Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pan poseł czy dobry wujek? Kontrowersje wokół Cezarego Kucharskiego

Utworzony przez gość, 22 marca 2013 r. o 21:24
Niedoświadczone dziewcze Olimpia Kucharska z Łukowa chyba już wie o co kaman? Prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego jest tak mało komentarzy w tym temacie !?!?! Czyżby to nikogo nie dziwiło ?!? ...pewnie to "chleb powszedni"....a jeśli ktoś z prominentów chce "obejść" ten problem nepotyzmu, to sprawa jest wybitnie prosta...."ty zatrudnisz mojego ziomka, a ja twojego". ...nie ma szans, żeby to udowodnić, toż to "czysta sprawa"... Tak zawsze było, jest i będzie....głupi ten, co myśli że jest inaczej. Ważne, żeby lud się nie kapnął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dlaczego akurat teraz o tym tak głośno?Rozgrywki wewnętrzne PO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelka napisał:
To dlaczego akurat teraz o tym tak głośno?Rozgrywki wewnętrzne PO!
No niestety,to początek WIELKIEGO KOŃCA !!!!! Czerwony beton się kruszy,a ponowna [ ta prawdziwa ] lustracja z dekomunizacją, to gwóżdż do trumny,to po prostu ich zabije !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obłuda i cwaniactwo. Najpierw wkręcił ją do swojego biura a potem Dom Kultury w Łukowie, po tym jak wykopali doswiadczoną kobietę z tego stanowiska, zasłaniając się oszczędnościami i redukcją etatów. Nie mam nic przeciwko pomaganiu ludziom, rodzinie, ale proszę Was, nie kosztem osób trzecich. Było zrobić casting,interview czy cokolwiek, wybrać najlepszą osobę z praktyką, doświadczeniem, wykształceniem a nie dziewczę z hurtowni na Dom Kultury. Poza tym tylko w Polsce mozna łaczyć zawód menadżera,właściciela firmy z mandatem poselskim. Zaradny jest, bo czasu mało na zajmowanie się sprawami poselskimi w miedzyczasie jak wpycha rodzinkę i znajomych na stołki,handluje i wynajmuje nieruchomościami, czy Lewym :) .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego jest tak mało komentarzy w tym temacie !?!?! :blink: :blink: :blink: Czyżby to nikogo nie dziwiło ?!? ...pewnie to "chleb powszedni"....a jeśli ktoś z prominentów chce "obejść" ten problem nepotyzmu, to sprawa jest wybitnie prosta...."ty zatrudnisz mojego ziomka, a ja twojego". ...nie ma szans, żeby to udowodnić, toż to "czysta sprawa"... ;) Tak zawsze było, jest i będzie....głupi ten, co myśli że jest inaczej.Ważne, żeby lud się nie kapnął.
Komentarzy mało bo systematycznie czyszczą i usuwają na bieżąco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...