Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niewiedza nepelskiego soltysa na skalę światową

Utworzony przez bo żo, 9 lutego 2010 r. o 16:37
Soltys widmo.. nepelskiego sołtysa można zauważyć jedynie w dwóch miejscach tj. w sklepie na browarze raz dziennie i przy urnie wyborczej jak wybiera cara wschodniego Krzysztofa I. co 4 lata w okolicach pazdziernika. gdy juz uda sie komus szcześliwie spotkać sołtysa i korzystając z takiego fartu zadać pytanie odpowiedź jest następująca i zawsze ta sama... ja nic nie wiem, to trzeba wyżej pytać.. Pan Kucharski nie zna też znaczenia i potrzeby słow- ZEBRANIE WIEJSKIE a może i by zrobił ale jak zawsze klucz od świetlicy gdzieś się zapodział.. a tak na marginesie ciekawe czy będzie miał tupet i odwagę wejść na salę świetlicy i kandydować po raz kolejny i robić obciach dla całego sołectwa OSTATNI USŁYSZANY CYTAT SOŁTYSA .... być sołtysem to jest dużo papierkowej roboty Panie sołtysie co miał pan na myśli chyba pobieranie papierków za BIERNY , LIZUSOWSKI i PODNÓŻKOWY udział w sesji..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Neplach najbardziej doinformowana jest Pani Hawryluk, to ta od boiska piłkarskiego z zarośniętymi do połowy wysokości bramkami. Tak informowała fantazyjnie mieszkańców, że przyszli na zebranie gremialnie by ją skutecznie odwołać. Nie mogła zrozumieć ,że sołtys jest pomocnikiem gminy. Tak to się kończy jak ktoś chce być panną młodą na pogrzebie i trupem na weselu, byle być najbardziej zauważanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nepelak napisał:
W Neplach najbardziej doinformowana jest Pani Hawryluk, to ta od boiska piłkarskiego z zarośniętymi do połowy wysokości bramkami. Tak informowała fantazyjnie mieszkańców, że przyszli na zebranie gremialnie by ją skutecznie odwołać. Nie mogła zrozumieć ,że sołtys jest pomocnikiem gminy. Tak to się kończy jak ktoś chce być panną młodą na pogrzebie i trupem na weselu, byle być najbardziej zauważanym.
Chyba jednak mogła skoro nie kandydowała na kolejnych wyborach - a jesli chodzi o sołtysa to tak masz rację jest pomocnikiem gminy a jej jedynie posłusznym służalczykiem są sprawy które leżą w obowiązku słotysa -sołtys to nie tylko uprawnienia,ale i obowiązki-to wójt gminy wraz z rada ustalaja statuty gmin,gdzie jasno i klarownie jest napisane jakie obowiazki (oprócz praw) ma sołtys -ale to trzeba przeczytać -ze zrozumieniem A jesli chodzi o tą którą atakujesz(ja raczej na takich forach nie posługuje się personalnie ) to powiem ci że przemawia przez ciebie zwykła podłość.Nawet jesli te bramki są nie wykoszone to cóż- czy to na Boga jest jej obowiązek?A ty? nie mozesz wykosic?dlaczego to ma byc jej obowiązek?A moze ten sołtuys by coś zorganizował? przeciez to boisko które zainicjował tak zacny sołtys w porozumieniu z radnym i przy 100% aprobacie wójta i innych gminnych dostojników chyba jeszcze gorzej wygląda-czyż nie?co prawda nie jest zarosniete -to fakt juz chyba dwukrotnie woda wymyła co do ziarnka zasianą trawę i już dwa lata nie można stanąć w tym miejscu suchą noga -ale cóz -tego akurat ty nie zauważasz/A może sam się pochwal swoimi dokonaniami-skoro widzisz czyjes błędy czy małą skuteczność w koszeniu bramek sportowych przez kobietę.Tu raczej wystosuj moze apel do młodzieży a ty zostan ...koordynatorem i pokaz jak to powinno wyglądać. jesli zabierasz głos na tak publicznym forum nie szkaluj NIKOGO i to w dodatku tak personalnie jesli nie jest to uczciwe, a chyba nie jest.Prawda? a jak się skończy to jeszcze nie wiadomo -cóż moze byc jeszcze wiele przed nią-nie sądzisz?Ja osobiście ją podziwiam za jej samozaparcie i mimo tylu kłód jakie dostaje jest pełna energii-tyle chce tez zobaczyc twój wkład w społeczną inicjatywe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo żo napisał:
Soltys widmo.. nepelskiego sołtysa można zauważyć jedynie w dwóch miejscach tj. w sklepie na browarze raz dziennie i przy urnie wyborczej jak wybiera cara wschodniego Krzysztofa I. co 4 lata w okolicach pazdziernika. gdy juz uda sie komus szcześliwie spotkać sołtysa i korzystając z takiego fartu zadać pytanie odpowiedź jest następująca i zawsze ta sama... ja nic nie wiem, to trzeba wyżej pytać.. Pan Kucharski nie zna też znaczenia i potrzeby słow- ZEBRANIE WIEJSKIE a może i by zrobił ale jak zawsze klucz od świetlicy gdzieś się zapodział.. a tak na marginesie ciekawe czy będzie miał tupet i odwagę wejść na salę świetlicy i kandydować po raz kolejny i robić obciach dla całego sołectwa OSTATNI USŁYSZANY CYTAT SOŁTYSA .... być sołtysem to jest dużo papierkowej roboty Panie sołtysie co miał pan na myśli chyba pobieranie papierków za BIERNY , LIZUSOWSKI i PODNÓŻKOWY udział w sesji..
HA HA HA -duzo papierkowej roboty a tu .....problem z pisaniem.To moze być problem.duzy problem.Współczuje temu panu ,bardzo współczuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak dzisiaj poszła sesja RG?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A jak dzisiaj poszła sesja RG?
moze sołtys cos przekaze na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nepelak napisał:
W Neplach najbardziej doinformowana jest Pani Hawryluk, to ta od boiska piłkarskiego z zarośniętymi do połowy wysokości bramkami. Tak informowała fantazyjnie mieszkańców, że przyszli na zebranie gremialnie by ją skutecznie odwołać. Nie mogła zrozumieć ,że sołtys jest pomocnikiem gminy. Tak to się kończy jak ktoś chce być panną młodą na pogrzebie i trupem na weselu, byle być najbardziej zauważanym.
oj,oj chyba nie tylko ta od boiska oj chyba troszke zazdrościsz -a fe nieaładnie tak wylewać na kogoś taki niesmak -W imię czego to robisz? ratujesz w ten sposób te bramki w trawie?czy pomagasz zrozumiec czyim pomocnikiem jest ...nepelski sołtys? czy sołtys powiniec reperzentować stanowisko władz gminy,czy raczej mieszkańców swojego sołectwa -jak myslisz? to sołtys najwazniejszy gospodarz wsi ,ja własnie tak myślę. A w takie reprezentowanie gminy, czyjak wolisz byc pomocnkiem w obecnym wymiarze chyba nikt oprócz obecnego sołtysa w Neplach nie chciał -czy ja sie może myle?Ale chyba nikt się z nim nie " bił" o te jakże szczytne stanowisko? A odwoływać przyjechała główna gminna świta.Obiecali,ze we wsi będzie znacznie lepiej jak będzie sołtysem chłop chętny do ....no własnie .Czym się zapisał w historii Nepli obecny sołtys? powiesz?kosi zarosnięte brameczki? które tak gremialnie mówiąc twoim żargonem zamierzał ustwiać w miejscu -no cóż wybranym gremialnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zdaje mi się , że boisko należ do transregionalnego stowarzyszenia w rozsypce "BUGOWIAKI", które prowadzi zamknięte wiecznie muzeum kołowrotka i starej brony.Panie wójcie pogoń ich Pan z komunalnego budynku, aby dalej Neplom nie przynosili wstydu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nepelak napisał:
To zdaje mi się , że boisko należ do transregionalnego stowarzyszenia w rozsypce "BUGOWIAKI", które prowadzi zamknięte wiecznie muzeum kołowrotka i starej brony.Panie wójcie pogoń ich Pan z komunalnego budynku, aby dalej Neplom nie przynosili wstydu.
OOOO !!!! to w koncu jest ktos "godny" reprezentowania Nepli .A jeszcze tylko powiedz -jakie to masz zasługi dla tej wsi i kgo konkretnie reprezentujesz -siebie ? czy mieszkańców Nepli?jesteś może sołtysem? radnym? masz taki mandat zaufania?jesli nie to wypowiadaj sie jedynie w swoim imieniu a boisko -cóż w Neplach sołtys tworzył boisko z inicjatywy własnej,radnego z poparciem wójta-więc pytam o to własnie boisko.Co tam sie dzieje? Bo swego czasu ruch tam był wielki-nawet firma zaangażowana przez kilka dni wywoziła cały nasyp aby usypać prawdziwy stadion,a ile tam trawy posiali -swoją drogą kto ją kupił?- to o ten stadion właśnie pytam.nie wiesz ile to juz meczy rozegrała młodzież na tej wspólnej inicjatywie -sorry gremilnej inicjatywie A to miejsce które krytykujesz chyba ma nieco inne zadanie i raczej je spełnia -dobrze że takie własnie powstało.mają sie gdzie turyści zatrzymać i upiec sobie kiełbaskę.co widzisz w tym złego,chyba ani wójt ani sołtys nie łążą na podatek za tę działkę- z tego co wiem to jest chyba prywatna -tak więc nie reprezentujesz wszystkich mieszkańców Nepli,skoro są tacy którzy oddali swoją działkę na cel który ci sie nie podoba czy jest w tym cos złego w takim działaniu??chyba nie rozumiem twojej złośliwości. szkoda ze nie umiesz podjąć konwersacji na argumenty-jedynie krytyka krytyka i krytyka pozdrawiam i pamietaj -są jednak tacy którzy maja inne zdanie niz ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jakas chyba pomyłka w tematacie to forum to : Odpowiadanie na Niewiedza nepelskiego soltysa na skalę światową czy wiecie na jaki temat tu sie powinno pisać wypowiadajcie się więc -pozytywnie o sołtysie podając jego zasługi albo -negatywnie krytykując jego postepowanie ,zaangazowanie itp to może przynieść wymierne korzysci bo sołtys wyciągnie wnioski i jesli robi coś źle to sie być może poprawi, albo będzie dumny ze swojej pracy i docenianiu przez mieszkańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nepelcowa napisał:
to jakas chyba pomyłka w tematacie to forum to : Odpowiadanie na Niewiedza nepelskiego soltysa na skalę światową czy wiecie na jaki temat tu sie powinno pisać wypowiadajcie się więc -pozytywnie o sołtysie podając jego zasługi albo -negatywnie krytykując jego postepowanie ,zaangazowanie itp to może przynieść wymierne korzysci bo sołtys wyciągnie wnioski i jesli robi coś źle to sie być może poprawi, albo będzie dumny ze swojej pracy i docenianiu przez mieszkańców
ja tylko powiem ,że nasz sołtys niczego nie wie-zawsze odsyła do gminy.bez gminy chłopie nic nie ma ,nic nie ma-nawet nie ma sołtys własnego zdania chłopie nie ma ,nie ma . nauczył sie bezproblemowo zbierać podatek i ...a co jeszcze ma robic? nic chłopie nie zrobisz, nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nepelanka napisał:
ja tylko powiem ,że nasz sołtys niczego nie wie-zawsze odsyła do gminy.bez gminy chłopie nic nie ma ,nic nie ma-nawet nie ma sołtys własnego zdania chłopie nie ma ,nie ma . nauczył sie bezproblemowo zbierać podatek i ...a co jeszcze ma robic? nic chłopie nie zrobisz, nic
przepraszam ,pominęłam jedną rzecz jeszcze roznosi niektórym kalendarze -przepraszam -to mało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sołtys raczej chyba ma pomagać gminie, natomiast gmina Neplom.A sołtys to nie wolna europa, jak prezeska upadłego stowarzyszenia wszechświata.Ale tak to już na tym świecie jest, że mowa jest srebrem, a milczenie złotem ,natomiast do paplania mają najwięcej ci którzy nie mają naprawdę nic do powiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu w obronie soltysa Nepli zamiast przytoczenia konkretnych jego zasług posługujesz się Stowarzyszeniem Bugowiaki i Panią? prezes co ma piernik do wiatraka??przecież ona mu niczego nie utrudnia, a wręcz przeciwnie wychodzi z odwaznymi pomysłami i wyzwaniami.nie piszes o zasługach pana sołtysa bo po prostu ich nie ma ani dla Nepli ani tym bardziej dla gminy!!!!!łatwiej jest krytykować tych co pragną coś fajnego zrobić, niż tych co nie robią nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a czemu w obronie soltysa Nepli zamiast przytoczenia konkretnych jego zasług posługujesz się Stowarzyszeniem Bugowiaki i Panią? prezes co ma piernik do wiatraka??przecież ona mu niczego nie utrudnia, a wręcz przeciwnie wychodzi z odwaznymi pomysłami i wyzwaniami.nie piszes o zasługach pana sołtysa bo po prostu ich nie ma ani dla Nepli ani tym bardziej dla gminy!!!!!łatwiej jest krytykować tych co pragną coś fajnego zrobić, niż tych co nie robią nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam
Święte slowa-tylko wówczas atak jest najlepszą obroną jak jest brak argumentów -ale jest skuteczny jedynie chwilę -naprawdę. bo nawet bez złośliwości trudno znależć coś aby pochwalic sołtysa -naprawdę-nie znajduję jakiejkolwiek jego inicjatywy.A wręcz żal mam ,że otwarcie tak świetnej drogi jaką jest "nadbużanka " odbyło się bez rady sołeckiej i mieszkańców.Dopiero ci co usłyszyli muzykę wyszli zobaczyć o co chodzi -to chyba coś nie tak,prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nepelak napisał:
Sołtys raczej chyba ma pomagać gminie, natomiast gmina Neplom.A sołtys to nie wolna europa, jak prezeska upadłego stowarzyszenia wszechświata.Ale tak to już na tym świecie jest, że mowa jest srebrem, a milczenie złotem ,natomiast do paplania mają najwięcej ci którzy nie mają naprawdę nic do powiedzenia.
czyli kto tak papala ? mówisz o sobie?masz jakieś anse prywatne to twoja sprawa,chyba jednak obce ci jest i srebro i złoto -pochwal sie swoimi zasługami,nie poświęcej siebie i tak cennych swoich inicjatyw tak mało znaczącym ludziom i stowarzyszeniom -pisz o ludziach wielkich czyli o ....sobie i sołtysie -będzie ciekawa bajka uwierz ,że są ludzie którzy nawet jesli paplają,to i tez coś robią,a nie myli się tylko ten kto ....jedynie papla -proszę pochwal się co robisz wielkiego Neplom?wstydzisz się czy co ? przeciez jesteś tak oddany słusznym sprawom czyli ...jakim? napisz proszę.nie paplaj juz o kims kto nic nie robi madrego ,ale konkretnie co robisz i co polecasz,albo do czego zachecasz innym -proszę pochwal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może właśnie takie paplanie zmobilizuje go do działania, a mam prawo PAPLAĆ bo jest moim sołtysem. Pytasz o moje zasługi? Jestem bardzo młodym człowiekiem a uwierz mi że, już uczestniczyłem w wielu inicjatywach zorganizowanych przez ludzi z ikrą. Np. reprezentowałem Neple na imprezach sportowych z dobrym wynikiem (jeden z pucharów znajduje się w świetlicy)jestem otwarty i chętny do pracy na rzecz mojej miejscowości i czekam na ciekawe pomysły od tych którzy nie PAPLAJĄ tylko...no właśnie co oni takiego robią??? myślę, że kompletnie nic. Pozdrawiam PAPLA:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
neple or die napisał:
Może właśnie takie paplanie zmobilizuje go do działania, a mam prawo PAPLAĆ bo jest moim sołtysem. Pytasz o moje zasługi? Jestem bardzo młodym człowiekiem a uwierz mi że, już uczestniczyłem w wielu inicjatywach zorganizowanych przez ludzi z ikrą. Np. reprezentowałem Neple na imprezach sportowych z dobrym wynikiem (jeden z pucharów znajduje się w świetlicy)jestem otwarty i chętny do pracy na rzecz mojej miejscowości i czekam na ciekawe pomysły od tych którzy nie PAPLAJĄ tylko...no właśnie co oni takiego robią??? myślę, że kompletnie nic. Pozdrawiam PAPLA:)
taka PAPLA mi się podoba-może coś zorganizujemy wiosną-może sołtys pomoze wykosić brameczki bo stadion pewnie bedzie jak zwykle zalany i moze jakis pikniczek,albo ognisko,a może zbudujemy tratwę i popływamy rzeką-pamietam taki rejs tratwami Krzną-co ty na to ? nawet jak sołtys przestoi czy przesiedzi na pewnym ganeczku to damy mu spokój -poradzimy sobie bez niego-ok? aby nam nie przeszkadzał on czy inni -nie chcą robic to niech dadzą nam spokój zbierzmy tu grupę ludzi kreatywnych -damy hasło kiedy i co robimy to moze sołtys tez przyjdzie Moze on chętny do roboty tylko... weny mu brak działamy ok ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
taka PAPLA mi się podoba-może coś zorganizujemy wiosną-może sołtys pomoze wykosić brameczki bo stadion pewnie bedzie jak zwykle zalany i moze jakis pikniczek,albo ognisko,a może zbudujemy tratwę i popływamy rzeką-pamietam taki rejs tratwami Krzną-co ty na to ? nawet jak sołtys przestoi czy przesiedzi na pewnym ganeczku to damy mu spokój -poradzimy sobie bez niego-ok? aby nam nie przeszkadzał on czy inni -nie chcą robic to niech dadzą nam spokój zbierzmy tu grupę ludzi kreatywnych -damy hasło kiedy i co robimy to moze sołtys tez przyjdzie Moze on chętny do roboty tylko... weny mu brak działamy ok ?
ja jestem za-dawaj hasło kiedy i gdzie -będę pierwszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam w tych Neplach trzeba jedną osobę wywieżć na taczce gnoju za wieś jak Jagnę i wreszcie może będzie spokój, jaki przystoi dla Parku Krajobrazowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...