Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

oszczędości

Utworzony przez petent, 18 lutego 2010 r. o 17:38
~kamcio67~ napisał:
Kolego! Powtarzam po raz kolejny, jak nie znasz słowa komunizm i globalizacja to sie nie odzywaj i nie pouczaj mnie. Nie nie odmowię Ci wyrażania swobodnego zdania swoich pogladów panie Pawlak calkowice się z Toba zgadzam - ale ty chyba nie zrozumiałeś istoty pojęć komunizmu, kapitalizmu oraz globalizacji. Nie bede tłumaczył na czym polegają te teorie sprawdź sobie w google lub w encyklopedii PWN. Wiem co to jest dyskusja merytoryczna, zebys sie nie zdziwił. Jednakże w tym przypadku jest jałowa - dalej to bede twierdził. Co do błędów, sprawdzę je panie Pawlak dziekuję za "laskawość". Nie każdy tak jak ty umie się składniowo wypowiedzieć. Charakter każdego człowieka jest inny. Przepisy unijne rownież znam - także nie ironizuj bo to głupie jest i niesmaczne. Co do obsesji nie wypowiem się. Na koniec napiszę po staropolsku- prawda jest jak d... kazdy ma wlasną. Tylko twoja jest nieco dziwna.
do kamcia jesteś żałosny jeśli masz takie pojęcie o prawdzie.Definicję masz z Wikipedii?Sorry za wulgaryzmy,ale ja przytoczę inne przysłowie "wyżej sra jak dupę ma" to wersja staropolska,współczesna to inteligentny inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Co do obsesji nie wypowiem się. Na koniec napiszę po staropolsku- prawda jest jak d... kazdy ma wlasną. Tylko twoja jest nieco dziwna." W tym zdaniu jest coś czego szczególnie nie cierpię - to relatywizm. Dla jednego kradzież, oszustwo to jest - sposób na życie , zaradność, przedsiębiorczość. Serwilizm, lizanie tyłka, kłamstwa dla drugiego to - sposób robienia kariery i dlatego moja prawda jest inna i nie robię kariery ale żyję w zgodzie z sumieniem czego i Tobie życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pawlak~ napisał:
" Co do obsesji nie wypowiem się. Na koniec napiszę po staropolsku- prawda jest jak d... kazdy ma wlasną. Tylko twoja jest nieco dziwna." W tym zdaniu jest coś czego szczególnie nie cierpię - to relatywizm. Dla jednego kradzież, oszustwo to jest - sposób na życie , zaradność, przedsiębiorczość. Serwilizm, lizanie tyłka, kłamstwa dla drugiego to - sposób robienia kariery i dlatego moja prawda jest inna i nie robię kariery ale żyję w zgodzie z sumieniem czego i Tobie życzę.
aszam No i nie ustrzegłem się błędu miało być " moja prawda jest dziwna ..... " , a nie " moja prawda jest inna.... ". Przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pawlak~ napisał:
" Co do obsesji nie wypowiem się. Na koniec napiszę po staropolsku- prawda jest jak d... kazdy ma wlasną. Tylko twoja jest nieco dziwna." W tym zdaniu jest coś czego szczególnie nie cierpię - to relatywizm. Dla jednego kradzież, oszustwo to jest - sposób na życie , zaradność, przedsiębiorczość. Serwilizm, lizanie tyłka, kłamstwa dla drugiego to - sposób robienia kariery i dlatego moja prawda jest inna i nie robię kariery ale żyję w zgodzie z sumieniem czego i Tobie życzę.
aszam No i nie ustrzegłem się błędu miało być " moja prawda jest dziwna ..... " , a nie " moja prawda jest inna.... ". Przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdegustowany poziomem ob. napisał:
co za chamska odpowiedź, brak slów; ta wypowiedź potwierdza jakie standarty obowiązują w tym przybytku przy ul. Piłsudskiego; zero kultury i merytorycznej odpowiedzi, maksimum chamstwa!, tak działa na co dzień, ten urząd/przybytek, strach tam chodzić, jeszcze można po głowie, dostać czymś ciężkim! może wybory coś was nauczą, i te ciotki wygoni, do urzędu pracy, po zasiłek; do niczego więcej się nie nadajecie, przynajmniej te damy z działu wydawania korespondencji !! nawet sami nie wiecie, jak niską ocenę wystwiliście sobie, tą wypowiedzią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Depresja! niestety ma pan/i bledne inforacje na temat oplaty za list z potwierdzeniem odbioru - bo taka formą musi być wysłana decyzja podatku od nieruchomości. poczta sobie życzy 5,65 (+ 1,90 za zwrot jezli nie zostanie odebrany przez adresata)- a koszty wezwanie 8,80 nie naliczyl nikt inny jak poczta polska. a dla pana/i informacji roznosiciel urzedowy jest 6 razy tanszy, a in post za taki list bierze 3 zl. ludzie którzy roznosza ulotki nie moga roznosci decycji podatkowych co reguluje ustawa o prawie podatkowym. takze jezeli chce sie duskutowac na temat kosztów roznszenia korespondencji to trzeba zdobyc dokledne informacji a nie wymyslac z sufitu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do goska nie mieszaj dwóch pojęć Kobieto, co innego jest prawidłowe dostarczanie korespondencji (Poczta Polska, In Post), a co innego roznoszenie ulotek (zawiadomień o odebraniu korespondencji - kurierzy UM); jest takie przysłowie: przyczepiło się g..o do okrętu i krzyczy, płyniemy!!; tak i z tym roznoszeniem korespondencji przez kurierów na koszt podatnika; ktoś pewnie niezłą kasę trzepie na tym procederze roznoszenia ulotek/zawiadomień przez kurierów, skoro tak bronią straconej pozycji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pawlak~ napisał:
aszam No i nie ustrzegłem się błędu miało być " moja prawda jest dziwna ..... " , a nie " moja prawda jest inna.... ". Przepraszam.
Nie wypowiem się na ten temat juz bo wymiękłem - powaliłeś mnie swoimi argumetami jak jasna cholera. Jak chcesz wiedzieć szanowny kolego Pawlak nie jestem pod wpływem serwializmu a co do relatywizmu może i był może nie był nie mnie to oceniać - spytaj filozofa jakiegoś który jest wykładowcą ja znam takiego i on nie dopatrzył sie relatywizmu w tym zdaniu ale to tylko moje odczucie. Proponuje zakończyć dyskusje i z góry przepraszam Ciebie i innych uzytkowników forum za zbyt chamskie może wypowiedzi jeśli ktoś to odebrał tak a nie inczej. Niemniej jednak swoje zdanie mam i nie zmienię go. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wywiązała się dyskusja... Jestem częstym bywalcem kilku wydziałów Urzędu Miasta w Białej Podlaskiej zarówno służbowo (ale tam nie pracuję) i prywatnie. Ja jestem bardzo zadowolony z obsługi oraz szybkości. Od czasu do czasu może zdarzyć się gorszy dzień pracownikowi, ale to nie znaczy, że tak jest cały czas. Ostatnio otrzymałem awizo o piśmie do mnie z Urzędu Miasta i odebranie go nie sprawiło mi żadnego problemu. Nie dziwię się, że człowiek często wychodzi z urzędu wkurzony, jeżeli przychodzi do niego z bojowym nastawieniem. Ktoś napisał, że do Urzędu jedzie 3 godziny - nieprawdopodobne! Wydaje mi się, że w tym przypadku musiał jechać dalej niż Warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kamcio67~ napisał:
Nie wypowiem się na ten temat juz bo wymiękłem - powaliłeś mnie swoimi argumetami jak jasna cholera. Jak chcesz wiedzieć szanowny kolego Pawlak nie jestem pod wpływem serwializmu a co do relatywizmu może i był może nie był nie mnie to oceniać - spytaj filozofa jakiegoś który jest wykładowcą ja znam takiego i on nie dopatrzył sie relatywizmu w tym zdaniu ale to tylko moje odczucie. Proponuje zakończyć dyskusje i z góry przepraszam Ciebie i innych uzytkowników forum za zbyt chamskie może wypowiedzi jeśli ktoś to odebrał tak a nie inczej. Niemniej jednak swoje zdanie mam i nie zmienię go. Pozdrawiam!
Nie wiem kto jest Twoim wykładowcą, ale Twoje posty ukazują Ciebie jako relatywistę. Sprowadzenie Prawdy do zestawu przekonań różnych dla każdego człowieka jest relatywizmem. Poza tym w Twoim ostatnim poście też dajesz wyraz temu mówiąc: to tylko moje odczucie., taki stwierdzenie odwołujące się tylko do Twoich przekonań jest relatywizmem. Dodatkowo całe to zdanie jest sprzeczne : ja znam takiego i on nie dopatrzył sie relatywizmu w tym zdaniu ale to tylko moje odczucie - bo o co chodzi, że wykładowca się nie dopatrzył, czy że ty masz odczucie, że to nie jest relatywizm. Pisz dalej bo smiesznie czytać takie wypociny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kamcio67~ napisał:
Nie wypowiem się na ten temat juz bo wymiękłem - powaliłeś mnie swoimi argumetami jak jasna cholera. Jak chcesz wiedzieć szanowny kolego Pawlak nie jestem pod wpływem serwializmu a co do relatywizmu może i był może nie był nie mnie to oceniać - spytaj filozofa jakiegoś który jest wykładowcą ja znam takiego i on nie dopatrzył sie relatywizmu w tym zdaniu ale to tylko moje odczucie. Proponuje zakończyć dyskusje i z góry przepraszam Ciebie i innych uzytkowników forum za zbyt chamskie może wypowiedzi jeśli ktoś to odebrał tak a nie inczej. Niemniej jednak swoje zdanie mam i nie zmienię go. Pozdrawiam!
Nie wiem kto jest Twoim wykładowcą, ale Twoje posty ukazują Ciebie jako relatywistę. Sprowadzenie Prawdy do zestawu przekonań różnych dla każdego człowieka jest relatywizmem. Poza tym w Twoim ostatnim poście też dajesz wyraz temu mówiąc: to tylko moje odczucie., taki stwierdzenie odwołujące się tylko do Twoich przekonań jest relatywizmem. Dodatkowo całe to zdanie jest sprzeczne : ja znam takiego i on nie dopatrzył sie relatywizmu w tym zdaniu ale to tylko moje odczucie - bo o co chodzi, że wykładowca się nie dopatrzył, czy że ty masz odczucie, że to nie jest relatywizm. Pisz dalej bo smiesznie czytać takie wypociny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='standart europejski' date='25.02.2010, 14:48:49' post='240128'] do goska nie mieszaj dwóch pojęć Kobieto, co innego jest prawidłowe dostarczanie korespondencji (Poczta Polska, In Post), a co innego roznoszenie ulotek (zawiadomień o odebraniu korespondencji - kurierzy UM); jest takie przysłowie: przyczepiło się g..o do okrętu i krzyczy, płyniemy!!; tak i z tym roznoszeniem korespondencji przez kurierów na koszt podatnika; ktoś pewnie niezłą kasę trzepie na tym procederze roznoszenia ulotek/zawiadomień przez kurierów, skoro tak bronią straconej pozycji! w jakim sensie straconej? i co konkretnie masz do zarzucenia kurierom? bo z tego co wiem to praca kuriera niczym sie nie rozni od zwyklego listonosza, chyba ze strojem, ale to juz jest zboczenie zeby sie czepiac takich szczegółów. ale jak ktos jest problemowy to problemów szukac bedzie wszedzie. a pozatym jeszcze tak nie było zeby wszystkim dogodziec. i po co te wywody.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w jakim sensie straconej? i co konkretnie masz do zarzucenia kurierom? bo z tego co wiem to praca kuriera niczym sie nie rozni od zwyklego listonosza, chyba ze strojem, ale to juz jest zboczenie zeby sie czepiac takich szczegółów. ale jak ktos jest problemowy to problemów szukac bedzie wszedzie. a pozatym jeszcze tak nie było zeby wszystkim dogodziec. i po co te wywody......... [/quote] Popieram.Korespondencje należy odbierać na nast. dzień i będzie OK.Na poczcie też nie od razu dostaniesz list na awizo.Ja dostałem dzisiaj zawiadomienie,a jutro pójdę po odbiór.Panie są miłe i uczynne.Mają duże poczucie humoru i dużo dobrej woli.Niektóre są stanu wolnego .Może ta krytyka dlatego,że odrzucają zaloty co poniektórych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hegel napisał:
Nie wiem kto jest Twoim wykładowcą, ale Twoje posty ukazują Ciebie jako relatywistę. Sprowadzenie Prawdy do zestawu przekonań różnych dla każdego człowieka jest relatywizmem. Poza tym w Twoim ostatnim poście też dajesz wyraz temu mówiąc: to tylko moje odczucie., taki stwierdzenie odwołujące się tylko do Twoich przekonań jest relatywizmem. Dodatkowo całe to zdanie jest sprzeczne : ja znam takiego i on nie dopatrzył sie relatywizmu w tym zdaniu ale to tylko moje odczucie - bo o co chodzi, że wykładowca się nie dopatrzył, czy że ty masz odczucie, że to nie jest relatywizm. Pisz dalej bo smiesznie czytać takie wypociny.
Ok być może Hegel masz rację nie będę więcej dyskutować na ten temat bo nie mam zamiaru. Wykładowcy nie ujawnię ze względu na to że jest miomi dobrym znajomym od dawna. Powiedziałem już że nie chcę więcej ciągnąć tej dyskusji, przeprosiłem CIebie Pawlak i innych użytkowników forum za moje chamstwo - może i wystąpiło. Jeszcze raz przepraszam całkiem szczerze. Koniec tematu. Tak na marginesie Hegel - nie powielaj tematów - bo można offtopa zarobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kamcio67~ napisał:
Ok być może Hegel masz rację nie będę więcej dyskutować na ten temat bo nie mam zamiaru. Wykładowcy nie ujawnię ze względu na to że jest miomi dobrym znajomym od dawna. Powiedziałem już że nie chcę więcej ciągnąć tej dyskusji, przeprosiłem CIebie Pawlak i innych użytkowników forum za moje chamstwo - może i wystąpiło. Jeszcze raz przepraszam całkiem szczerze. Koniec tematu. Tak na marginesie Hegel - nie powielaj tematów - bo można offtopa zarobić.
Kamciu,przeproś wszystkich.Wszyscy widzieli jaki z Ciebie yntelygent.Co do wykładowcy,to Ci wierzę.Niestety w Białej taki ich poziom to normalka.Może nawet Ty sam jesteś takim wykładowcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kamciu,przeproś wszystkich.Wszyscy widzieli jaki z Ciebie yntelygent.Co do wykładowcy,to Ci wierzę.Niestety w Białej taki ich poziom to normalka.Może nawet Ty sam jesteś takim wykładowcą.
Kamciu! Odwołaj wszelkie przeprosiny i nikogo więcej nie przepraszaj! Gościu wyskakując z poziomem mieszkańców Białej naraził się i obeaził tysiące ludzi...Lepiej przemilczeć nad ignaorancją osób, którzy brak kultury rekompensują sobie nadmiarem jej braku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='26.02.2010, 07:49:01' post='240403'] Kamciu,przeproś wszystkich.Wszyscy widzieli jaki z Ciebie yntelygent.Co do wykładowcy,to Ci wierzę.Niestety w Białej taki ich poziom to normalka.Może nawet Ty sam jesteś takim wykładowcą. [/quo Nie skomentuję tego - brak słów. Ze względu na dobro mojego znajomego wykładowcy nie wypowiem się, niemniej jednak jest to człowiek o dużym bagażu wiedzy który z niejednego pieca chleb jadł. Nieskromnie przyznam że jakąś tam inteligencję mam bo w wielu sprawach mam pojęcie ale może tylko mnie się to wydaje - sredeczne dzięki Ci gościu na wyprowadzenie mnie z ciemności ku światłości i ze ścieżki krętej na prostą - normalnie jesteś moim mentorem. Dzięki Ci za to że mnie uświadomiłeś w tej kwestii i pozwalasz cieszyć się z życia. Ulżyło mi od razu. Może jeszcze nie jestem taki zły? I don't know. Niemniej jednak poprawię parę rzeczy sensei. Może i jestem a może nie jestem wykładowcą - nie zamierzam nikogo wtajemniczać w moje życie prywatne. That's all. Thank you.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kamcio67~ napisał:
...co nie znaczy ze sie na niczym nie znam bo mam pojecie o globalizacji i swiatopogladzie w przeciwienstwie do Ciebie gosciu...
O globalizacji i swiatopogladzie ? A kogo tu interesuje twoje pojecie "o globalizacji i swiatopogladzie" ? Chyba o mankamentach UM jest rozmowa ? Twoja wiedza nt. globalizacji to moze najwyzej zainteresowac takiego jednego "mendrca" z Gdanska ktory nawija o tym w kolko jak katarynka. I ty prostaczku pracujesz w Urzedzie ? Koniec swiata ! Zmykaj ty stad lepiej bo kompromitujesz swego Czape dokumentnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
globalneocipienie napisał:
O globalizacji i swiatopogladzie ? A kogo tu interesuje twoje pojecie "o globalizacji i swiatopogladzie" ? Chyba o mankamentach UM jest rozmowa ? Twoja wiedza nt. globalizacji to moze najwyzej zainteresowac takiego jednego "mendrca" z Gdanska ktory nawija o tym w kolko jak katarynka. I ty prostaczku pracujesz w Urzedzie ? Koniec swiata ! Zmykaj ty stad lepiej bo kompromitujesz swego Czape dokumentnie.
Nikt Cię o zdanie nie pytał i nic Ci do tego gdzie pracuję - na pewno nie w UM - pomagam osobom niepełnosprawnym jeśli chcesz wiedzieć - autyzm i zaburzenia emocjonalne. Studiowalem na ten temat dlugie lata. Na forum wszedlem z czystej ciekawosci bo znam sytuacje w urzedzie. Takze idiotyczne sa twoje porownania do "mendrca" z Gdanska. Moze dasz mi jeszcze bana albo zglosisz do admina lub moda? Z to ze pisze nie na temat co? Prosze bardzo jak chcesz twoja wola O Panie globalneocieplenie. Swoja wypowiedzia obnazyles poziom swojej kultury w stosunku do ludzi nie tylko mieszkajacych w naszym miescie ale i ogolnie w Polsce. Nie musi cie to interesowac mnie interesuje. Koniec!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kamcio67~ napisał:
Nikt Cię o zdanie nie pytał i nic Ci do tego gdzie pracuję - na pewno nie w UM - pomagam osobom niepełnosprawnym jeśli chcesz wiedzieć - autyzm i zaburzenia emocjonalne. Studiowalem aby moc wykonywac taka prace dlugie lata. I mam satysfakcje z tego co robie. Na forum wszedlem z czystej ciekawosci bo znam sytuacje w urzedzie. Takze idiotyczne sa twoje porownania do "mendrca" z Gdanska. Moze dasz mi jeszcze bana albo zglosisz do admina lub moda? Z to ze pisze nie na temat co? Prosze bardzo jak chcesz twoja wola O Panie globalneocieplenie. Swoja wypowiedzia obnazyles poziom swojej kultury w stosunku do ludzi nie tylko mieszkajacych w naszym miescie ale i ogolnie w Polsce. Nie musi cie to interesowac mnie interesuje. Koniec!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...