Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie utopiła się w żwirowni, to gdzie jest?

Utworzony przez ciemnowidz, 17 kwietnia 2009 r. o 16:12
"Jasnowidze" tylko żerują na ludzkiej tragedii.Taki tylko udaje że ma dar "widzenia" i kontaktowanie się z zaświatem.Kasuje od najbliższych forsę,ciała (osoby) nikt nie znajduje.A jeśli już,to w zupełnie innym miejscu. A swoją drogą należy mieć nadzieję,że kobieta żyje.Ale dlaczego nie daje znaku życia?Czyżby wpadła do studzienki,do kanału,a może do przepaści?A może jest więziona lubprzetrzymywana przez jakiegoś zboczeńca0gwałciciela..... Ostanio ujawnia się coraz więcej księży-zboczeńców.Może w tym kierunku należy poszukiwać.No bo skoro auto jest,a przeważnie ksiądz ma lepszą furę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciemnowidz napisał:
"Jasnowidze" tylko żerują na ludzkiej tragedii.Taki tylko udaje że ma dar "widzenia" i kontaktowanie się z zaświatem.Kasuje od najbliższych forsę,ciała (osoby) nikt nie znajduje.A jeśli już,to w zupełnie innym miejscu. A swoją drogą należy mieć nadzieję,że kobieta żyje.Ale dlaczego nie daje znaku życia?Czyżby wpadła do studzienki,do kanału,a może do przepaści?A może jest więziona lubprzetrzymywana przez jakiegoś zboczeńca0gwałciciela..... Ostanio ujawnia się coraz więcej księży-zboczeńców.Może w tym kierunku należy poszukiwać.No bo skoro auto jest,a przeważnie ksiądz ma lepszą furę
A ja z kolei słyszałem że ostatnio ujawnia się coraz więcej RABINÓW-zboczeńców. Ostatnio ponoć widziano w M-cu niejakiego Moshe Spitzera , rabina z USA oskarżonego tam o 135 przypadków molestowania seksualnego który rzekomo przyjechał żeby niby koordynować sprawę pomnika na Placu. Może w tym kierunku należy poszukiwać ? No bo skoro auto jest, a przeważnie to Żydzi mają lepsze fury...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co "jasnowidze" to chyba musza się neiźle czegoś najarać aby takie bzdury ludziom wpajać, jak to oni widzą wszystko jasno. po co sie oni jasnowidzami nazywają. coraz więcej ludzi przepada bez wieści.dziwne w końcu zawsze jest jakiś swiaadek czegoś, tylke że nei zawsze jest tego swiadomy że coś wie. trzeba moze jak najszybciej puki sprawa świeża podać w tv w :ktokolwiek widział, ktokolwiek wie". jak ktoś widział to i wie, a taki "jasnowidz" co nie widział to i nie zobaczy, chyba że ktoś jest świadkiem i janowidza struga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciemnowidz napisał:
Ostanio ujawnia się coraz więcej księży-zboczeńców.Może w tym kierunku należy poszukiwać.No bo skoro auto jest,a przeważnie ksiądz ma lepszą furę
No i jak tam Ciemnowidzu ? Spróbuj napisać swój tekst wstawiając w miejsce "ksiądz" słowo "rabin". Masz na tyle odwagi ? Prędzej się zesr.asz niż to zrobisz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży do Ciemnowidza napisał:
No i jak tam Ciemnowidzu ? Spróbuj napisać swój tekst wstawiając w miejsce "ksiądz" słowo "rabin". Masz na tyle odwagi ? Prędzej się zesr.asz niż to zrobisz !
To na lekcji religii w szkole uczą takiego miłosiernego dialogu????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To na lekcji religii w szkole uczą takiego miłosiernego dialogu????
Mnie nie interesuje DIALOG z takimi czubkami jak powyższy "Ciemnogród" zaślepiony nienawiścią do wszystkiego co związane z Kościołem. Ciekawe dlaczego jest taki odważny w krytyce Kościoła a boi się napisać o "zboczeńcach" rabinach lub mułłach ? Bo wie że od razu miałby wizytę smutnych panów którzy szybko wskazaliby gdzie jego miejsce. Może się mylę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Mnie nie interesuje DIALOG z takimi czubkami jak powyższy "Ciemnogród" zaślepiony nienawiścią do wszystkiego co związane z Kościołem. Ciekawe dlaczego jest taki odważny w krytyce Kościoła a boi się napisać o "zboczeńcach" rabinach lub mułłach ? Bo wie że od razu miałby wizytę smutnych panów którzy szybko wskazaliby gdzie jego miejsce. Może się mylę ?
Mylisz się. Tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorotę dziś odnaleźliśmy żywą. Tym samym zamykamy jakiekolwiek komentarze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...