Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parczew: Ogrzej dom słońcem

Utworzony przez Romek, 13 marca 2012 r. o 22:01
nie tylko Parczew inwestuje w odnawialne źródła energii. obecnie gmina Kodeń, Tuczna, Piszczac i jeszcze kilka gmin wspólnie chcą stworzyć durzy projekt pozyskujący fundusze na budowę kolektorów słonecznych. Szkoda tylko że tak późno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektore gminy juz dawno złożyły wnioski i potrzebne dokumenty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie robią tylko w sąsiedniej gminie (Siemień) ten pierdzistołek Stasiu Dawidek jest odmiencem. Zamiast poinformować mieszkańców o projekcie chciał siedzieć jak mysz pod miotla i nikomu nic nie mówić. Bo po co? Przecież musiałby dołożyć z budżetu gminy kasę i pisać projekt. A tak jak nie będzie chętnych, to dalej będzie mógł sobie siedzieć w necie i brać prawie 10 tysiaków co miesiąc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie dziennikaŻÓ myślę,że tytuł powinien być troszkę inny OGRZEJ WODĘ SŁOŃCEM bo domu to jednym czy dwoma solarami to nie ogrzejesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wszędzie robią tylko w sąsiedniej gminie (Siemień) ten pierdzistołek Stasiu Dawidek jest odmiencem. Zamiast poinformować mieszkańców o projekcie chciał siedzieć jak mysz pod miotla i nikomu nic nie mówić. Bo po co? Przecież musiałby dołożyć z budżetu gminy kasę i pisać projekt. A tak jak nie będzie chętnych, to dalej będzie mógł sobie siedzieć w necie i brać prawie 10 tysiaków co miesiąc
Przypominam dla Gość Gmina siemień nie ma kredytów i moze spokojnie spać (to wypowiedz Wójta z przed kilku tygodni)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do czytelnik - Stasiu i Misia mają takie dochody że mają wyje***ne na te solary bo ich stać żeby kupic na zime 2 czy 3 tony węgla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Do czytelnik - Stasiu i Misia mają takie dochody że mają wyje***ne na te solary bo ich stać żeby kupic na zime 2 czy 3 tony węgla
Święta prawda. Tak samo jak miał wyjeb**e na budowanie Orlika. Inne gminy sąsiednie jak Milanów czy Czemierniki mają już Orliki. Solarów też się nie doczekamy... ;( Za kadencji Jerzego Styczyńskiego 3 razy Gmina Siemień była Gminą Fair Play. Teraz jesteśmy niestety żyjemy na zadup**u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież takiego Wójta sobie wybraliście., nikt w taczce go wam nie przyniósł. O ile wiem to jakaś alternatywa była zważywszy że to II kadencja, a przecież w pierwszej tez nie było najlepiej jak mi wiadomo, a mimo to wraz został wybrany. Co do Pana Styczyńskiego wiele dobrego zrobił dla siemienia i to prawda, ale tez spierniczył kanalizacje w siemieniu i w lecie obok szkoły, gminy, plebanii śmierdzi jak ho…ra. A jeszcze mam pytanie może mi odpowiesz co ma lub miał z tego mieszkaniec siemienia że gmina by Fair Plej pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...