Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parczew: Myśliwi przerobili wiatrówki na broń ostrą (wideo)

Utworzony przez hardfucker, 16 lipca 2013 r. o 12:34
Ja nie jestem, baranie, i wielu moich kolegów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie rzeczy tylko w Polsce. Ile musi kosztować porządna wiatrówka? Np. w Bron.pl mają karabinek AirMaster 90 TG kal.5,5mm. 299 zeta, lufa gwintowana, gumowe wstawki na łożu, bezpiecznik automatyczny, gumowa stopka kolby. Warte swojej ceny? Szukam czegoś bardziej pod domową zabawę - wystarczy? Czy aż przesada?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem przesada - zainteresuj się przedziałem cenowym 100-200 złotych. Po co ci aż kal.5,5mm? W 100% wystarczy ci ta:   To wiatrówka - Karabinek LIDER-23 TG kal. 5,5 mm z lunetą 4X20. To też 5,5 mm, ale przynajmniej kosztuje bez porównania mniej.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to również 5,5 więc o czym ty piszesz? Ewentualnie rozważam jeszcze AirMaster 90 TG, również 299 zeta kosztuje w Kolterze. Jak dla mnie w porównaniu parametrów ta wygląda lepiej. Sama polimerowa kolba z baką typu Monte Carlo robi wrażenie - sporo czytałem na ten temat. Jeśli nie dacie innej sensownej propozycji to pewnie na tej broni się skończy.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bawię się w to samo, szwagier mnie zaraził - on ma całą piwnicę zorganizowaną pod strzelanie :D Aktualnie odkładam na  Karabin ASG AEG Heckler&Koch HK 416   Oryginalny wymiar, oryginalne oznaczenia - piękna sprawa. Mieliście z tym do czynienia na żywo?   Źródło: http://www.bron.pl/shopbron/product/AIR-SOFT-GUN/Karabiny-elektryczne/Karabin-ASG-AEG-Heckler-Koch-HK-416-AUTO/67476  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna replika - masz warunki do zabawy nią? Znajomy właśnie ma całą ścianę broni, bawi się nią w piwnicy, i w zasadzie po tym wszystkim są jedynie pozostałości - cała piwnica roz... Ale zabawki ma imponujące - łącznie z takim naprowadzanym celownikiem ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się czyta te wasze wypociny to dochodzi się downiosku, że kłusowników można podzielić na 2 kategorie:- tych zrzeszonych w PZŁ i- tych niezrzeszonych .Jest to jedyna różnica między nimi.A skąd ten wrzask? bo najgłośniej zawsze wydziera siękonkurencja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz zarabiać na wszystkim bez wychodzenia z domu. http://pieniazek.urwij.pl  Naciśnij "zacznij zarabiać" i przeczytaj zasady. To nie ściema, Sprawdz!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos tu madrze mowi mysliwi sa z rzeszeni ale swe kodeksy maja gleboko w dup... znam wielu z mysliwych ubijaja i sprzedaja mieso na wlasna reke a gdyby ktos chcial poroza czy skore nie ma problemu zwierzyny na chlopskich polach w ciul a mysliwi chetnie dorobia cale te kola lowieckie to jedna wielka kpina i zlodziejstwo odszkodowan nie placa bo nie ma kasy a miesem handluja na wlasna reke co zrobic jak tam sami prawnicy politycy policjanci i lekarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...