Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nielegalnie otworzyli halę w Janowie Podlaskim. "Byle przed wyborami"

Utworzony przez pepe, 16 listopada 2010 o 09:12
To jest jakaś paranoja. Dobrze, że takie hale się buduje. Tego nikt nie neguje.Ludzie też mają oczy. Co za różnica jeżeli takie otwarcie odbyłoby się za miesiąc czy dwa już po oddaniu obiektu. Ale postaw się i zastaw się taka to nasza polityka. Na siłę aby z pompą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przepisy obowiązują wszystkich. Jak sobie wybudujesz hale to też nie możesz korzystać zanim nie zgłosisz do PINB. Budynek musi być odebrany przez nadzór i tyle. Kary za użytkowanie bez odbioru to kwoty idące w dziesiątki tysięcy. A tu jeszcze budynek dla dzieci. Inaczej byś mówił,jakby jakiś element zabił dziecko (bo prace trwają). Tu chodzi o bezpieczeństwo, a politycy mają to gdzieś.Liczy się wynik wyborów nie ludzie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A to ci dopiero zgnilizna - zielona.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Zorganizowano nawet w hali turniej w wyciskaniu sztangi leżąc i mecz w piłce nożnej. W obiekcie, który nie jest nawet zgłoszony do odbioru technicznego i sanitarnego ! Policjanci otrzymali w niedzielę sygnał o nieprawidłowościach. Patrol był na miejscu. Zastał tam władze szczebla wojewódzkiego i hierarchów kościelnych. Nikt z miejscowych nie dysponował dokumentacją techniczną. Powiatowy inspektor nadzoru budowlanego w Białej Podlaskiej powiedział, że nie trafił do jego urzędu wniosek o użytkowanie hali w Janowie. Powiatowy inspektor sanitarny – też nie otrzymała wniosku z gminy Janów Podlaski o dopuszczenie hali do użytkowania" Czy nikt tam nie panuje nad samowolą władz gminnych i powiatowych, którzy urządzają sobie szopki łamiąc podstawowe przepisy prawa budowlanego ? PARANOJA.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tak sie robi kampanie wyborcza z pompa jak to pepe napisal niech robia tak dalej to kryminal gwarantowany. pozdrawiam z Bialej te grono
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dawno pisałem że dla władz zbraknie wody święconej . zobaczcie co wyczyniają w Radzyniu .trzeba było wypadku i wyborów by namalować zwykłe pasy na jezdni
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Podać ich do sądu!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Beznadziejna sprawa. Po co się spieszyć i na sile ryzykowac? Po to zeby sie pochwalic dokonaniami? A dlaczego nic sie nie działo w poprzednich latach, a teraz na sile sie stara wójt pokazac ze cos robi? I jeszcze mysli, ze ludzie jak idioci beda na niego głosowac... Apeluję: nie głosowac na ludzi łamiących prawo! A patrzcie jeszcze jaki cwaniak zrobił unik by sie nie tlumaczyć: widząc co sie swieci poszedł na urlop. a po wyborach sie opomysli: jakis prawnik cos wymysli, zwalimy wine na kogos z urzedu, albo przyznamy sie do bledu - zwlaszcza gdy sie wybrałoby (nie daj Boże) wybory.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
CZYSTA BIUROKRACJA. PRZECIEZ NIKOMU NIC SIE NIE STALO TYLKO ZABRAKLO PIECZATKI I PODPISU.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
gadacie durnoty! sztange podnoscili na sali gimnastycznej,a pilki noznej rzadnej nie bylo!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Taka sama sytuacja była w Sławacinku Starym (gm. Biała Podlaska). Wójt Panasiuk z tuzami z PSL hucznie otworzył salę gimnastyczną, która później została zamknięta i tak jest do dziś. Ale przedwyborcza pompa była. Wyborcy za taką szopkę powinni odpowiednio podziękować.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie! Opamiętajcie się!!! Jakie otwarcie? Toż to tylko „wiankowe” pewnego etapu robót. To wykonawca zaprosił w porozumieniu z władzą gminną gości na „ wiankowe”. Przecie mu wolno świętować, z kim chce. Przecie prezes poważnej firmy wykonawczej nie uczestniczyłby w nielegalnym przedsięwzięciu. A wy już chcecie dokopać panu wójtowi i zająć jego stołek. A tak trochę poważniej. To osobom udzielającym się na tym i innych forach (np.: Spomlek, Konstantynów, PUK itp.) polecam cytat:, „ Kto z Was jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem”.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jan Burak napisał:
A to ci dopiero zgnilizna - zielona.
A wywalić zielonych w najbliższych wyborach. Czas zgnilizny zielonej już miną !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak może urzędujący wójt za wszelką cenę starać się pokazać jaki to on jest dobry, za wszelką cenę robiąc taką pokazówkę? Mam nadzieję że policja i prokuratura się tym zajmą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wójt prawy napisał:
Ja na miejscu wójta bym się nie cieszył bo: po pierwsze: Prawo budowlane Art. 93. Kto: 7) użytkuje obiekt budowlany bez zawiadomienia o zakończeniu budowy lub bez wymaganego pozwolenia na użytkowanie, 10) nie dopełnia, określonego w art. 81c ust. 1, obowiązku udzielenia informacji lub udostępnienia dokumentów, związanych z prowadzeniem robót, produkcją wyrobów budowlanych, przekazaniem obiektu budowlanego do użytkowania lub jego utrzymaniem, żądanych przez właściwy organ, podlega karze grzywny. A po drugie: A może tak: Dziennik Ustaw 2009 Nr 62 504 USTAWA z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych1) Opozycja pilnujcie teko o imprezach masowych na pewno pozwoleń nie było! Art. 58. 1. Kto organizuje imprezę masową bez wymaganego zezwolenia lub niezgodnie z warunkami określonymi w zezwoleniu albo przeprowadza ją wbrew wydanemu zakazowi, podlega grzywnie nie mniejszej niż 240 stawek dziennych, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. 2. Kto, organizując imprezę masową, nie zachowuje warunków bezpieczeństwa określonych w art. 6 ust. 1, podlega grzywnie nie mniejszej niż 180 stawek dziennych. Występek z art. 58 ustawy jest przykładem przestępstwa wieloodmianowego. Strona przedmiotowa polega na nieprawidłowej organizacji imprezy masowej. Owa nieprawidłowość może się przejawiać trojako. Od strony przedmiotowej można wyróżnić trzy przypadki organizacji imprezy: 1) bez wymaganego zezwolenia; 2) niezgodnie z warunkami określonymi w zezwoleniu; 3) wbrew wydanemu zakazowi. Ad. 1. Organizacja imprezy bez wymaganego zezwolenia dotyczy przypadku, gdy zezwolenie nie zostało w ogóle wydane (organizator nie złożył stosownego wniosku); Ad. 2. Organizacja imprezy niezgodnie z warunkami określonymi w zezwoleniu dotyczy przypadku, gdy zezwolenie zostało wydane, lecz organizacja imprezy jest niezgodna z jego warunkami określonymi w decyzji – np. w innym miejscu, czasie, z nadmierną liczbą uczestników, nieodpowiednią liczbą członków służby porządkowej oraz służby informacyjnej. Ad. 3. Organizacja imprezy wbrew wydanemu zakazowi obejmuje trzy przypadki, tj. gdy stwierdzono naruszenie warunków bezpieczeństwa dające podstawę do wcześniejszego wydania zezwolenia (art. 32 ustawy) oraz zakazy wydane przez wojewodę, tj. zakaz przeprowadzenia imprezy z udziałem publiczności (przy tzw. pustych trybunach) oraz czasowy zakaz na obszarze województwa lub jego części. Jest to przestępstwo indywidualne, które może zostać popełnione tylko umyślnie – w obu postaciach zamiaru. Sprawcą (podmiotem) może być tylko organizator . S prawca występku z art. 58 ust. 1 ustawy podlega grzywnie nie mniejszej niż 240 stawek dziennych, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
No prokuratura powinna się zająć jak "wujek Franek" pozwoli. Pozdrawiam prokuratorów i podsyłam gotowe paragrafy. Do pracy heeeeejjjjj!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Takie rzeczy nie powinny zdarzać się w normalnym kraju, by wójt na siłę promował siebie robiąc lipne, nielegalne otwarcie. To chyba jest ewenement na skalę województwa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
On jest ewnementem wynaturzenia ludzkiego ! potwór , fałszywiec !!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z forum radia LUBLIN Czy posłowie kandydaci do sejmiku wspierąjac swoją osoba, otarcie hali wiedzieli że nie można tam wchodzić i że to jest teren budowy? Może radio podjęło by ten temat, bardzo ciekawy w przedwyborczej kampanii? z Janowa: 2010-11-16 13:38:01 Jak dla mnie takie działanie obecnego wójta - łamanie prawa i narażanie innych osób, aby tylko się pokazać, że się coś zrobiło to kompletna dyskwalifikacja tego człowieka.Można niewiele zrobić przez całą kadencję, a na koniec oddać do użytku wybrukowane centrum i niedokończoną halę sportową bez basenu, by wyglądało, że coś się robi.Nie, nie wszyscy mają tak krótką pamięć - niektórzy pamiętają niespełnione obietnice o produkcji kostki brukowej, w miejscu gdzie zamiast zakładu jest sklep. Obecny wójt pokazał, że nie liczy się z prawem, walczy tylko o stołek.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ale wstyd !!!!!!!!!!!! na okoliczne gminy wstyd !!!!!!!!!!!!!! tak się promować !!!!!!!!!!!!!! za wszelką cenę do celu !!!!!!!!!!!! wstyd !!!!!!!!!!!!!!!! czasem Pan Bóg nie rychliwy i rozum odbiera ! a poseł wójek co na to ? no może ze wstydu nie przyjedzie !!!!!!!!!!!! wstyd i hańba tak ludzi wymanewrować !!!!!!!!!!! mieszkańcy nie na darmo prosili boga i przeklinali ! kto djabła ma za skórą temu ..... daj Boże i pychę ukruć ..............
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ja dzisiaj dostałam do domu ulotke naszego pana wójta i stoi tam jak byk: "budowa pełnowymiarowej szkolnej hali sportowej". To jak to w końcu jest pełnowymiarowa, czy pełnowymiarowa inaczej... Na próżno można szukać oddanego do użytku zakładu produkcji kostki brukowej... nie wspomniane o cenie za wodę - rekordowo wysokiej cenie... ani słowem nie wspomniano o nielegalnym jej otwarciu - mógł przecież się pochwalić...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: