! Heee heee heeee ! Uchaaa chaaaa chaaaa !!! No nie dobijaj mnie XYZ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skłoters napisał:
Ciekawe kto w Białej jest ich ideologiem, na rynnach ponaklejali sporo naklejek czy to jakaś legalna struktura ?. Kasę na propagandę widać mają.
To baaaardzo ciekawe : "kto jest ich ... ideologiem" ? Kto za tym stoi ? Komu to służy ? Skłoters czy twój dziadek przypadkiem nie pracował w UB i nie zrywał paznokci mojemu dziadkowi ? "... na rynnach ponaklejali sporo naklejek" - a co ? nie wolno ? na rynnach nie wolno ? a gdzie wolno, synku UB-ka ? mów ! "...czy to jakaś LEGALNA struktura ?" Zawiadom o tym swoje UB albo UOP niech znajdą tych zaplutych karłów reakcji ! A wy lewackie barachło to jesteście LEGALNĄ strukturą ? jesteście gdzieś zarejestrowani ? Co to jest prawnie ten skłot ? Podaj szczegóły kto was finansuje, kto płaci za lokal itp ? "Kasę na propagandę widać mają". - wy lewackie ścierwa macie propagandę non stop w czerwonych merdiach, jeszcze wam mało ? To ciebie widziałem w koszulce z napisem "CCCP" ? Precz z czerwonym faszyzmem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z czerwonym faszyzmem ! [/quote] Z narodowym też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pepe napisał:
Precz z czerwonym faszyzmem !
Z narodowym też, to oczywiste ! ale czy z narodowym żydowskim też ? Czy ty pepe nie boisz się że będziesz zaliczony w szeregi antysemitów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALARM. STOP dla "legionu azetesowskich kiboli nazistów" w Białej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ALARM. STOP dla "legionu azetesowskich kiboli nazistów" w Białej.
ALARM ! STOP dla bandy młodych czerwonych pomiotów Lenina Stalina Che Pol Pota Jaruzela w Białej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nil napisał:
ALARM ! STOP dla bandy młodych czerwonych pomiotów Lenina Stalina Che Pol Pota Jaruzela w Białej !
NIL pier***isz głupoty!!! ja nie czuję się czerwonym lewakiem itd ale i tak wku***ają mnie te gnojki bo po prostu stwarzają zagrożenie!! Kto ostatnio okradł sklep Barbara i pisał o tym Tygodnik Podlaski! to właśnie szalikowcy zajebali browary ze sklepu i poturbowali sprzedawczynie!!!! Dla mnie mogą oni drzeć się na stadionie i w czasie meczu chodzi o to żeby jak wychodzą na miasto zachowywali się normalnie a nie jakby ciągle byli na stadionie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XYZ no więc może sprawa jest BAAARDZO prosta : mamy do czynienia ze zwykłymi łobuzami. Po co dokładać do tego jakieś ideologie ? Nie dowartościowuj zwykłych prymitywów, po żadnej stronie. OK ? A nawiasem mówiąc to wątpię żeby ci szlikowcy byli wyznawcami jakiejkolwiek ideologii (np nazizmu) natomiast ci skłotersi (z tego co wiem) NA PEWNO są czcicielami tych czerwonych bandytów których wymieniłem poprzednio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nil napisał:
XYZ no więc może sprawa jest BAAARDZO prosta : mamy do czynienia ze zwykłymi łobuzami. Po co dokładać do tego jakieś ideologie ? Nie dowartościowuj zwykłych prymitywów, po żadnej stronie. OK ? A nawiasem mówiąc to wątpię żeby ci szlikowcy byli wyznawcami jakiejkolwiek ideologii (np nazizmu) natomiast ci skłotersi (z tego co wiem) NA PEWNO są czcicielami tych czerwonych bandytów których wymieniłem poprzednio.
Nil, pewnie ci nikt tego wcześniej nie mówił. Kocham Cię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prl napisał:
Nil, pewnie ci nikt tego wcześniej nie mówił. Kocham Cię.
No i co dalej proponujesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~XYZ~ napisał:
NIL pier***isz głupoty!!! ja nie czuję się czerwonym lewakiem itd ale i tak wku***ają mnie te gnojki bo po prostu stwarzają zagrożenie!! Kto ostatnio okradł sklep Barbara i pisał o tym Tygodnik Podlaski! to właśnie szalikowcy zajebali browary ze sklepu i poturbowali sprzedawczynie!!!! Dla mnie mogą oni drzeć się na stadionie i w czasie meczu chodzi o to żeby jak wychodzą na miasto zachowywali się normalnie a nie jakby ciągle byli na stadionie!!
Tak się akurat składa, że jeden z tych "szalikowców" co napadali na wspomniany sklep miał dredy. Czy to nie dziwne? Nazio skin szalikowiec i nosi dredy, nie pasuje mi to do tej subkultury!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='s' date='20.04.2009, 16:36:53' post='118140'] Tak się akurat składa, że jeden z tych "szalikowców" co napadali na wspomniany sklep miał dredy. Czy to nie dziwne? Nazio skin szalikowiec i nosi dredy, nie pasuje mi to do tej subkultury! [/quot Jedno jest pewne, kiboli skupionych przy bialskim azs-ie ktoś formuje na neonazistów, stąd ich hasła : "Biała to nasze miasto" pisane na dodatek gotykiem w/g znanych faszystowskich wzorców .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy to hasło "Biała to nasze miasto" jest hasłem nazistowskim ? A gotyk to też zastrzeżony tylko dla nazistów ? Zajrzyj do lodówki - tam też siedzą naziści ? A może białe myszki też już widzisz ? Masz jakąś fobię ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[/quot Jedno jest pewne, kiboli skupionych przy bialskim azs-ie ktoś formuje na neonazistów, stąd ich hasła : "Biała to nasze miasto" pisane na dodatek gotykiem w/g znanych faszystowskich wzorców . [/quote] Ktoś? Wszędzie sie znajdą wariacji doszukujący sie teorii spiskowych! Ktoś w białej formuje kibiców na nazistów, a w 2012 bedzie koniec swiata. Kto wg. ciebie tak formuje nazistów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś? Wszędzie sie znajdą wariacji doszukujący sie teorii spiskowych! Ktoś w białej formuje kibiców na nazistów, a w 2012 bedzie koniec swiata. Kto wg. ciebie tak formuje nazistów? [/quote] no właśnie , kto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emwu napisał:
no właśnie , kto?
Ja ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...