Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie chcemy Abramowicza na prezydenta!

Utworzony przez Obywatel, 25 października 2009 r. o 17:28
LD napisał:
A kto to ten olesiuk, jakie on ma wykształcenie, kim on jest, co zrobił, co ma zamiar zrobić? Nic nie wiadomo o nim, co, że go znasz, występujesz anonimowo to nic nam nie mówi, że ty go znasz, ja znam Piłsudskiego i co z tego!
Jest obecnie wiceprezydentem miasta Biała Podlaska wykształcenie wyższe pełne/studia dzienne/ facet ma charakter. Jak bym się podpisał to była by za duża sensacja na tym forum. Więc wolę być gościem lub innym obywatelem jak wszyscy piszący na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gamon napisał:
Siwy dokonał ascendecji i nie będzie się mieszał w sprawy malutkich!
Gamon Ty się do polityki nie mieszaj, Ty jesteś od wykonywania rozkazów, czyść gwintówkę i bądź gotów, a także nalej benzyny do BM-ki. To rozkaz befehl ist befehl, czekać w pogotowiu. Znam ja Twoje polityczne zachowanie na spotkaniu z Autorem, ale widocznie rozkazy nie były jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jest obecnie wiceprezydentem miasta Biała Podlaska wykształcenie wyższe pełne/studia dzienne/ facet ma charakter. Jak bym się podpisał to była by za duża sensacja na tym forum. Więc wolę być gościem lub innym obywatelem jak wszyscy piszący na forum.
Ok masz prawo do anonimowości, ale ja tylko kilka razy widziałem fote tego olsiuka w gazecie! Czy on coś sam zrobił, nakarmił biedne dzieci, dał jałmużnę? Co on zrobił po za tym, że jest wice z nadania Czapskiego? Jaki jest program tego olesiuka, i czy on w ogóle planuje start w wyborach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pawlak~ napisał:
Gamon Ty się do polityki nie mieszaj, Ty jesteś od wykonywania rozkazów, czyść gwintówkę i bądź gotów, a także nalej benzyny do BM-ki. To rozkaz befehl ist befehl, czekać w pogotowiu. Znam ja Twoje polityczne zachowanie na spotkaniu z Autorem, ale widocznie rozkazy nie były jasne.
Pawlak lubię Cię, ale ty nie będziesz mówił mi co ja mam robić, ja słucham rozkazów tylko od dużego i to on decyduje w co ja się mam mieszać! A benzyne do BMki ro zawsze lał dużym ja lałem tylko mocz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jest obecnie wiceprezydentem miasta Biała Podlaska wykształcenie wyższe pełne/studia dzienne/ facet ma charakter. Jak bym się podpisał to była by za duża sensacja na tym forum. Więc wolę być gościem lub innym obywatelem jak wszyscy piszący na forum.
Bardzo dobry opis pasujący na przykład do mnie , tylko charakter mam wyrazistszy bo wielu zalazłem za skórę, a jadowitszy jestem od mokasyna błotnego. Poza tym pewnie pasuje do kilku tysięcy mieszkańców Białej Podlaskiej. A Ty gościu to kto taki zarozumiały - red. naczelny Słowa Podlasia ? To opowiedz nam jak to z Biaweną było , oczywiście anonimowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gamon napisał:
Pawlak lubię Cię, ale ty nie będziesz mówił mi co ja mam robić, ja słucham rozkazów tylko od dużego i to on decyduje w co ja się mam mieszać! A benzyne do BMki ro zawsze lał dużyo politm ja lałem tylko mocz!
Gamon więc mówię czekaj rozkazów i d polityki się nie mieszaj. Pogadam z Dużym. Dostaniesz rozkaz i będziesz wszystko wiedział i nie myśl samodzielnie z tego to tylko będą problemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pawlak~ napisał:
Gamon więc mówię czekaj rozkazów i d polityki się nie mieszaj. Pogadam z Dużym. Dostaniesz rozkaz i będziesz wszystko wiedział i nie myśl samodzielnie z tego to tylko będą problemy.
Oj coś mi to śmierdzi podróbą! Do póki na ten temat nie wypowie się prawdziwy Pawlak to ty bolszewiku całuj się w du..e P.S. Pawlak jakiś chu..j się podszywa pod ciebie, daj znać a chu...owi tak do gardła się rzucimy, że nie będzie co po nim zbieradc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pawlak~ napisał:
Bardzo dobry opis pasujący na przykład do mnie , tylko charakter mam wyrazistszy bo wielu zalazłem za skórę , a jadowitszy jestem od mokasyna błotnego . Poza tym pewnie pasuje do kilku tysięcy mieszkańców Białej Podlaskiej. A Ty gościu to kto taki zarozumiały - red. naczelny Słowa Podlasia ? To opowiedz nam jak to z Biaweną było , oczywiście anonimowo.
Pawlak /chyba że się mylę/ po tym co napisałeś charakterystyka twojej osoby to pieniacz i kabel /chyba że się mylę/ jad natomiast myli ci się ze złym smakiem i rzucaniem błotem na lewo i prawo tylko uważaj by mazidło nie ochlapało twojej osoby. A jak każdy tu piszący mam prawo do anonimowości a zarozumiałość to jedna z twoich cech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pawlak /chyba że się mylę/ po tym co napisałeś charakterystyka twojej osoby to pieniacz i kabel /chyba że się mylę/ jad natomiast myli ci się ze złym smakiem i rzucaniem błotem na lewo i prawo tylko uważaj by mazidło nie ochlapało twojej osoby. A jak każdy tu piszący mam prawo do anonimowości a zarozumiałość to jedna z twoich cech.
Ledwie opuściłem Forum na jeden dzień by się oddać medytacjom, a tu jakaś moja podróba szaleje i nawet dorobiła się wrogów, którzy gdyby się podpisali to byłaby sensacja, ale wolą pisać incognito jako zwykły obywatel. Mówiąc krótko jestem w kropce czy mam udowadniać że to nie ja czy bronić Pseudopawlaka ? Proszę o radę bo mnie już głowa rozbolała od tego dylematu. Pozdrawiam Pawlak - pomożecie ?
Ostatnio edytowany 27 października 2009 r. o 20:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Ledwie opuściłem Forum na jeden dzień by się oddać medytacjom, a tu jakaś moja podróba szaleje i nawet dorobiła się wrogów, którzy gdyby się podpisali to byłaby sensacja, ale wolą pisać incognito jako zwykły obywatel. Mówiąc krótko jestem w kropce czy mam udowadniać że to nie ja czy bronić Pseudopawlaka ? Proszę o radę bo mnie już głowa rozbolała od tego dylematu. Pozdrawiam Pawlak - pomożecie ?
A co w cicici piłeś piiiiiiiiiiiwoooooooooooooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A co w cicici piłeś piiiiiiiiiiiwoooooooooooooo
Ohm, mani , padme, hum, proponowałbym pozostać przy medytacji. Co robić poradź Dobry Człowieku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Ohm, mani , padme, hum, proponowałbym pozostać przy medytacji. Co robić poradź Dobry Człowieku ?
zalecam metodę donka miłość bliźniego do grobowej deski/oczywiście bliźniego/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Ohm, mani , padme, hum, proponowałbym pozostać przy medytacji. Co robić poradź Dobry Człowieku ?
Nic nie rób my zrobimy za Ciebie! Wiedz, że jeśli ktoś się wpisze na forum jako Pawlak, a pod nickiem nie będzie czaszki, to życia on nie będzie miał łatwego wśród nas!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zalecam metodę donka miłość bliźniego do grobowej deski/oczywiście bliźniego/
Bić się czy nie bić oto jest pytanie ? Kocham sąsiada ale niech tam przepada, to o miłości bliźniego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Bić się czy nie bić oto jest pytanie ? Kocham sąsiada ale niech tam przepada, to o miłości bliźniego.
Jednego nie rozumiem czy to chodzi o tą samą osobę co i w Międzyrzecu, tylko dlaczego tam występuje w mianowniku - Lesiuk, a w Białej w wołaczu O Lesiuk. No nie bardzo rozumiem.Może Gość Incognito Zwykły Obywatel Sensacja nam naświetli obecną sytuację, to Pan Wiceprezydent jest w opozycji do Pana Prezydenta, bo my to Pana Prezydenta nie bardzo lubimy.
Ostatnio edytowany 27 października 2009 r. o 23:51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwróćcie uwagę, ilekroć temat jest ważny to każdą dyskusję dominuje Pawlak i Siwy. Efekt końcowy jest prosty, nikt nie chce poważnie dyskutować na tak kretyńskim forum. Brawo panie Czapski!!!! Pan masz jednak głowę. Czapski na prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Zwróćcie uwagę, ilekroć temat jest ważny to każdą dyskusję dominuje Pawlak i Siwy. Jeśli o mnie Siwego chodzi to pokaż mi gdzie ja sie wpisałem na tym wątku ? [/b[b]] Odcyngol sie ode mnie ! Efekt końcowy jest prosty, nikt nie chce poważnie dyskutować na tak kretyńskim forum. To forum jest świeeeetneee ! Zobacz jakie nudy są na stronie Chełma czy Lublina ! A o czym tu dyskutować ? Znamy Czapę i WF-mana od lat, obaj od wielu wielu lat przy korycie. Chcesz roztrząsać co jest lepsze : dżuma czy cholera ? Roztrząsaj ale beze mnie ! Ja wolę gnój u szwagra roztrząsać ! Brawo panie Czapski!!!! Pan masz jednak głowę. Czapski na prezydenta. Brawo Abramowicz ! To jedyna nadzieja dla miasta ! Abramowicz na prezydenta ! A co do tej głowy Czapskiego to nie przesadzaj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Zwróćcie uwagę, ilekroć temat jest ważny to każdą dyskusję dominuje Pawlak i Siwy. Tak sie akurat składa, że ten wątek chyba założył siwy, to coś czuje! Efekt końcowy jest prosty, nikt nie chce poważnie dyskutować na tak kretyńskim forum. A o czym tu dyskutować, z kim, tu trzeba bić i patrzeć czy gęba równo puchnie!? Brawo panie Czapski!!!! Pan masz jednak głowę. Czapski na prezydenta. A ile on jeszcze będzie tym prezydentem, do sara..nej śmierci i to naszej wyborców, bo raczej nie swojej! A jak chcesz poważnie dyskutować to wyprodukuj sam jakiś merytoryczny post, przedstaw jakiś ważny pogląd, daj przykład, bo może pawlak, siwy, gamon nie wiedzą jak powinno się pisać w ważnej dyskusji!Czekam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden komunistyczny kacyk nie rządził naszym miastem tyle co Czapski ! Dość !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Żaden komunistyczny kacyk nie rządził naszym miastem tyle co Czapski ! Dość !
http://www.youtube.com/watch?v=4tSYyBlN57Q...layer_embedded# to znalazłem myślę że to pasuje na epitafium czapce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...