Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pan Skomra - wielki działacz, zasłużony RADZYNIAK !

Utworzony przez PRAWDZIWY LOKALNY PATRIOTA, 5 września 2008 r. o 22:35
TERAZ TO SIĘ PEWNIE WEŹMIE ZA "RADOMIAKA" ZA ROLNICZE ROLMLECZOWE PIENIĄDZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
goś napisał:
"wielki" mały człowiek całą potęgę zbudował na tym ,że był posłem i był bezkarny robił co chciał, z nikim się nie liczył, zachowywał się jak nadczłowiek Fajnie być chojnym i dysponować nie swoimi pieniędzmi-dzięki temu można zdobywać nagrody zaufanie Jeżeli jest takim wielkim fanem piłki niech dalej będzie prezesem klubu i nauczy się zdobywać dla niego pieniądze od innych firm zakładów,niech szuka sponsorów -to jest praca dla prezesa. A nie wypracowane przez załogę i rolników pieniądze rozdawać Ale to już dla tego pana chyba za duże wyzwanie -Poza tym już nie jest posłem
A cos ty zrobił przez całe swoje życie? po za bywaniem w kiblu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i mnie pomógł i to bardzo, a widział mnie pierwszy raz w życiu, nic za to nie chciał i więcej się nie widzieliśmy, co prawda to prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Panie Józefie popieram pana stanowisko. Proszę się nie przejmować tymi kilkoma kundlami co sie z łańcucha urwało. Przyjdzie hycel i wyłapie. Chwilowo ujadają, jak to psy. A że przez lata nie było im dane logicznie i na temat poszczekać, szczekają na wszystko co po "właścicielu" zostało. Te kilka sylab wyartykułowanych przez ich, co tu ukrywać, szczątkowe umysły, ułożyło się w dyżurny krzyk o komunie i czerwonej zarazie jaką siał niby pan Skomra. Proszę się nie przejmować, bo ich krzyki i szczekania będzie znacznie krócej słychać, niż opowieści o dobrach jakie pozostawił po sobie ten właśnie obszczekiwany. Nie jestem komunistą, nie należę do żadnej partii. Oceniam więc pana Skomrę stojąc tak trochę z boku. Zawsze mi sie jednak wydawało, że pan Skomra też tak do końca to nie był w żadnej partii. On je tylko wykorzystywał instrumentalnie , dla dobra mleczarni, załogi, miasta. Proszę sobie przypomnieć, że przez te prawie 30 lat, wiele partii tu na naszym terenie się przewinęło jako rządzące, ale żadna z nich nie podniosła ręki na "relikwię - może za mocne słowo" dobitnie kojarzącą się z dobrem dla społeczeństwa w naszym mieście. Kilkanaście razy pozwoliłem sobie oglądnąć film z wyjścia takiego jednego z obrad Rady Nadzorczej, który oznajmił zebranym o wygranej nad prezesem Skomrą, ruchem kojarzącym się z wypuszczaniem pary z lokomotywy. Pomyślałem wtedy sobie, spuścił facet w idiotycznym geście, resztki pary z własnego mózgu. Został mu się ino pusty sagan, może kapustę kisić. Ten gest, dobry na meczach, dobrze odbierany wśród młodzieżowych sposobów kontaktów, kompletnie nie przystoi członkowi rady nadzorczej w tak newralgicznej chwili. Dla mnie stał się śmieciem. Proszę mnie źle nie zrozumieć. Nie chcę bronić prezesa Skomry, jak Częstochowy, bo i nie jestem do tego uprawniony. Wiem jednak, że nie w ten sposób rozstają się kulturalni ludzie, w jako tako cywilizowanym świecie. Dla mnie to było chamskie.
jebło cie konwiom czy zwykłom cegłom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
i mnie pomógł i to bardzo, a widział mnie pierwszy raz w życiu, nic za to nie chciał i więcej się nie widzieliśmy, co prawda to prawda
a mnie nie pomógł chociaż bardzo prosiłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie pomogł wstać i mnie prowadził jak sie nachlałam choc sam ledwie człapał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GDZIE W TYM RANKINGU JEST SPOMLEK WASZEGO ZASŁUŻONEGO SZCZEPANKA I MAŁEGO? Czyżby zyski były tak ogromne, że aż wstyd je ujawniać? http://www.dziennikwschodni.pl/files/zlota..._setka_2007.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezesina S.S. - szkoda , że tak mało bystry i na dodatek mocno leniwy. Przez 20 lat naumiał się tylko 10 % , nawet od dużych sum wyliczyć - ale to było mu bardzo przydatne przy inwestycjach Powiecie, że mało potrafił? Ha, ha, ale za to dużo zarobił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAPROSZENIE Zarząd Ludowego Klubu Sportowego ORLĘTA-SPOMLEK w Radzyniu Podlaskim zgodnie ze statutem zwołuje Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków Klubu, które odbędzie się 20 lutego 2009 roku o godzinie 16.30 w Kawiarence Pawilonu Klubowego na stadionie przy ul. Warszawskiej 77. PORZĄDEK ZEBRANIA: 1. Otwarcie. 2. Wybór Przewodniczącego i Protokolanta. 3. Wybór Komisji Mandatowo–Skrutacyjnej. 4. Wybór Komisji Uchwał i Wniosków. 5. Sprawozdanie Zarządu z działalności Klubu. 6. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej. 7. Omówienie zmian w Statucie Klubu. 8. Podjęcie uchwał w sprawie udzielenia absolutorium ustępującemu Zarządowi, przyjęcie jednolitego tekstu Statutu Klubu. 9. Wybór Członków Zarządu i Komisji Rewizyjnej. 10. Wolne wnioski. Chyba nie zapomnieliście zaprosić Skomry? Do tej pory bierze ze Spolmleku 20000 a kasa leci też z Radomia. Z podwójnych poborów chyba mógłby Was dofinansować skoro tak Orlęta kochał. Przekonacie się jednak, że byliście tylko zabaweczką dużego Szczepcia kupowaną za cudze, bo nasze spomlekowskie pieniądze. Ciekawe czy chris sponsoruje Orlęta? Wie ktoś? No i gdzie wasza riposta skomrowe ludziki? [/quote] Naprawdę Skomra pracuje dla konkurencji i bierze 20 000 ze Spomleku ??? To zwykłe chamstwo nawet jeżeli zgodne z prawem . Zawsze miał w du*** prawo jeżeli mu nie pasowało !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciałbym, żeby na tym wątku forum wpisywały się osoby, które mają szacunek dla Pana Skomry za to, co zrobił dla Radzynia i jego mieszkańców... chciałbym, abyśmy Go godnie pożegnali ze stanowiska prezesa SPOMLEKu. wyrażam nadzieję, że przeciwnicy uszanują ten wątek i nie będą złorzeczyć ani wyzywać Pana Skomrę lub Jego rodzinę i oddanych lojalnych pracowników. chodzi mi o to, żeby w jakiś sposób uszanować społeczny wkład Pana Skomry w życie i rozwój Radzynia. proszę dzielić się uwagami na jego temat. z tego co wiem - zastraszona załoga nie zdążyła podziękować Panu Skomrze... Prośba do Pana Bajko - proszę zorganizować oficjalne pożegnanie Pana Skomry na terenie zakładu SPOMLEK. proszę pokazać klasę i godnie pożegnać Pana Skomrę... zdobędzie się Pan na taki gest?? to jest taka mała skromna prośba adresowana do Pana - Panie Bajko. wszakże Pan Skomra pomógł różnorako wielu ludziom, chociaż ci przeciwstawili się Jego twardym rządom... proszę, aby Pan Bajko z szacunkiem odebrał pałeczkę władzy od Pana Skomry. liczę na Pana klasę... chciałbym - aby powstała ogólnoradzyńska akcja - która miałaby na celu szerokie i masywne podziękowanie Panu Szczepanowi (jeśli mogę się tak wyrazić) - wykupienie całej strony we "wspólnocie", "radzyniance", "grocie" lub w innej lokalnej gazecie. pokażmy, że Pan Szczepan to jeden z wielu wspaniałych i oddanych swojemu miasteczkowi obywateli, który wiele zrobił dla miasta, dla społeczeństwa, dla sportu, dla ekonomii... czy będziemy kiedykolwiek mieć takiego człowieka w swoich szeregach???.... oby....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
chciałbym, żeby na tym wątku forum wpisywały się osoby, które mają szacunek dla Pana Skomry za to, co zrobił dla Radzynia i jego mieszkańców... chciałbym, abyśmy Go godnie pożegnali ze stanowiska prezesa SPOMLEKu. wyrażam nadzieję, że przeciwnicy uszanują ten wątek i nie będą złorzeczyć ani wyzywać Pana Skomrę lub Jego rodzinę i oddanych lojalnych pracowników. chodzi mi o to, żeby w jakiś sposób uszanować społeczny wkład Pana Skomry w życie i rozwój Radzynia. proszę dzielić się uwagami na jego temat. z tego co wiem - zastraszona załoga nie zdążyła podziękować Panu Skomrze... Prośba do Pana Bajko - proszę zorganizować oficjalne pożegnanie Pana Skomry na terenie zakładu SPOMLEK. proszę pokazać klasę i godnie pożegnać Pana Skomrę... zdobędzie się Pan na taki gest?? to jest taka mała skromna prośba adresowana do Pana - Panie Bajko. wszakże Pan Skomra pomógł różnorako wielu ludziom, chociaż ci przeciwstawili się Jego twardym rządom... proszę, aby Pan Bajko z szacunkiem odebrał pałeczkę władzy od Pana Skomry. liczę na Pana klasę... chciałbym - aby powstała ogólnoradzyńska akcja - która miałaby na celu szerokie i masywne podziękowanie Panu Szczepanowi (jeśli mogę się tak wyrazić) - wykupienie całej strony we "wspólnocie", "radzyniance", "grocie" lub w innej lokalnej gazecie. pokażmy, że Pan Szczepan to jeden z wielu wspaniałych i oddanych swojemu miasteczkowi obywateli, który wiele zrobił dla miasta, dla społeczeństwa, dla sportu, dla ekonomii... czy będziemy kiedykolwiek mieć takiego człowieka w swoich szeregach???.... oby....
Bardzo mądrze powiedziane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
chciałbym, żeby na tym wątku forum wpisywały się osoby, które mają szacunek dla Pana Skomry za to, co zrobił dla Radzynia i jego mieszkańców... chciałbym, abyśmy Go godnie pożegnali ze stanowiska prezesa SPOMLEKu. wyrażam nadzieję, że przeciwnicy uszanują ten wątek i nie będą złorzeczyć ani wyzywać Pana Skomrę lub Jego rodzinę i oddanych lojalnych pracowników. chodzi mi o to, żeby w jakiś sposób uszanować społeczny wkład Pana Skomry w życie i rozwój Radzynia. proszę dzielić się uwagami na jego temat. z tego co wiem - zastraszona załoga nie zdążyła podziękować Panu Skomrze... Prośba do Pana Bajko - proszę zorganizować oficjalne pożegnanie Pana Skomry na terenie zakładu SPOMLEK. proszę pokazać klasę i godnie pożegnać Pana Skomrę... zdobędzie się Pan na taki gest?? to jest taka mała skromna prośba adresowana do Pana - Panie Bajko. wszakże Pan Skomra pomógł różnorako wielu ludziom, chociaż ci przeciwstawili się Jego twardym rządom... proszę, aby Pan Bajko z szacunkiem odebrał pałeczkę władzy od Pana Skomry. liczę na Pana klasę... chciałbym - aby powstała ogólnoradzyńska akcja - która miałaby na celu szerokie i masywne podziękowanie Panu Szczepanowi (jeśli mogę się tak wyrazić) - wykupienie całej strony we "wspólnocie", "radzyniance", "grocie" lub w innej lokalnej gazecie. pokażmy, że Pan Szczepan to jeden z wielu wspaniałych i oddanych swojemu miasteczkowi obywateli, który wiele zrobił dla miasta, dla społeczeństwa, dla sportu, dla ekonomii... czy będziemy kiedykolwiek mieć takiego człowieka w swoich szeregach???.... oby....
chciec to se mozesz a i tak kazdy bedzie pisal co chce i nie bedziesz tu skomrowego terroru wprowadzal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAPROSZENIE Zarząd Ludowego Klubu Sportowego ORLĘTA-SPOMLEK w Radzyniu Podlaskim zgodnie ze statutem zwołuje Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków Klubu, które odbędzie się 20 lutego 2009 roku o godzinie 16.30 w Kawiarence Pawilonu Klubowego na stadionie przy ul. Warszawskiej 77. PORZĄDEK ZEBRANIA: 1. Otwarcie. 2. Wybór Przewodniczącego i Protokolanta. 3. Wybór Komisji Mandatowo–Skrutacyjnej. 4. Wybór Komisji Uchwał i Wniosków. 5. Sprawozdanie Zarządu z działalności Klubu. 6. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej. 7. Omówienie zmian w Statucie Klubu. 8. Podjęcie uchwał w sprawie udzielenia absolutorium ustępującemu Zarządowi, przyjęcie jednolitego tekstu Statutu Klubu. 9. Wybór Członków Zarządu i Komisji Rewizyjnej. 10. Wolne wnioski. Chyba nie zapomnieliście zaprosić Skomry? Do tej pory bierze ze Spolmleku 20000 a kasa leci też z Radomia. Z podwójnych poborów chyba mógłby Was dofinansować skoro tak Orlęta kochał. Przekonacie się jednak, że byliście tylko zabaweczką dużego Szczepcia kupowaną za cudze, bo nasze spomlekowskie pieniądze. No i gdzie wasza riposta skomrowe ludziki? [/quote] Naprawdę Skomra pracuje dla konkurencji i bierze 20 000 ze Spomleku ??? To zwykłe chamstwo nawet jeżeli zgodne z prawem . Zawsze miał w du*** prawo jeżeli mu nie pasowało !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRAWDZIWY LOKALNY PATRIOTA napisał:
chciałbym, żeby na tym wątku forum wpisywały się osoby, które mają szacunek dla Pana Skomry za to, co zrobił dla Radzynia i jego mieszkańców... chciałbym, abyśmy Go godnie pożegnali ze stanowiska prezesa SPOMLEKu. wyrażam nadzieję, że przeciwnicy uszanują ten wątek i nie będą złorzeczyć ani wyzywać Pana Skomrę lub Jego rodzinę i oddanych lojalnych pracowników. chodzi mi o to, żeby w jakiś sposób uszanować społeczny wkład Pana Skomry w życie i rozwój Radzynia. proszę dzielić się uwagami na jego temat. z tego co wiem - zastraszona załoga nie zdążyła podziękować Panu Skomrze...
No i jakoś nie ma chyba osób mających szacunek do Skomry a załoga to i była zastraszona ale przez Skomrę właśnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z Dośmiałką, bo podobno ten zasłużony radzyniak bierze ją w każdy poniedziałek z dworca w Lublinie do Radomia. Biedaczka teraz musi autobusem do Lublina, bo panisko przecież po niedzielnej wizycie z żoną w kościele i spowiedzi nie może dopuścić, żeby ktoś się dowiedział o jego hipokryzji choć już od lat każdy zwykły Radzyniak o tym wie. "Zasługi " ma on dwie: rozwalił Spomlek i własne małżeństwo, za co go w ogóle nie szanuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nastepna zasluga szcze panka to ze nie zgodzil sie na przedszkole dla dzieci pracownikow Spomleku, co mogloby byc dobre i dla Radzynia, bo w innych przedszkolach byloby wiecej miejsc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...