Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ODDAJ GŁOS NA PREZYDENTA

Utworzony przez Gość, 12 czerwca 2010 r. o 11:18
>> ODDAJ GŁOS NA PREZYDENTA <<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
>> ODDAJ GŁOS NA PREZYDENTA <<
hauuuuu ... !!! , dobrze ???.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
hauuuuu ... !!! , dobrze ???.
Ale o co chodzi ? na jakiego prezydenta ? Polski czy Białej ? Mów jaśniej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale o co chodzi ? na jakiego prezydenta ? Polski czy Białej ? Mów jaśniej !
wciśnij link, to się dowiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
>> ODDAJ GŁOS NA PREZYDENTA <<
co za idiota założył ten temat bez sensu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
co za idiota założył ten temat bez sensu
Niech zgadnę - jakiś oszołom z peło ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Niech zgadnę - jakiś oszołom z peło ?
Agenci do Agencji! Chwilka poezji, ciekaw jestem któremu kandydatowi najbardziej odpowiada ten opis : *** Kak ja szczaśliwa! Znalazła wreszcie, kogo nada! Już mnie straszyła ambasada, że w Polszy wielkie niepokoje, że zagrożone carstwo moje, że tu rebelia wprost jest dzika, że srają mi już po pomnikach i niet nikogo, kto za mordę wziąłby tę buntowniczą hordę! Pryznajuś, że się ispugała. Szybko pobiegła do zierkała i tak je proszę: «Zierkałeczko, pomóż nieszczasnej mi troszeczko, ukaż polskiego mi Babraka, bo może być straszliwa draka!» Zwierciadło chmurzy się, mętnieje i oto — proszę — cóż się dzieje: Wiżu lies gustyj, w nim karmniki. Z karmników żrą żołędzie dziki. Wtem słyszę: ktoś się skrada łowko, patrzę: pękaty typ z wintowką, coś jakby sześcian, silny w zadzie, składa się z tyłu, dzika kładzie! Wot, chytra sztuka. Wtem… O, Boże! Jaką ma on wspaniałą rożę! W Rossii roż są istne hordy, lecz takiej nie widziałam mordy! Nalana, że aż świerzbią ręce, lecz próżno prać — nie spuchnie więcej! Do tego to krasiwe ryło jak gdyby ryjem się kończyło. Ej, zatańczycie wy, Poliaki, gdy rządzić będzie tytan taki! Szybko się więc zierkała pytam: «Gdzie żywiot etot knurskij tytan? Ja go natychmiast poznać muszę, choćby i jechać przyszło w głuszę!» A na to głos z zierkała płynie: «Znajdziesz go, pani, w Górnej Bździnie, gdzie — od pijaństwa ledwie żywy — rozpacza, że utracił wpływy.» I oto jestem! Smętny knurze! Już ja ci czółko twe rozchmurzę, rozczmucham, że aż pójdą wióry — ty będziesz w Polszy knur nad knury!” Tak mówiąc, głośno w dłonie klaszcze. Mgnawienno zjawia się służaszczyj i chociaż rzecz się dzieje w lesie, koronę na poduszce niesie. Koronę tę Najwyższa Władza na głowę Szmaciakowi wsadza i głaszcząc go po pysku czule, powiada: „Otoś Polszy królem!” […] O, nie! Przenigdy! Skonam raczej, niż tego błazna ja wyznaczę!” Tu głos usłyszał stentorowy, przebijający się przez wrzaski, początku nie zrozumiał mowy, wtem słyszy: biją mu oklaski! A potem w ciszy wręcz grobowej pułkownik Szmaciak kończy mowę: „By przerwać tę niesmaczną zwadę, mam propozycję: ja pojadę!” Huragan braw. Tumor też bije. I krzyki: „Niech nam Szmaciak żyje!” „No, proszę! Jednak się udało! Zakutą niby jestem pałą, a kto ma tutaj refleks taki?!” — pomyślał Szmaciak nad Szmaciaki. I do Warszawy! Do Warszawy! Po nowe laury, nową sławę! Z donosów, intryg pełnym worem! „Czmychajmy, siostry, w nocną porę!” Autor Szpotański. Najlepszą odpowiedź nagradzam wyjazdem do Szwajcarii .................. Nepelskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Agenci do Agencji! Chwilka poezji, ciekaw jestem któremu kandydatowi najbardziej odpowiada ten opis : *** [i]Autor Szpotański. Najlepszą odpowiedź nagradzam wyjazdem do Szwajcarii .................. Nepelskiej.
Pawlak ! Niech zgadne : Komorowski ? Prawde mówionc to było tak proste jak drut w mojej kieszeni. Stawiasz krzynkę ? Żubra ? z Poznania ? A tą Szwajcarią to się wypchaj ! Widziałeś jak Bronek z szacunkiem postawił na stole gumowego penisa na sztorc w Londynie ? No po prostu cuuuudo ! Jeśli nie widziałeś to na jutub wpisz "komorowski londyn penis". Szok ! ten gość jest po prostu zwykły d.ebil ! Pozdr !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Pawlak ! Niech zgadne : Komorowski ? Prawde mówionc to było tak proste jak drut w mojej kieszeni. Stawiasz krzynkę ? Żubra ? z Poznania ? A tą Szwajcarią to się wypchaj ! Widziałeś jak Bronek z szacunkiem postawił na stole gumowego penisa na sztorc w Londynie ? No po prostu cuuuudo ! Jeśli nie widziałeś to na jutub wpisz "komorowski londyn penis". Szok ! ten gość jest po prostu zwykły d.ebil ! Pozdr !
Siwy już nabyłem sześciopaka Żubra z Poznania, drogą kupna, co go Zulusy nam naważyły z RPA. Moja mowa będzie krótka penis mu w oko, jemu i jego nadwornemu błaznowi. Komorowski zresztą uciekł przed wyborcami piwnicą z POSK to starczy za cały komentarz. Teraz podaj czas i miejsce i pijemy na pohybel zdrajcom i szubrawcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Siwy już nabyłem sześciopaka Żubra z Poznania, drogą kupna, co go Zulusy nam naważyły z RPA. Moja mowa będzie krótka penis mu w oko, jemu i jego nadwornemu błaznowi. Komorowski zresztą uciekł przed wyborcami piwnicą z POSK to starczy za cały komentarz. Teraz podaj czas i miejsce i pijemy na pohybel zdrajcom i szubrawcom.
Pawlak ! a wpisz jeszcze w jutub "naszość komorowski poznań". Tam dopiero chlopaki dają czadu ! Ja to CODZIENNIE piję w Romie, pod parasolkami, na ich podwórku. Kończę przeważnie ok. 19.00 ale to różnie bywa...czasami idziemy do Galeona albo na Jatkową - tam na ulicy ostatnio ustawili parasolki. A jak już nie ma kasy to do Parku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Pawlak ! a wpisz jeszcze w jutub "naszość komorowski poznań". Tam dopiero chlopaki dają czadu ! Ja to CODZIENNIE piję w Romie, pod parasolkami, na ich podwórku. Kończę przeważnie ok. 19.00 ale to różnie bywa...czasami idziemy do Galeona albo na Jatkową - tam na ulicy ostatnio ustawili parasolki. A jak już nie ma kasy to do Parku...
Siwy, zgłoś się w niedzielę na ochotnika do prezydęta w sprawie sprzątania parku po sobotnim piciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
##########www.youtube.com/watch?v=mAYuoSwyMws&NR=1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ZNOWU PREZYDENTEM ZOSTANIE JAKIŚ NAWIEDZONY PRAWICOWIEC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GAGARIN napisał:
I ZNOWU PREZYDENTEM ZOSTANIE JAKIŚ NAWIEDZONY PRAWICOWIEC
Rozumiem Ruskie już wybrali teraz pora na wybór Polaków !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAWIEDZENI I ZACOFANI PRAWICOWCY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GAGARIN napisał:
I ZNOWU PREZYDENTEM ZOSTANIE JAKIŚ NAWIEDZONY PRAWICOWIEC
JA TO UWAŻAM ŻE CZAS NAJWYŻSZY ODSUNĄĆ PiS OD WŁADZY ! KIEDY WRESZCIE SKOŃCZY TO PIEKŁO NIENAWIŚCI ? PRZECIEŻ ONI DZIELĄ POLAKÓW !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I POLSKICH ŻYDÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Rozumiem Ruskie już wybrali teraz pora na wybór Polaków !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ty jesteś niewątpliwie biedny człowiek nienawiść jak widzę zżera Cię od środka i to jest nasze społeczeństwo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiatowy napisał:
Ty jesteś niewątpliwie biedny człowiek nienawiść jak widzę zżera Cię od środka i to jest nasze społeczeństwo !
Na jakiej podstawie tak sądzisz znamy się ? Ja jestem przepełniony miłością zwłaszcza w stosunku do ludzi specjalnej troski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK JUŻ POWIEDZIAŁEM WCZEŚNIEJ- NAWIEDZENI I ZACOFANI PRAWICOWCY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...