Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odnalazła się zaginiona Dorota Borkowicz

Utworzony przez ja, 22 kwietnia 2009 r. o 15:20
przynajmniej pani Dorota sie odnalazła. Ciesze sie bardzo ze ta sprawa skonczyla sie tak pomyslnie. Marka tez znalezli ale niesttey za pozno Licze na to ze Damian tez wroci do domu caly i zdrowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z potwierdzonego zrodla dowiedzialem sie ze miala wyciete nerki, ale policja nie ujawnia tej informacji zeby nie robic paniki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwy lublinianin napisał:
z potwierdzonego zrodla dowiedzialem sie ze miala wyciete nerki, ale policja nie ujawnia tej informacji zeby nie robic paniki!
To nie jest śmieszne, ale i tak mnie rozsmieszyło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie znowu organy?? Przestańcie już o tym pisać!!! Odnalazła się i to jest najważniejsze, że żyje!!! A Wy, jak zwykle swoje - czy ktoś żyje, jak p. Dorota, czy nie żyje, jak Marek - to i tak twierdzicie, że to ma związek z mafią. Co za brednie. Zacznijcie pisać książki science-fiction. Cieszmy się, że kobieta została odnaleziona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwy lublinianin napisał:
z potwierdzonego zrodla dowiedzialem sie ze miala wyciete nerki, ale policja nie ujawnia tej informacji zeby nie robic paniki!
a żeby tobie wycieli nerki idioto!!!! ale czuby strach sie bać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwy lublinianin napisał:
z potwierdzonego zrodla dowiedzialem sie ze miala wyciete nerki, ale policja nie ujawnia tej informacji zeby nie robic paniki!
A ja byłem święcie przekonany że bez nerek nie da się żyć ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwy lublinianin napisał:
z potwierdzonego zrodla dowiedzialem sie ze miala wyciete nerki, ale policja nie ujawnia tej informacji zeby nie robic paniki!
Policja ujawniając taką informację, nie zasieje większej paniki, niż Wy, co siejecie takie brednie. Informacja na pewno nie jest ukrywana, a jeśli nie ujawniona, to znaczy, że to nie jest fakt, a plotka. Kto ma się bać, to już się boi, bo to właśnie Wy straszycie ludzi, a że niektórzy w to wierzą, to ich sprawa. Ja nie uwierzę w żadną aferę z łowcami organów, gdy policja takich rewelacji nie potwierdzi. A nie potwierdziła, więc jest o czym w ogóle pisać?? Poza tym czytaj artykuł... Gdyby miała cokolwiek wycięte, to by już leżała w szpitalu i miała tam zapewnioną fachową opiekę, a nie wykąpała się i odpoczywała w domu. Ale widzę, że Wam nawet jasne dowody nie wystarczą. Wasze życie to jedna wielka plotka. Chcecie, to się bójcie nawet Czarnej Wołgi, jak już ktoś pisał, ale nie musicie zastraszać tym innych, którzy mogą w to jednak uwierzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie maja pojecia co to jest ironia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no a ja sądzę, że to ściema że nic nie pamięta, po prostu pewnie spotkała swoją miłość z dawnych lat i się urwała. I ot. EOT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no a ja sądzę, że to ściema że nic nie pamięta, po prostu pewnie spotkała swoją miłość z dawnych lat i się urwała. I ot. EOT.
No jasne i z tych emocji wepchnela samochod do wody... [puk puk w glowe]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I widzicie! Można kogoś odnaleźć żywego nawet po dłuższym czasie! Czasami stres, jakiś upadek i kasuje się pamięć. To zię zdarza. Fajnie że kobieta się odnalazła cała i zdrowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I NIBY PRZYSZŁA DO TEGO DOMU Z NERKAMI? I SERCEM? I OD TAK SIĘ POJAWIŁA? ALEŻ TO NIEMOŻLIWE! NA PEWNO POLICJA NIC NIE MÓWI ŻEBY NIE SIAĆ PANIKI! NA PEWNO! I CZYM TERAZ BĘDĄ ŻYLI PIEWCY TEORII SPISKOWYCH, KOMU TERAZ BĘDĄ CHCIELI WYCIĄĆ ORGANY...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER ŻE ZNALAZŁA SIE CAŁA I ZDROWA TAKIE WIADOMOŚCI SĄ LEKARSTWEM JAK SZUKAJĄCYCH ZAGINIONYCH OBY WSZYSTKIE ZGUBY TAK SIE ZNAJDOWAŁY!!!!SPOKÓJ I CIEPŁA ATMOSFERA W DOMU NAPEWNO POMOZE DOROCIE W POWROCIE DO ZDROWIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYTAT(Gość @ 22.04.2009, 15:48:33) * no a ja sądzę, że to ściema że nic nie pamięta, po prostu pewnie spotkała swoją miłość z dawnych lat i się urwała. I ot. EOT. No jasne i z tych emocji wepchnela samochod do wody... [puk puk w glowe] takkk? To gdzie w takim razie jest napisane, że wepchnęła samochód do wody ????? puk puk w głowe,...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ się ucieszyłam jak weszłam na tą stronę! Mam nadzieję że to jest 100% prawda bo po tych wszystkich ostatnich zaginięciach człowiekowi przychodzą do głowy różne rzeczy. Kamień z serca!!!!Zrozumcie, mamy prawo uważać że działo się coś złego. Choćby na przykładzie Marka o którym słuch na internecie powoli zanika. Głosy są podzielone ale w środowisku lekarskim chodzi ta gorsza plotka. W Policyjnym zresztą też. Najgorsze jest to że w przypadku tej Pani dziwnym wytłumaczeniem jest to że nic nie pamięta. To zbyt długi okres czasu jak na takie "nie pamiętanie" ale to już sprawa rodziny tej Pani. Ja uważam że prawda jest najważniejsza, zawsze i wszędzie. Mi to w życiu pomagało. A jeśli nawet coś jej wycięli to i tak się nie dowiemy, już nasze władze państwowe o to zadba, wiem o tym ale człowiek już boi się nawet więcej pisać. Taki świat, taka Polska. Pozdrawiam wszystkich mając nadzieję że wszyscy zaginieni odnajdą się jak najszybciej i że ten koszmar się już skończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwy lublinianin napisał:
z potwierdzonego zrodla dowiedzialem sie ze miala wyciete nerki, ale policja nie ujawnia tej informacji zeby nie robic paniki!
powiedział mi szwagier brata mojego drugiego męża, który przechodził akurat obok tego balkonu na LSMie miesiąc wcześniej zanim znaleźli ten samochód przy żwirowni (a więc sami widzicie, że mam informację z wiarygodnych źródeł), że miała wycięte cztery rogówki oraz kępkę włosów nad czołem, ale policja oczywiście ukrywa ten fakt, żeby nie siać paniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mysle ze miala bliskie spotkanie trzeciego stopnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potwierdzam, z dobrych źródeł wiem, że ostatnie co pamięta kobieta, to jasne światło unoszące się nad jej pojazdem i żwirownią, podobno ma też dziwne ślady na ciele..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamila napisał:
Ależ się ucieszyłam jak weszłam na tą stronę! Mam nadzieję że to jest 100% prawda bo po tych wszystkich ostatnich zaginięciach człowiekowi przychodzą do głowy różne rzeczy. Kamień z serca!!!!Zrozumcie, mamy prawo uważać że działo się coś złego. Choćby na przykładzie Marka o którym słuch na internecie powoli zanika. Głosy są podzielone ale w środowisku lekarskim chodzi ta gorsza plotka. W Policyjnym zresztą też. Najgorsze jest to że w przypadku tej Pani dziwnym wytłumaczeniem jest to że nic nie pamięta. To zbyt długi okres czasu jak na takie "nie pamiętanie" ale to już sprawa rodziny tej Pani. Ja uważam że prawda jest najważniejsza, zawsze i wszędzie. Mi to w życiu pomagało. A jeśli nawet coś jej wycięli to i tak się nie dowiemy, już nasze władze państwowe o to zadba, wiem o tym ale człowiek już boi się nawet więcej pisać. Taki świat, taka Polska. Pozdrawiam wszystkich mając nadzieję że wszyscy zaginieni odnajdą się jak najszybciej i że ten koszmar się już skończy.
No tak, przecież nie ma innej mozliwośći żeby człowiek który zaginął wrócił do domu cały i zdrowy. musi mieć wycięte nerki, serce. A nasze władze państwowe tuszują tą sprawę bo tak naprawde to z pieniędzy za te organy łatają dziurę budżetową, więc jasne jest że policja, prokuratura i władze tuszują ten wredny spisek. W środowisku lekarskim i policyjnym plotka równa się przecież 100% potwierdzonej informacji. Przecież oni wiedzą najlepiej. Wszyscy byli przy sekcji zwłok, wszyscy widzieli. Coż, pozostaje nam siedzieć w domach, nie otwierać okien i drzwi, kto wie, skoro ta afera jest tak wielka to może już potrafią wycinać narządy np przez uchylone okno, podczas snu? Poza tym jest na 99% pewne, że nasze władze wynajęły kosmitów aby także ci przeprowadzali zabiegi wycinania organów, przy okazji tego jak porywają ludzi w celu wszczepiania czipów. Nasze państwo odpala im parę zł za usługę i zgarnia nerki, serca, rogówki żeby je sprzedać. Poza tym w środowiskach prokuratorsko - naukowych krąży plotka, iż wyniki losowania dużego lotka - 6 cyfr to początek PESELu potencjalnej ofiary. Jeśli więc wylosują początkowe cyfry z twojego nr PESEL jest spora szansa że dzień po losowaniu będziesz to właśnie ty. A niby czemu zwiększyli liczbę losowań lotka z 2 do 3 w tyg? TO proste, żeby zwiekszyć liczbę potencjalnych ofiar! O tym się nie mówi, bo to tuszują, ale taka jest prawda. Więc co począć, pozostaje nam siedzieć i czekać aż dobiorą się do naszych nerek. AAA zapomniałbym, w środowiskach browarno-polmosowych, krąży plotka która jest praktycznie potwierdzona, że obniżono akcyzę na alkohol żeby polacy płukali sobie nerki piwem. Żeby były lepsze do przeszczepu!!! Tuszuje się również to że spożycie piwa wzrasta. Bo co, niby wzrasta bez kozery? Hehe, naiwniacy! PZDR DLA ROZSĄDNYCH!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie sie dymala z jakims kolesiem, a ze bylo jej dobrze to nie wracala..teraz sciemnia ze nie pamieta gdzie byla hahahha lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...