Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Organizacje pożytku publicznego dostały pieniądze, niespodzianka z Radzynia Podlaskiego

Utworzony przez darczyńca, 6 października 2011 r. o 10:40
JUŻ NIGDY NIE PRZEKAŻE ANI GROSIKA NA ORGANIZACJĘ POŻYTKU PUBLICZNEGO. Kiedyś przekazałem niemałą kwotę na leczenie chłopczyka z lubelszczyzny.Po pół roku otrzymałem podziękowanie (na piśmie) i jednocześnie informację,że pieniądze zostały przeznaczone dla kogoś innego,bo chłopczyk już nie wymaga leczenia. Rozzłościło mnie to.Gdybym wiedział że organizacja "pożytku" popełni samowolę-przekazał bym tą kwotę INNYM dzieciom z lubelszcyzny a nie w/g własnego widzimisię. Nigdy datków dla organizacji pożytku publicznego,ani dla Caritas ani na tacę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darczyńca napisał:
JUŻ NIGDY NIE PRZEKAŻE ANI GROSIKA NA ORGANIZACJĘ POŻYTKU PUBLICZNEGO. Kiedyś przekazałem niemałą kwotę na leczenie chłopczyka z lubelszczyzny.Po pół roku otrzymałem podziękowanie (na piśmie) i jednocześnie informację,że pieniądze zostały przeznaczone dla kogoś innego,bo chłopczyk już nie wymaga leczenia. Rozzłościło mnie to.Gdybym wiedział że organizacja "pożytku" popełni samowolę-przekazał bym tą kwotę INNYM dzieciom z lubelszcyzny a nie w/g własnego widzimisię. Nigdy datków dla organizacji pożytku publicznego,ani dla Caritas ani na tacę.
Ja ci także dziękuję za wrażliwość na nieszczęście innych. Piszę to z powagą. DZIĘKUJĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...