Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odpowiedzą za wyrywanie słupków ogrodzenia lotniska

Utworzony przez Stefan, 14 czerwca 2011 r. o 19:14
Powiem krótko, łachudrów za jaja, dosyć deb***izmu w tym "społeczeństwie" !!!!!! Krótko i w temacie, ochrona powinna strzelać do bydlaków nie pytać co tam robią tylko napier...ć !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, no ręce opadają, codziennie jeżdżę i widzę postępy w grodzeniu a jakieś gnoje niszczą coś co do nich nie należy. Bydlaków powinno się tępić!!!!! Skoro są młodzi, niech rodzice finansowo odpowiadają, q..wa, kiedy ten je..ny polski naród nauczy się szanować czyjąś własność ?!?!?!?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apeluję do Prezydenta Czapskiego. Zatrudnisz mnie i moich kilku zaufanych kolegów i będzie na lotnisku PORZĄDEK. Ta ochrona to błazenada, nic więcej! Powiem tak, dlaczego w pomieszczeniach portu zniszczone są przewody elektryczne. Tam nikt, powtarzam nikt po za ochroną nie przebywał, tym bardziej że mieli kilka psów. Żaden laik tam się nie zbliżył. Wszyscy tam kradli i tego mi nikt nie powie że nie mam racji. Polak to menda, która tylko kombinuje gdzie ukraść......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolek napisał:
Apeluję do Prezydenta Czapskiego. Zatrudnisz mnie i moich kilku zaufanych kolegów i będzie na lotnisku PORZĄDEK. Ta ochrona to błazenada, nic więcej! Powiem tak, dlaczego w pomieszczeniach portu zniszczone są przewody elektryczne. Tam nikt, powtarzam nikt po za ochroną nie przebywał, tym bardziej że mieli kilka psów. Żaden laik tam się nie zbliżył. Wszyscy tam kradli i tego mi nikt nie powie że nie mam racji. Polak to menda, która tylko kombinuje gdzie ukraść......
Bolek ty złodzieju i mendo - przekonałeś mnie i zgadzam się z tobą w 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda to na dywersję !!!!1, to sprawa polityczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sa pelnoletni, wiec odpowiadaja sami. jako podatnik zgodzilbym sie dla kazdego na wesoly tydzien w pace z wyglodzonym seksualnie grubasem. sadze, ze po takim tygodniu mieliby na jakis czas odraze na niszczenie cudzej wlasnosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
sa pelnoletni, wiec odpowiadaja sami. jako podatnik zgodzilbym sie dla kazdego na wesoly tydzien w pace z wyglodzonym seksualnie grubasem. sadze, ze po takim tygodniu mieliby na jakis czas odraze na niszczenie cudzej wlasnosci.
Zacznij się odchudzać i przestań liczyć na łatwe okazje. Nie lubię pederastów oraz nie zgadzam się z tym co napisałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest z ta młodzieżą, bachory są beznadziejne. Wandalizm trzeba tępić, niestety nasze prawo jest słabe i dopóki nie ma kary i jej nieuchronności to tak będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak, to typowa dywersja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak, skoro się zgadzasz z bolkiem to czego człowiekowi ubliżasz? Facet ma rację, tak naprawdę to tam nikt niczego nie pilnował od czasu wyjścia wojska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, ze wogle ochrona zainteresowała się jakim kolwiek zdzarzeniem do tej pory okradali z tamtąd co mogli, całe lotnisko zostało rozkradzione i pobliskie radiostacje jak np. w Holi i nikt nikogo za rękę nie złapał. Było wczesniej zainterseować się losem tak dużego i znaczącego obiektu a nie teraz jak juz nie zostało tam nic to wielkie poruszenie o słupki. Rozkradziono tam mienie warte setki tysięcy i jakoś nikt o tym nie wspomina......sami pilnujący przymykali oko na rózne sprawy....niszczało, niszczeje i bedzie niszczeć a jedyna beznadziena imreza, która się tam odbywa to pożegnanie wakacji.......jezcze długo nasz kraj będzie daleko daleko od ideału.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dudek napisał:
Pawlak, skoro się zgadzasz z bolkiem to czego człowiekowi ubliżasz? Facet ma rację, tak naprawdę to tam nikt niczego nie pilnował od czasu wyjścia wojska.
Dudek ja tylko idę za myślą Bolka: " Polak to menda, która tylko kombinuje gdzie ukraść...... " więc Bolek jest Polakiem, Polak to menda i złodziej, ja się z tym zgadzam, więc Bolek to tak jak i my wszyscy to menda i złodziej, zaskoczyłeś? Dziękuję za uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
belzebub napisał:
Nie, no ręce opadają, [...] q..wa, kiedy ten je..ny polski naród [...]
Kto na Baalberith'a śmie podszywać się pod Belzebuba?! Byłem pierwszy. Wypad z baru!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
belzebub napisał:
Kto na Baalberith'a śmie podszywać się pod Belzebuba?! Byłem pierwszy. Wypad z baru!
Apage Satanas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czaję o co chodzi, ale przez ciebie przemawia tylko i wyłącznie cynizm. Bo nie oszukujmy się jesteśmy beznadziejnym narodem, też bym się pod jego wypowiedzią podpisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dudek napisał:
czaję o co chodzi, ale przez ciebie przemawia tylko i wyłącznie cynizm. Bo nie oszukujmy się jesteśmy beznadziejnym narodem, też bym się pod jego wypowiedzią podpisał.
Cynizm nie jestem pewien. Gdyby społeczeństwo było bogate to nie byłoby tylu kradzieży. Gdyby stworzono warunki do tworzenia klasy średniej to parę problemów rozwiązałoby się samo.Jest te 10 % beneficjentów, a reszta to bydło vel mendy i złodzieje.Dlatego Bolek ma rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Cynizm nie jestem pewien. Gdyby społeczeństwo było bogate to nie byłoby tylu kradzieży. Gdyby stworzono warunki do tworzenia klasy średniej to parę problemów rozwiązałoby się samo.Jest te 10 % beneficjentów, a reszta to bydło vel mendy i złodzieje.Dlatego Bolek ma rację.
Tutaj nie moge sie zgodzic: przyklad panstw zachodnich, ktore wydaja sie bogatsze od Polski pokazuje, ze kradzieze, przestepczosc i bezprawie wcale nie zaniklo wraz z wzrostem zamoznosci. Osobiscie wydaje mi sie, ze taka jest ludzka natura: nie kazdy ma zamilowanie do uczciwej pracy, nawet nie jest to kwestia wychowania i presji spolecznej; chyba mozna to zlozyc na nasza ludzka nature i geny. W kazdym spoleczenstwie sa ludzie jakby gorszego sortu: sklonni do przemocy, przestepczosci. Nie jestem jakims ukrytym hitlerowcem, badac rozmiaru glow nie bede... Ale. Ale cos jest chyba na rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xeron napisał:
Tutaj nie moge sie zgodzic: przyklad panstw zachodnich, ktore wydaja sie bogatsze od Polski pokazuje, ze kradzieze, przestepczosc i bezprawie wcale nie zaniklo wraz z wzrostem zamoznosci. Osobiscie wydaje mi sie, ze taka jest ludzka natura: nie kazdy ma zamilowanie do uczciwej pracy, nawet nie jest to kwestia wychowania i presji spolecznej; chyba mozna to zlozyc na nasza ludzka nature i geny. W kazdym spoleczenstwie sa ludzie jakby gorszego sortu: sklonni do przemocy, przestepczosci. Nie jestem jakims ukrytym hitlerowcem, badac rozmiaru glow nie bede... Ale. Ale cos jest chyba na rzeczy.
To weź przykład Rosji i Norwegii i czy to można złożyć całą winę na dziedziczenie lub skłonności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
To weź przykład Rosji i Norwegii i czy to można złożyć całą winę na dziedziczenie lub skłonności?
tzn?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xeron napisał:
tzn?
estęp Norwegia niska przestępczość, zamożne społeczeństwo,najwięcej milionerów, największa liczba osób określających się jako szczęśliwe. Rosja dysproporcje w zarobkach, mafia, pijaństwo, kradzieże, narkotyki. Przecież Rosjanie nie są genetycznie obciążeni bardziej niż Norwedzy. Brak perspektyw, pracy, środków do życia, lansowany w mediach styl życia oderwany od realiów to rodzi frustracje, przestępczość i inne patologie, dziedziczenie biedy, brak możliwości awansu ludzi uzdolnionych. Dostrzegasz to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...