Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parafia dopięła swego. Krzyż wrócił przed restaurację

Utworzony przez Gość, 2 grudnia 2013 r. o 11:22
:wacko: a nie lepiej było biednych za te pieniądz na ŚWIETA OBDAROWAĆ, pewnie że lepiej ale bogobojni o tym nie wiedzą. :huh: 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pomnik z krzyżem przenieść na plac przy ul. Nowej ,gdzie dwa lata temu spłonęło 8 osób. Była to największa tragedia w dziejach powojennej Białej. Przenieść po to, by prominentni ludzie władzy ( RÓWNIEŻ PARAFIALNEJ)  naszego miasta teraz i w przyszłości pamiętali,i że odpowiadają za los mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To naprawde jest piekne i wzruszajace do lez....co prawda srodki przeznaczone na ten pomnik ludzkiej glupoty wielokrotnie przewyzszaja wydatki na dzienny posilek dzici z rodzin ubogich, ale co nam tam.... Chrystusek sie raduje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co Departamencie? Znowu ci rozum uciekł poniżej pasa? Ach jakiż ty biedny! Musisz pilnować lepiej swego rozumu i kłopoty znikną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co Departamencie? Znowu ci rozum uciekł poniżej pasa? Ach jakiż ty biedny! Musisz pilnować lepiej swego rozumu i kłopoty znikną.
  widzę, że nie jesteś sam. dołączyła do ciebie rozbawiona Iwana. jej też rozum spłynął tam, gdzie wzrok nie sięga. biedulka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg Twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą, a czyniący miłosierdzie tym tysiącom tym, którzy mnie miłują i strzegą moich przykazań.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a dlaczego ksiadz mialby dokladac sie do utrzymania cudzych dzieci? On ma wlasne i takze sa w potrzebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To jest KRZYŻ na miarę naszych możliwości. My tym misiem otwieramy oczy niedowiarkom! Mówimy: to jest nasz KRZYŻ, przez nas zrobiony, i to nie jest nasze ostatnie słowo!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten krzyż to kompletna przegrana Pana konserwatorów.A taki był mądry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim niewierzącym życzę rychłego nawrócenia. A cóż niedowiarek może powiedzieć na temat wiary? A cóż niedowiarek może dyktować wierzącym?   Wiara jest największym darem! Widać jak na dłoni po niektórych wpisach, że nie wszyscy na ten dar zasługują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może krzyż SMOLEŃSKI ?? :)  :wub:  :blink:  :P  :D  :wub:  :lol: 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim niewierzącym życzę rychłego nawrócenia. A cóż niedowiarek może powiedzieć na temat wiary? A cóż niedowiarek może dyktować wierzącym?   Wiara jest największym darem! Widać jak na dłoni po niektórych wpisach, że nie wszyscy na ten dar zasługują.
  Nigdy nie nazywam złodzieja  czcigodnym ani wielebnym ojcem i tak sądzi każdy normalny człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie nazywam złodzieja  czcigodnym ani wielebnym ojcem i tak sądzi każdy normalny człowiek
a co ci ukradli? wiarę? zawsze możesz ją odzyskać, nie mając nawet grosza. wystarczy uwierzyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ci ukradli? wiarę? zawsze możesz ją odzyskać, nie mając nawet grosza. wystarczy uwierzyć...
Komu Krzyż wadzi? Sam wzrosłem na wsi gdzie u zbiegu dróg stał krzyż. Jeden szedł czy jechał, czapki uchylił lub się przeżegnał, miejscowy szpicel i członek PZPR, głowę odwracał ,by żegnać się tylko nocą kiedy nikt nie widział. Czy ten krzyż to dużo miejsca zajmuje, krajobraz podlaski szpeci? Nie wierzysz twoja sprawa, piekło czeka, towarzystwo odpowiednie z Leninem , Stalinem , Hitlerem też, więc krzyż niech cię nie obchodzi, idź sobie ulicą Moniuszki i uszanuj tych wierzących. Ja się mogę mylić lecz J S Bach się nie mylił. http://www.youtube.com/watch?v=d9EN27Zh_vg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...