Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie chcemy Abramowicza na prezydenta!

Utworzony przez Obywatel, 25 października 2009 r. o 17:28
Gość napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=4tSYyBlN57Q...layer_embedded# to znalazłem myślę że to pasuje na epitafium czapce
http://www.youtube.com/watch?v=4tSYyBlN57Q
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Zwróćcie uwagę, ilekroć temat jest ważny to każdą dyskusję dominuje Pawlak i Siwy. Efekt końcowy jest prosty, nikt nie chce poważnie dyskutować na tak kretyńskim forum. Brawo panie Czapski!!!! Pan masz jednak głowę. Czapski na prezydenta.
Łatwo zdominować dyskusję jak ma się takich kretynów i marnych prowoków za adwersarzy. To proszę się określić jaki jest Twój stosunek i ocena prywatyzacji Biaweny, oraz przyczyn bezrobocia dużego w Białej. Podnieś poziom tego kretyńskiego forum. Proszę przedstawić swoją opinię w czym Czapski jest lepszy od innych kandydatów, najlepiej w punktach i konkrety a nie jakieś hokus pokus i mamy króliczka.
Ostatnio edytowany 28 października 2009 r. o 20:48
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Łatwo zdominować dyskusję jak ma się takich kretynów i marnych prowoków za adwersarzy. To proszę się określić jaki jest Twój stosunek i ocena prywatyzacji Biaweny, oraz przyczyn bezrobocia dużego w Białej. Podnieś poziom tego kretyńskiego forum. Proszę przedstawić swoją opinię w czym Czapski jest lepszy od innych kandydatów, najlepiej w punktach i konkrety a nie jakieś hokus pokus i mamy króliczka.
sam jesteś ................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
sam jesteś ................................
Dobrze że Ty jesteś w grupie czy innej kupie. Naucz się w końcu że zdanie zaczyna się dużą literą a kończy kropką, bo zbyt łatwo poznać że pisze jedna osoba. Rada rozwiń wypowiedź bo jest w sam raz na miarę ograniczonego osobnika który nic nie ma do powiedzenia, a jeszcze mniej do napisania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Dobrze że Ty jesteś w grupie czy innej kupie. Naucz się w końcu że zdanie zaczyna się dużą literą a kończy kropką, bo zbyt łatwo poznać że pisze jedna osoba. Rada rozwiń wypowiedź bo jest w sam raz na miarę ograniczonego osobnika który nic nie ma do powiedzenia, a jeszcze mniej do napisania.
jak ja Cię lubię Pawlak = notoryczny malkontent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie lubicie Abramowicza - ja jestem hepi przed wyborami wziął się do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...