Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parczew: Złodziej chciał mieć miedź i niszczył transformatory

Utworzony przez podejrzliwy, 20 maja 2011 r. o 14:38
ja zawsze podejrzewam widząc jeepa, że w środku jest złodziej miedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sie nie ma miedzi to się w domu siedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik wschodni to dziennik wschodni ale jednak wypadałoby pisać poprawnie, chyba, że reklamujecie markę samochodów. Na zdjęciu to raczej Jeep nie jest, a "samochód terenowy" napisać przecież można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"mieć miedź"- próbowaliście to wcześniej przeczytać? Szanowna redakcjo! Niedługo prof. Miodek zacznie zgłaszać się do Was po porady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne muzułmanin, terrorysta bo katolik nie mógłby tego zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podejrzliwy napisał:
ja zawsze podejrzewam widząc jeepa, że w środku jest złodziej miedzi
Dobre, uśmiałem się do łez czytając twój komentarz, jeszcze raz dobre. A tak poza tym to w tekście nie ma ważnych informacji co do tego jeepa i do tej sytuacji, ten samochód był obserwowany od pewnego czasu i dlatego taka reakcja policjanta, który to zobaczył pojazd we wczesnych godzinach rannych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dealerka napisał:
Dziennik wschodni to dziennik wschodni ale jednak wypadałoby pisać poprawnie, chyba, że reklamujecie markę samochodów. Na zdjęciu to raczej Jeep nie jest, a "samochód terenowy" napisać przecież można.
Jak na tym zdjeciu jest samochod terenowy, to ja jestem Krolewna Sniezka... Jak juz sie czepiasz, to rob to z glowa. Samochod na zdjeciu nie jest zielony, lecz srebrny i nie jest to auto terenowe, tylko policyjny radiowoz... Sorry za brak polskich znakow, ale pisze z telefonu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trzeba mieć zielono w głowie, by wiedzieć, że jest to wstępna wersja policji podana do mediów. I zdjęcie też podpisane jest, że pochodzi od policji. Pewnie wersja jakiegoś "Miecia" - szwagra, tego co chciał mieć miedź byłaba ciekawsza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację, chyba jednak Forum powinno mieć, jak jeden market, napis- NIE DLA IDIOTÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
Zapewne muzułmanin, terrorysta bo katolik nie mógłby tego zrobić.
a t6y jesteś katolikiem jak tak piszesz??? z ciebie dobry muzułmanin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...