Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odwołana dyrektorka szkoły chce wrócić, zamieszania ciąg dalszy

Utworzony przez pedagog, 24 sierpnia 2009 r. o 19:47
Co to za jakieś jaja i bezhołowie. odwołana p. dyrektor, to jest odwołana była p, dyrektor. Koniec, kropka. Kto popiera ten rozgardiasz i bałagan? Pani Wojewoda?!? Nie chce mi się wierzyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pedagog napisał:
Co to za jakieś jaja i bezhołowie. odwołana p. dyrektor, to jest odwołana była p, dyrektor. Koniec, kropka. Kto popiera ten rozgardiasz i bałagan? Pani Wojewoda?!? Nie chce mi się wierzyć!
Niedowiarek?! To uwierz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrrze, ale dlaczego rady nie robi nowa dyr.słyszałem, ze nie ma pojecia o stanowisku na ktore zostala powolana. jesli nie bedzie protekcji wojewoda powinna sprawe rozstrzygnać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezszkoły napisał:
dobrrze, ale dlaczego rady nie robi nowa dyr.słyszałem, ze nie ma pojecia o stanowisku na ktore zostala powolana. jesli nie bedzie protekcji wojewoda powinna sprawe rozstrzygnać!
Do 1wrzesnia rozstrzygnie, a Rada Ped. odbędzie się w stosownym czasie. [31 sierpnia] Owocnych i spokojnych obrad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pedagog2 napisał:
Do 1wrzesnia rozstrzygnie, a Rada Ped. odbędzie się w stosownym czasie. [31 sierpnia] Owocnych i spokojnych obrad.
Zbliża się 1 wrzesień, pozdrawiam Pawlak. http://www.youtube.com/watch?v=pVlMddE8TOc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Zbliża się 1 wrzesień, pozdrawiam Pawlak. http://www.youtube.com/watch?v=pVlMddE8TOc
Kilka babsztyli wzięło się za kudły i o to ten raban . A co z dziećmi? A kogo to obchodzi, na pewno nie te rozwydrzone pedagożki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Zbliża się 1 wrzesień
1 września.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pedagog napisał:
Kilka babsztyli wzięło się za kudły i o to ten raban . A co z dziećmi? A kogo to obchodzi, na pewno nie te rozwydrzone pedagożki.
Pedagożki na dywanik i do kąta! Pedagog myślę,ze zrobiłbyś tam porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
1 września.
Pedagog i jego idiosynkrazje, a pewnie obie formy są poprawne i dlatego optuję za reformą języka polskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pawlak~ napisał:
Pedagog i jego idiosynkrazje, a pewnie obie formy są poprawne i dlatego optuję za reformą języka polskiego.
Oczywiście masz rację- obie formy są poprawne. Może dość tego reformowania,bo efekty bardzo mizerne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pedagog2 napisał:
Oczywiście masz rację- obie formy są poprawne. Może dość tego reformowania,bo efekty bardzo mizerne.
Pedagogu2, a gdzież twoje dążenie do ideału, gdzież umiłowanie rozwoju. Wszak pedagogika zajmuje się wychowaniem, a nie zachowaniem . Wy tam, w tej swojej Sosnowicy, chcecie tak naprawdę tylko przyspawać zadki do pedagogicznych i dyrektorskich stołków na wieki. Dobro dziecka, to tylko eufemizm, który nic dla was nie znaczy. Pokora, to coś, co wam jest pilnie potrzebne . Ukorzcie się zatem przede wójtem i schylcie sztywne karki w akcie pokuty ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='pedagog' date='27.08.2009, 20:46:48' post='164959'] Pedagogu2, a gdzieżosnowicy twoje dążenie do ideału, gdzież umiłowanie rozwoju. Wszak pedagogika zajmuje się wychowaniem, a nie zachowaniem . Wy tam, w tej swojej Sosnowicy, chcecie tak naprawdę tylko przyspawać zadki do pedagogicznych i dyrektorskich stołków na wieki. Dobro dziecka, to tylko eufemizm, który nic dla wasnych nie znaczy. Pokora, to coś, co wam jest pilnie potrzebne . Ukorzcie się zatem przede wójtem i schylcie sztywne karki w akcie pokuty ... Obejrzałem stronę Sosnowicy i to jest większa dziura niż ta w której ja się wychowałem - powiem krótko spodobała mi się. Tylko skąd tyle negatywnych emocji w tak pięknych okolicznościach przyrody ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...