Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ojciec przejechał ciężarówką 10-letniego syna

Utworzony przez dfsd, 1 lipca 2009 r. o 15:33
gdzie byl wtedy bog, ktory pozwolil , zeby eraz ojciec do konca swych dni zyl z takim pietnem? i jaki to nazwac - mianem ANTYCuDU?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dfsd napisał:
gdzie byl wtedy bog, ktory pozwolil , zeby eraz ojciec do konca swych dni zyl z takim pietnem? i jaki to nazwac - mianem ANTYCuDU?
Antychryście- nie blużnij...Zanim coś napiszesz, dobrze się zastanów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dfsd napisał:
gdzie byl wtedy bog, ktory pozwolil , zeby eraz ojciec do konca swych dni zyl z takim pietnem? i jaki to nazwac - mianem ANTYCuDU?
Boga niema bo jakby był ta kich rzeczy by nie robił,amorze jest tylko jest gówno warty? Serdeczne współczucie dla rodziców i rodziny chłopca bardzo dobrze wiem co oni teraz przeżywają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arietta napisał:
Antychryście- nie blużnij...Zanim coś napiszesz, dobrze się zastanów....
ACOTEN BUG ZROBIŁ ŻEBY OJCIEC TERAZ W TEJ CHWILI NIE WYRYWAŁ SOBIE WŁOSÓW Z GŁOWY. ACOTEN BUG ZROBIŁ ŻEBY TERAZ MATKA NIE ODCHODZIŁA OD ZMYSŁÓW. ACOTEN BUG ZROBIŁ DLATEGO CHŁOPCZYKA ŻE ZGINĄ W TAK MŁODYM WIEKU . TO WIĘC NIE PISZ ŻE KTOŚ JEST ANTYCHRYSTEM,POCZEKAMY KIEDY CIEBIE LOS DOŚWIADCZY I WTEDY SIĘ WYPOWIEDZ CO TEN TWÓJ BUG MIŁOSIERNY JEST WARTY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wartość boga = wartość waluty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze jedna uwaga TIR-y na tym osiedlu to prawdziwa plaga parkują gdzie chcą i to w ilościach gromadnych to w końcu doszło do tragedii czy ktoś usunie te pojazdy z osiedlowych uliczek czy "potzrebny" będzie następny wypadek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dfsd napisał:
gdzie byl wtedy bog, ktory pozwolil , zeby eraz ojciec do konca swych dni zyl z takim pietnem? i jaki to nazwac - mianem ANTYCuDU?
Bóg jest w każdym z nas. W tobie też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jeszcze jedna uwaga TIR-y na tym osiedlu to prawdziwa plaga parkują gdzie chcą i to w ilościach gromadnych to w końcu doszło do tragedii czy ktoś usunie te pojazdy z osiedlowych uliczek czy "potzrebny" będzie następny wypadek...
Jeśli kierowca tram mieszka to ma prawo, tam postawić auto i ch*j Cie to obchodzi czy to będzie ciężarówka, czy jakieś Seicento. A dzieciak był jeszcze mjały,może chciał coś zobaczyć, coś go zaciekawiło, a kierowca ( w tym przypadku,jego ojciec ) mógł go nie zauważyć. Nie wiem czy wiesz co to jest martwe pole, więc radziłbym najpierw poczytać trochę o czymś czego nie rozumiesz i dopiero napisać komentarz. A nie takie bzdury, bo żal mi jest czytać takie wypociny, osoby, która o sam. ciężarowych g*wno wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TyDi napisał:
Jeśli kierowca tram mieszka to ma prawo, tam postawić auto i ch*j Cie to obchodzi czy to będzie ciężarówka, czy jakieś Seicento. A dzieciak był jeszcze mjały,może chciał coś zobaczyć, coś go zaciekawiło, a kierowca ( w tym przypadku,jego ojciec ) mógł go nie zauważyć. Nie wiem czy wiesz co to jest martwe pole, więc radziłbym najpierw poczytać trochę o czymś czego nie rozumiesz i dopiero napisać komentarz. A nie takie bzdury, bo żal mi jest czytać takie wypociny, osoby, która o sam. ciężarowych g*wno wie.
z przykrością zawiadamiam że pojazdy powyżej 12 lub 16 ton/ nie jestem pewny wagi/ nie mogą parkować gdzie chcą tylko na posesji własnej lub w miejscach do tego wyznaczonych jak parkingi za nieprzestrzeganie grozi kara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo2 napisał:
ACOTEN BUG ZROBIŁ ŻEBY OJCIEC TERAZ W TEJ CHWILI NIE WYRYWAŁ SOBIE WŁOSÓW Z GŁOWY. ACOTEN BUG ZROBIŁ ŻEBY TERAZ MATKA NIE ODCHODZIŁA OD ZMYSŁÓW. ACOTEN BUG ZROBIŁ DLATEGO CHŁOPCZYKA ŻE ZGINĄ W TAK MŁODYM WIEKU . TO WIĘC NIE PISZ ŻE KTOŚ JEST ANTYCHRYSTEM,POCZEKAMY KIEDY CIEBIE LOS DOŚWIADCZY I WTEDY SIĘ WYPOWIEDZ CO TEN TWÓJ BUG MIŁOSIERNY JEST WARTY.
Takich sk...synów jak ten "olo2" to kiedyś będziemy wieszać na Pl. Wolności. Za jaja ! Na żywca !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dfsd napisał:
gdzie byl wtedy bog, ktory pozwolil , zeby eraz ojciec do konca swych dni zyl z takim pietnem? i jaki to nazwac - mianem ANTYCuDU?
Ciekawe kto dał takiemu kierowcy prawo jazdy bo zakładam, że je POsiadał. Ten kto dał prawo takiemu, też POwinnien odPOwiadać bo na tym przykładzie widać, że się nie POPiSał. Bardzo wielu kierowców, w tym ciężarówek, to POtworne głąby. Nawet zdażyło mi się zrezygnować z pracy by tylko nie mieć z nimi styczności bo POtwornie niekumaci i nauczyć ich czegoś to POtworna POrażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
z przykrością zawiadamiam że pojazdy powyżej 12 lub 16 ton/ nie jestem pewny wagi/ nie mogą parkować gdzie chcą tylko na posesji własnej lub w miejscach do tego wyznaczonych jak parkingi za nieprzestrzeganie grozi kara.
To ciekawe czemu sąsiad wjeżdźał kilka krotnie na mniejsze osiedle ciężarówką, sprawdzała go policja i nie dostał mandatu, ani żadnego pouczenia ;o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Ciekawe kto dał takiemu kierowcy prawo jazdy bo zakładam, że je POsiadał. Ten kto dał prawo takiemu, też POwinnien odPOwiadać bo na tym przykładzie widać, że się nie POPiSał. Bardzo wielu kierowców, w tym ciężarówek, to POtworne głąby. Nawet zdażyło mi się zrezygnować z pracy by tylko nie mieć z nimi styczności bo POtwornie niekumaci i nauczyć ich czegoś to POtworna POrażka.
A Ty myślisz że on to zrobił specjalnie?? Weź się opanuj, i uważaj na to co mówisz. Było wyraźnie napisane że dziecko siedziało w kabinie, później dopiero chłopiec niespodziewanie wpadł pod przednie koła samochodu i został przejechany.. Czytaj ze zrozumieniem teksty!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
To ciekawe czemu sąsiad wjeżdźał kilka krotnie na mniejsze osiedle ciężarówką, sprawdzała go policja i nie dostał mandatu, ani żadnego pouczenia ;o
jeżeli na drodze nie było zakazu wjazdu dla takiego pojazdu lub innych ograniczeń to nic mu nie mogli zrobić natomiast parkowanie jest tak jak wyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehhh i nie ma z nami juz Ł fajnym byl chlopczykiem a to ze wpadl pod tego tira to nie byla wina ojca bo on byl strsznie ciekawskim chlopczykiem i wszedzie potrafil zajrzec Ł [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...