Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nękał byłą dziewczynę i podpalił stodołę jej rodzinie

Utworzony przez Mika, 12 czerwca 2013 r. o 16:50
Oby dostał surową karę. A inne dziewczyny niech się 100 x zastanowią za nim się z nim zwiążą. Miałam kiedyś podobnego świra. Na początku super fajnie, a po 2ch latach zaczął  mnie poniżać, szydzić, wyśmiewać w towarzystwie. A jak postanowiłam odejść zaczął mnie nachodzić, wysyłał mnóstwo smsów z groźbami. Potem poznałam chłopaka, który chciał ze mną być, a ten pierwszy dalej nie rozumiał, że i uważał, że ja jestem jego. Groził mi zabujstwem, straszył, itd. Żałuję, że nie zgłosiłam tego oficjalnie na policję. Kto wie czy teraz nie cierpi inna dziewczyna. Puki co nic złego nie zrobił, z tego co zapowiadał, minęło już jakieś 10 lat, a ja mimo to nadal zionę do niego nienawiścią.  Tacy ludzie to psychople i powinno ich się izolować od otoczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słownik ortograficzny błędy aż oczy bolą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby dostał surową karę. A inne dziewczyny niech się 100 x zastanowią za nim się z nim zwiążą. Miałam kiedyś podobnego świra. Na początku super fajnie, a po 2ch latach zaczął  mnie poniżać, szydzić, wyśmiewać w towarzystwie. A jak postanowiłam odejść zaczął mnie nachodzić, wysyłał mnóstwo smsów z groźbami. Potem poznałam chłopaka, który chciał ze mną być, a ten pierwszy dalej nie rozumiał, że i uważał, że ja jestem jego. Groził mi zabujstwem, straszył, itd. Żałuję, że nie zgłosiłam tego oficjalnie na policję. Kto wie czy teraz nie cierpi inna dziewczyna. Puki co nic złego nie zrobił, z tego co zapowiadał, minęło już jakieś 10 lat, a ja mimo to nadal zionę do niego nienawiścią.  Tacy ludzie to psychople i powinno ich się izolować od otoczenia.
Dziewczyno!!!! Ty zamiast chłopakami zajmij się lepiej ortografią.Dawno nie widziałem tylu błędów w jednym wpisie.Wstyd Wstyd i jeszcze raz wstyd!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...