Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie rzucam na tacę

Utworzony przez Bialczanka, 8 października 2013 r. o 23:35
a ja nie daję na tacę tym co łupią,jadę np.do kościoła tam gdzie o kasie w kościele nie mówią ,mówią natomiast o Bogu i wiarze a nie o polityce i pieniądzach!Ci co mówią,że dają na tacę ażeby ich świątynia ładnie wyglądała chociaż nie przepadają za danym księdzem to pytam jaką mają pewność,że On z tej tacy nic nie ruszy bo ja w to nie wierzę!!!!
 
a ja nie daję na tacę tym co łupią,jadę np.do kościoła tam gdzie o kasie w kościele nie mówią ,mówią natomiast o Bogu i wiarze a nie o polityce i pieniądzach!Ci co mówią,że dają na tacę ażeby ich świątynia ładnie wyglądała chociaż nie przepadają za danym księdzem to pytam jaką mają pewność,że On z tej tacy nic nie ruszy bo ja w to nie wierzę!!!!
 
a ja nie daję na tacę tym co łupią,jadę np.do kościoła tam gdzie o kasie w kościele nie mówią ,mówią natomiast o Bogu i wiarze a nie o polityce i pieniądzach!Ci co mówią,że dają na tacę ażeby ich świątynia ładnie wyglądała chociaż nie przepadają za danym księdzem to pytam jaką mają pewność,że On z tej tacy nic nie ruszy bo ja w to nie wierzę!!!!
życzę  ci  zdrowia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak  samo  kto  i  ile  daje  na  tacę  i  na  kolędzie
Rozbawiłeś mnie tym wpisem-dobre.Oczami wyobraźni widzę zestawienia. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    życzę  ci  zdrowia  
a ja życzę by rozum ich nie opuścił-tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w parafii Michała Archanioła proboszcz życzy sobie po kolędzie dostać dwie koperty - jedna na kościół, a druga dla niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 koperta na Caritas, a 4 na KUL. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja daję na tacę tylko Temu którego lubię. :)
Tuskowi daj na krawat BUCU !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielu chciałoby żeby Kościół przestał istnieć. Walka trwa! Kłuje w oczy niektórym, że ludzie rzucają na tacę. To chrześcijańska powinność i obowiązek żeby Kościół rozwijał się. Jest powiedziane: bramy piekielne Go nie przemogą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak. Kto nie jest z nami, ten przeciwko nam. Ukamieniować go!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspieraj !   http://pej.cz/Internauci-protestuja-przeciwko-molestowaniu-dzieci-GALERIA-g7625-21074#photo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Papież do księży: nie proście wiernych o pieniądze za sakramenty Pa­pież Fran­ci­szek za­ape­lo­wał do pro­bosz­czów, by nie pro­si­li wier­nych o pie­nią­dze za sa­kra­men­ty. - Jeśli lu­dzie widzą in­te­res eko­no­micz­ny, od­da­la­ją się od Ko­ścio­ła - te słowa pa­pie­ża z jego spo­tka­nia z du­cho­wień­stwem Rzymu przy­ta­cza­ją media.   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/papiez-do-ksiezy-nie-proscie-wiernych-o-pieniadze-za-sakramenty/rhf7e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...