Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pałac Potockich odbity

Utworzony przez rekonstruktor, 22 marca 2009 r. o 18:39
Super impreza, byłem z całą rodziną.......nawet pogoda nas oszczędziła....bolszewicy pokonani, pałac odbity, Radzyń górą....to o wiele bardziej ciekawsza lekcja historii niż lubelskie imieniny marszałka, hucznie świętowane przez kolektyw prawych i sprawiedliwych....zapraszamy do Radzynia za rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam tam fajnie to wyglądało .Ale na pewno nie było kilka razy więcej osób na moje oko to około tysiąc osób a nawet więcej.Można było robić zdjęcia z uczestnikami Bitwy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rekonstruktor napisał:
Super impreza, byłem z całą rodziną.......nawet pogoda nas oszczędziła....bolszewicy pokonani, pałac odbity, Radzyń górą....to o wiele bardziej ciekawsza lekcja historii niż lubelskie imieniny marszałka, hucznie świętowane przez kolektyw prawych i sprawiedliwych....zapraszamy do Radzynia za rok.
moim zdaniem przerost reklamy nad treścią.w pół godziny to nie wiele można pokazać a swoją drogą to nie wiedziałem że to była impreza partyjna bo kolega takimi POrównaniami wali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na tym widowisku i dziwią mnie komentarze. Kilkudziesięciu statystów!!! Było ich może trzydziestu. Duży haos, dużo huku, który tak spłoszył konie iż obawiałem się o życie jeźdźców. Dobrze, że nie doszło do nieszczęścia. Napiszcie kiedyś obiektywny komentaż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez tam byłem i widziałem, jak atrakcyjne było to widowisko szczególnie dla dzieci i młodzieży - zainteresowanie wśród mieszkańców - też duże, bo zbyt wiele w tym miasteczku się nie dzieje. Ale czy jeszcze uda się kiedyś zgromadzić fundusze na kolejna taką imprezę? Pewnie tak, ale parę latek minie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że to nie epizod.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A631A3 napisał:
Byłem na tym widowisku i dziwią mnie komentarze. Kilkudziesięciu statystów!!! Było ich może trzydziestu. Duży haos, dużo huku, który tak spłoszył konie iż obawiałem się o życie jeźdźców. Dobrze, że nie doszło do nieszczęścia. Napiszcie kiedyś obiektywny komentaż.
pff zapewniam Cie ze Konie sa przyzwyczajone do tego i nie dramatyzuj jak przewrazliwiony 5 latek bo nic by sie nam nie stało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...