Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oszukał cię niesolidny fachowiec/ekipa budowlana?pomożemy

Utworzony przez Aga_tv, 29 lutego 2016 r. o 13:54
Uwaga! W związku z realizacją nowego programu telewizyjnego o remontach,  pomożemy bezpłatnie skończyć remont, przebudowę lub budowę domu / mieszkania. Interesują nas sytuacje, w których remont został nieskończony z winy nierzetelnego wykonawcy lub firmy budowlanej.  Proszę o pilny kontakt.    Agnieszka Czerwiec Producer's Assistant Moviehouse Production Mobile: +48 790 888 636 Email: moviehouse.redakcja@gmail.com www.moviehouse.pl        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Czy nadal szukacie Pantwo oszykanych osob przez wykonawcow?  Pozdrawiam.  M. coachingmagda@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Czy nadal szukacie osób oszukana chyba przez wykonawców? My juz w miarę możliwości kończymy budowę. Jednak chcieli byśmy odzyskać swoje pieniadze jak również przestrzec innych przed tą firmą. Z mojego rejonu mam znalazłam kolejnych poszkodowany. A z tego co wiem faceta ściga pół Polski. Proszę o kontakt. kami090988@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obawiam się, że w związku z tym że konto osoby która utowrzyła ten wątek zostało zbanowanie, to jest to sprawa bardzo nieaktualna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...