Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

odszkodowanie za oszustwo !

Utworzony przez wschód Polski, 24 kwietnia 2012 r. o 00:38
Wszystkich oszukanych niniejszym informuję, że coraz więcej osób, które miały wątpliwą przyjemność "pracować" u opisywanego powyżej składa zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa we właściwych swojemu miejscu zamieszkania komisariatach a także w prokuraturze o oszustwach dokonanych przez M.M. Ja już jestem po wizycie w komisariacie, czekam na rozwój sytuacji. Jeśli zbierzemy dużo osób poszkodowanych można będzie wystąpić ze zbiorowym pozwem- piszcie na: odszkodowania.eu@onet.eu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nike air max Boy, I am searching the internet and come up with some passable communications position as forums, blogs. Could you hand out me some suggestion? I am sorry, that has interfered. nike air max 90 This situation is familiar to me. Is ready to help. It is a pity, that now I can not express C it is compelled to leave.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale co trzeba pisac na ten email? bo zostałam tez oszukana przez CRO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...