Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie rzucam na tacę

Utworzony przez Bialczanka, 8 października 2013 r. o 23:35
Ja już jakiś czas nie rzucam na tacę - za upolitycznienie kościoła, ogłaszanie o spotkaniach z politykami jednej opcji co powoduje u mnie poczucie wykluczania mnie z kościoła. Teraz dochodzi jeszcze żenujący poziom hierarchów (ostatnia wypowiedź abpa Michalika) i całe to zamiatanie pedofilii pod dywan .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.  Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/1nqo     Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już jakiś czas nie rzucam na tacę - za upolitycznienie kościoła, ogłaszanie o spotkaniach z politykami jednej opcji co powoduje u mnie poczucie wykluczania mnie z kościoła. Teraz dochodzi jeszcze żenujący poziom hierarchów (ostatnia wypowiedź abpa Michalika) i całe to zamiatanie pedofilii pod dywan .
Brawo!!!  Jesteś  jednym  z  nas.  My  tę  nie  rzucamy  na  tacę  tylko  składamy.,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już jakiś czas nie rzucam na tacę - za upolitycznienie kościoła, ogłaszanie o spotkaniach z politykami jednej opcji co powoduje u mnie poczucie wykluczania mnie z kościoła. Teraz dochodzi jeszcze żenujący poziom hierarchów (ostatnia wypowiedź abpa Michalika) i całe to zamiatanie pedofilii pod dywan .
i tak trzymaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak trzymaj
 
i tak trzymaj
Ja nie chodzę i nie rzucam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już jakiś czas nie rzucam na tacę - za upolitycznienie kościoła, ogłaszanie o spotkaniach z politykami jednej opcji co powoduje u mnie poczucie wykluczania mnie z kościoła. Teraz dochodzi jeszcze żenujący poziom hierarchów (ostatnia wypowiedź abpa Michalika) i całe to zamiatanie pedofilii pod dywan .
Nie rzucaj bo nikt nie chce tych srebrników które dostajesz za pisanie przeciwko Polsce czy Kościołowi. Bo  prawdziwy Polak, nawet niewierzący, nie pluje na wiarę i rodaków. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chodzę do kościoła i rzucam na tacę, gdyż pragnę żeby świątynia poświęcona Najwyższemu była zadbana i piękna. Jeżeli chodzi o pedofilię, to wielkie zepsucie świata, które rozprzestrzenia się coraz bardziej. Trzeba zauważyć, że media mówią jedynie o pedofilii wśród kapłaństwa. To celowa gra i bicie w kościół. Tę smutną prawdę trzeba obnażyć w całym społeczeństwie, gdyż wszystkie oczy zwrócone są tylko w kierunku kapłanów, jakby oni i tylko oni dopuszczali się takich czynów i nikt więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja daję na tacę tylko Temu którego lubię. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co robi ksiądz po spowiedzi ?? - Puka...    hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co robi ksiądz po spowiedzi ?? - Puka...    hahahaha
Puka w konfesjonał. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chodzę do kościoła i rzucam na tacę, gdyż pragnę żeby świątynia poświęcona Najwyższemu była zadbana i piękna. Jeżeli chodzi o pedofilię, to wielkie zepsucie świata, które rozprzestrzenia się coraz bardziej. Trzeba zauważyć, że media mówią jedynie o pedofilii wśród kapłaństwa. To celowa gra i bicie w kościół. Tę smutną prawdę trzeba obnażyć w całym społeczeństwie, gdyż wszystkie oczy zwrócone są tylko w kierunku kapłanów, jakby oni i tylko oni dopuszczali się takich czynów i nikt więcej.
Myślę dokładnie tak samo i też rzucam na tacę, bo traktuję to jako ofiarę dla Kościoła a nie dla księdza. I jeszcze co do wypowiedzi Abp. Michalika, przeprosił za niefortunną wypowiedź, ale media mielą to już drugi dzień. Teraz będzie musiał udowodnić, że nie jest "wielbłądem". Tylko jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę dokładnie tak samo i też rzucam na tacę, bo traktuję to jako ofiarę dla Kościoła a nie dla księdza. I jeszcze co do wypowiedzi Abp. Michalika, przeprosił za niefortunną wypowiedź, ale media mielą to już drugi dzień. Teraz będzie musiał udowodnić, że nie jest "wielbłądem". Tylko jak?
Niestety Kościół nie rozlicza się z pieniędzy, które otrzymuje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę dokładnie tak samo i też rzucam na tacę, bo traktuję to jako ofiarę dla Kościoła a nie dla księdza. I jeszcze co do wypowiedzi Abp. Michalika, przeprosił za niefortunną wypowiedź, ale media mielą to już drugi dzień. Teraz będzie musiał udowodnić, że nie jest "wielbłądem". Tylko jak?
Z takimi poglądami abp.Michalik winien ustąpić z pełnionej funkcji by nie kompromitował innych funkcjonariuszy kościelnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co robi ksiądz po spowiedzi ?? - Puka...    hahahaha
Ach, żebyś znał tajemnicę spowiedzi, to byś nie hahał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety Kościół nie rozlicza się z pieniędzy, które otrzymuje!!!
U nas ksiądz informuje o wszelkich wydatkach i zebranych pieniądzach. Tuskoland to szasta naszymi pieniędzmi na prawo i na lewo, ale o tym cicho sza! Wszystko gra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biskup Michalik jednaj jest tym "wielbłądem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas ksiądz informuje o wszelkich wydatkach i zebranychpieniądzach.Tuskoland to szasta naszymi pieniędzmi na prawo i na lewo,ale o tym cicho sza! Wszystko gra!
Rozliczenie (co do złotówki) powinno znajdować sie w internecie, aby każdy wierny mógł sobie poczytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozliczenie (co do złotówki) powinno znajdować sie w internecie, aby każdy wierny mógł sobie poczytać.
Tak  samo  kto  i  ile  daje  na  tacę  i  na  kolędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas ksiądz informuje o wszelkich wydatkach i zebranych pieniądzach. Tuskoland to szasta naszymi pieniędzmi na prawo i na lewo, ale o tym cicho sza! Wszystko gra!
Dlatego tusk musi odejść !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie daję na tacę tym co łupią,jadę np.do kościoła tam gdzie o kasie w kościele nie mówią ,mówią natomiast o Bogu i wiarze a nie o polityce i pieniądzach!Ci co mówią,że dają na tacę ażeby ich świątynia ładnie wyglądała chociaż nie przepadają za danym księdzem to pytam jaką mają pewność,że On z tej tacy nic nie ruszy bo ja w to nie wierzę!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...