Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

obwodnica białej podlaskiej

Utworzony przez bialczanin, 23 lutego 2010 r. o 20:28
Jestem w małym szoku. Parę miesięcy temu do użytku została oddana nowo wyremontowana obwodnica Białej Podlaskiej. Kilkanaście kilometrów wydawałoby się dobrze zrobionej drogi. Koszt inwestycji to około 20 ml euro. Codziennie rano pokonuję ten odcinek i to co zauważyłem, woła o pomstę do nieba. Na wysokości nowego cmentarza w kierunku Holi wzdłuż jezdni porobiły się kilkucentymetrowe szczeliny. Na nowym moście przy stacji BP rozchodzi się asfalt. Nowy wiadukt trasa Lublin-Białystok jest tak nierówny, że trudno cokolwiek powiedzieć. Jak napisałem wcześniej oddany do użytku parę miesięcy temu, to co będzie za rok. Czy ktoś poniesie konsekwencje tego szokującego partactwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bialczanin napisał:
Jestem w małym szoku. Parę miesięcy temu do użytku została oddana nowo wyremontowana obwodnica Białej Podlaskiej. Kilkanaście kilometrów wydawałoby się dobrze zrobionej drogi. Koszt inwestycji to około 20 ml euro. Codziennie rano pokonuję ten odcinek i to co zauważyłem, woła o pomstę do nieba. Na wysokości nowego cmentarza w kierunku Holi wzdłuż jezdni porobiły się kilkucentymetrowe szczeliny. Na nowym moście przy stacji BP rozchodzi się asfalt. Nowy wiadukt trasa Lublin-Białystok jest tak nierówny, że trudno cokolwiek powiedzieć. Jak napisałem wcześniej oddany do użytku parę miesięcy temu, to co będzie za rok. Czy ktoś poniesie konsekwencje tego szokującego partactwa.
Ale zdążono przed wyborami , nieprawdaż ! A ,że sie już sypie , to nie ważne, bo jeszcze chyba nie pokropione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bialczanin napisał:
Jestem w małym szoku. Parę miesięcy temu do użytku została oddana nowo wyremontowana obwodnica Białej Podlaskiej. Kilkanaście kilometrów wydawałoby się dobrze zrobionej drogi. Koszt inwestycji to około 20 ml euro. Codziennie rano pokonuję ten odcinek i to co zauważyłem, woła o pomstę do nieba. Na wysokości nowego cmentarza w kierunku Holi wzdłuż jezdni porobiły się kilkucentymetrowe szczeliny. Na nowym moście przy stacji BP rozchodzi się asfalt. Nowy wiadukt trasa Lublin-Białystok jest tak nierówny, że trudno cokolwiek powiedzieć. Jak napisałem wcześniej oddany do użytku parę miesięcy temu, to co będzie za rok. Czy ktoś poniesie konsekwencje tego szokującego partactwa.
Największa porażka to ten wiadukt.Właściwie PÓŁWIADUKT Luuuudzieee kto to wymyślił i zaprojektował.Mówicie o komunie.Moim zdaniem to właśnie jest powrót do komuny.Bicie piany,propaganda ,a na koniec nibyprodukt w opakowaniu zastępczym.Tylko wydana kasa jest prawdziwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...