Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obwodnica Łukowa: Nowa trasa już na ukończeniu

Utworzony przez Byłem i widziałem., 20 sierpnia 2011 r. o 00:53
Nazywanie tego obwodnicą to nieporozumienie. Słusznie tłumaczy nieznany mi bliżej Kozieł, że do pełni szczęścia jeszcze brakuje odcinka, który połączy to to z drogą prowadzącą od Radzynia. Sama konstrukcja drogi jest, delikatnie mówiąc, nieszczęśliwa. Chwały i splendoru nie przyniesie jej fakt, że jest dwupasmowa. Proszę zobaczyć na szereg rond zbudowanych w ciągu drogi... Każde z nich jest źle oznakowane (to norma dla rond w Polsce). Co więcej - każde z nich jest źle skonstruowane i wykorzystanie obu pasów na każdym z nich jest niemożliwe. Realną prędkością osiąganą przez załadowane samochody ciężarowe będzie 50 km/h. Patrząc dalej: jadący w stronę Siedlec są zmuszeni skręcić o 270 stopni na rondzie (problemowym!) z ul. Siedlecką, gdzie kilkaset metrów dalej jest przejazd kolejowy o jakości urągającej czemukolwiek. "Obwodnica" będzie kilka razy dziennie korkować się. Konstrukcja całej drogi będzie kazała kierowcom odpowiedzieć sobie na pytanie, czy nie lepiej jechać wolniej przez miasto, zamiast szybciej, ale dłużej "obwodnicą". Na pierwszy rzut oka, moim zdaniem: bubel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jakież to ważne drogi prowadzą przez łuków ,że potrzeba tam obwodnicy. zróbcie porządną drogę do siedlec i wystarczy, bo na dzisiaj jest to droga gorsza niż w bieszczadach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWI MNIE CZYM KIERUJĄ SIĘ TWARDOGŁOWI URZĘDNICY Z ODDZIAŁU GDDKiA LUBELSZCZYZNY,W BUDOWANIU DRÓG I OBWODNIC,BO CHYBA NIE ROZUMEM!!???NO BO JAK NAZWAĆ INWESTYCJE W POSTACI:OBWODNICY ŁUKOWA, KOCKA, WOBEC BĘDĄCYCH W PLANACH,BĄDŹ NIE SKOŃCZONYCH I WAŻNYCH DLA LEPSZEGO RUCHU I BEZPIECZEŃSTWA, OBWODNIC: PUŁAW,MARKUSZOWA, KUROWA, RYK, NIEDRZWICY, KRAŚNIKA, JANOWA LUBELSKIEGO???!!DZIAŁANIA TE SĄ DLA MNIE BEZ SENSU I TO ZWYKŁE MARNOTRAWSTWO KASY PODATNIKÓW!!!O JAKOŚCI 19 NA ODCINKU LUBLIN-KRAŚNIK CZY 17 LUBLIN-KURÓW, TO JUŻ SZKODA GADAĆ,BO TO W OGÓLE PORAŻKA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ikoooo napisał:
CIEKAWI MNIE CZYM KIERUJĄ SIĘ TWARDOGŁOWI URZĘDNICY Z ODDZIAŁU GDDKiA LUBELSZCZYZNY,W BUDOWANIU DRÓG I OBWODNIC,BO CHYBA NIE ROZUMEM!!???NO BO JAK NAZWAĆ INWESTYCJE W POSTACI:OBWODNICY ŁUKOWA, KOCKA, WOBEC BĘDĄCYCH W PLANACH,BĄDŹ NIE SKOŃCZONYCH I WAŻNYCH DLA LEPSZEGO RUCHU I BEZPIECZEŃSTWA, OBWODNIC: PUŁAW,MARKUSZOWA, KUROWA, RYK, NIEDRZWICY, KRAŚNIKA, JANOWA LUBELSKIEGO???!!DZIAŁANIA TE SĄ DLA MNIE BEZ SENSU I TO ZWYKŁE MARNOTRAWSTWO KASY PODATNIKÓW!!!O JAKOŚCI 19 NA ODCINKU LUBLIN-KRAŚNIK CZY 17 LUBLIN-KURÓW, TO JUŻ SZKODA GADAĆ,BO TO W OGÓLE PORAŻKA!!
GDDKiA nie ma tu nic do rzeczy, bo to jest droga powiatowa i to powiat jest inwestorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...