Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Peło ma krew na rękach!

Utworzony przez Siwy, 19 października 2010 r. o 19:28
Czy ktoś jeszcze o tym wątpi ? Rządzą nami zdrajcy i zwykli mordercy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy jesteście jeszcze bardziej popierd**** niż się wydawało. Co ma do tego PO? Postawcie najlepiej kolejny krzyż i róbcie szopkę jak wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzielnicowy napisał:
Wy jesteście jeszcze bardziej popierd**** niż się wydawało. Co ma do tego PO? Postawcie najlepiej kolejny krzyż i róbcie szopkę jak wcześniej.
Co ma PO? Rany, skąd się takie przygłupy w Polsce wzięły. Liderzy PO zaczęli od Sikorski: "niedługo dorżniemy watahę", Tusk:"wyginiecie jak dinozaury", Komorowski na rok przed lotem do Smoleńska: "przyjdzie czas prezydent gdzieś poleci i to się wszystko zmieni", Palikot: "Jednego Kaczyńskiego załatwili pod Smoleńskiem, drugiego zabijemy tutaj" to mało ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzielnicowy napisał:
Wy jesteście jeszcze bardziej popierd**** niż się wydawało. Co ma do tego PO? Postawcie najlepiej kolejny krzyż i róbcie szopkę jak wcześniej.
Towarzyszu Dzielnicowy! Nie udawaj durnia że nie wiesz że pod Smoleńskiem Tusk do spółki z Putinem zamordowali Prezydenta RP plus 95 osób z czołówki Państwa Polskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Towarzyszu Dzielnicowy! Nie udawaj durnia że nie wiesz że pod Smoleńskiem Tusk do spółki z Putinem zamordowali Prezydenta RP plus 95 osób z czołówki Państwa Polskiego.
PO przebija nawet komunę w kilka lat osiągnęło wszystko na co komuna pracowała przez 50 lat: mordy polityczne, afery, dług, propaganda, nepotyzm, utrata niepodległości, zdrada, Palikota - Urbana. Brawo Po wymiata w imię polityki miłości i by wszystkim żyło się lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Pawlak' date='19 październik 2010 - 20:33 ' timestamp='1287513215' post='364544'] PO przebija nawet komunę w kilka lat osiągnęło wszystko na co komuna pracowała przez 50 lat: mordy polityczne, afery, dług, propaganda, nepotyzm, utrata niepodległości, zdrada, Palikota - Urbana. Brawo Po wymiata w imię polityki miłości i by wszystkim żyło się lepiej. [/quote Pawlak, sprawa jest oczywista: Polski już nie ma! Tusk,Komorowski,Sikorski,Klich,i inni - to już ludzie sowieccy! Jest tylko kwestią czasu KIEDY po nas przyjdą? Jak w 1944tym.Ja jestem gotowy, żywcem mnie nie wezmą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak, sprawa jest oczywista: Polski już nie ma! Tusk,Komorowski,Sikorski,Klich,i inni - to już ludzie sowieccy! Jest tylko kwestią czasu KIEDY po nas przyjdą? Jak w 1944tym.Ja jestem gotowy, żywcem mnie nie wezmą... Ja jutro idę pod Komitet Peło, który to tam jest miejscowy gauleiter PO na Białą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie oszołomy z forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny napisał:
Witajcie oszołomy z forum
Witaj młody, wykształcony, a co wytrzeźwiałeś i bez kaca ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...