Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piekutowski; Poniosły mnie emocje

Utworzony przez Maciej, 5 kwietnia 2011 r. o 15:49
Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim ukarał Jacka Piekutowskiego szefa miasta Radzyń Podlaski grzywną w wysokości 800 zł. za to że obraził opozycyjnego radnego..." Pytam czy taki człowiek karany może być przewodniczącym Rady Miasta. Czy osoba skazana przez sąd jest godna do sprawowania tej funkcji? To że on nie ma kszty godności, żeby się jesj zrzec to każdy kto zna Piekutowskiego to wie. Co na to panowie radni. Radni koalicji rządzącej miastem. Panie Burmistrzu czy Pan się też nie czerwieni mimo,że on w imię pańskiego sukcesu szczuł adwersarzy psem. Czy społeczności Radzynia nie stać na to, żeby ich reprezentował czł,owiek nie karany. Piekutowski tego może nie rozumieć i powie nic się nie stało.On nie rozumie, że demokracja czyni spustoszenie u osób, które nie są w stanie zrozumieć jej elementarnych zasad i nie rozumie pojęcia wstydu. Ten wyrok nic nie nauczy tego godnego politowania człowieczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warto poznać co otej sprawie napisała "Wspólnota" i jej internauci.[/size] [Radzyń: Piekutowski uznany winnym Finał głośnej sprawy Jacka Piekutowskiego działacza PO z Radzynia. Samorządowiec zwymyślał młodych działaczy PiS i, jak ci twierdzą, próbował ich szczuć psem. Teraz zapłaci grzywnę. Jacek Piekutowski, przewodniczący rady miasta w Radzyniu oraz prezes Spółdzielni Mieszkaniowej „Dom” został przez sąd uznany winnym. Za przeklinanie i uszkodzenie plakatu wyborczego posła Jerzego Rębka skazano go na karę grzywny w wysokości 800 zł. Piekutowski dobrowolnie poddał się karze. - Gdyby to był jeden zarzut o zrywaniu plakatów wyborczych to bym się nie zgodził – mówi przewodniczący. - Natomiast tam był drugi zarzut, że używałem słów nieprzyzwoitych. Mam taką słabość, że jak mnie ktoś wyprowadzi z równowagi, czy się zdenerwuję to potrafię kląć. I za to ponosi się konsekwencje – nie ukrywa. Zapytany, czy jego zdaniem działanie Piotra Skowrona, radnego miejskiego miało na celu sprowokowanie go, mówi: - Jeśli ten pan zrobił zdjęcie plakatu wyborczego przed całą sytuacją i po zajściu, kiedy uszkodziłem go, to niech sobie Pani sama odpowie czy to nie celowe zagranie – dodaje prezes SM „Dom”. WSTYD MIASTU I JEGO MIESZKAŃCOM , ŻE TAKI PIKUT Z PIJALNI PIWA SKAZANY PRZEZ SĄD JEST PRZEWODNICZĄCYM MIASTA. CI KTÓRZY GO ORÓBUJĄ BRONIĆ NA FORUM ZACHOWUJĄ SIĘ TAK JAK CI W "RANCZO" CO SIĘ NAPILI MAMROTA. RDZYŃ ZASŁUŻYŁ ,ŻEBY MIEĆ NORMALNEGO PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIASTA. PRECZ Z PIKUTEM. bo co zadajesz pytania, jeżeli sam stwierdziłeś, że na prawie się nie znasz! ktoś ci odpowie a ty i tak nie zrozumiesz! głąb z ciebie jak słusznie zauważyłeś! po co się pogrążasz! żona lub kochanica przeczyta, żeś dureń i jeszcze się zostawi na pastwę losu! Cwaniak - Piekutowski sam poleciał do sądu aby odpowiadac za wykroczenie a nie za przestępstwo !!!!! Miał dobrych doradców . Upiecze mu się poważniejsza kara !!!!!!! nie, bo nie został skazany z kodeksu karnego za przestępstwo a z kodeksu wykroczeń za wykroczenie. dlatego taki problem był ze skręceniem sprawy psa, bo to już by poszło na kodeks karny i bardzo dobrze za d*pe takich chamów PO i jaki PIS to ich wina że bur*elu narobiły w polsce Co ma wyrok sądu do zdolności koalicyjnej PIS ? Jeszcze trochę i napiszecie ze sąd był z PIS-u ? Piekutowski zapłacił za swoje chamskie zachowanie ! Osoba karana sądownie karą grzywny za przestępstwo umyślne nie może zajmować kierowniczych stanowiisk oraz być radnym A co się stało z zarzutem , że Piekutowski szczuł psem ? Pisało o tym kiedyś we Wspólnocie . Pikut ma wyrok-to jest wazne![/ size]1 [2011-04-04 16:45] Pikut jest po wyroku sadowym,a to jest wazne! Eliminowac trzeba roznych kretaczy,oszustow z zycia publicznego-na targ niech spiepr...ja i tam niech swoje madrosci przekazuja. Obalic Pikuta z przewodniczacego rady miasta Czy Piekutowski , który został ukarany za obrażanie innego radnego powinien byc nadal przewodniczącym rady ? Jeżeli PO wywodzi się z Solidarności to znaczy że Pikutowski ze Skoczylasem zakładali wRadzyniu Solidarnosc?????. Ha,ha,ha , ale się ubawiłem . spi**dalaj do przedszkola! łajzo pogięta! myślicielu za dwa grosze!buraku trzecioligowy! W Gdyby nie było nagrań to Piekutowski śmiałby mu się w twarz i zastraszał całą rodzinę . Taki to już człowiek z PO To Piekutowski obrażał , klął , zrywał plakaty - za to skazał go sąd i tyle w temacie . Podpisuje sie obiema rekami za nagrywaniem i fotografowaniem! Uczciwy i prawy czlowiek nie musi sie niczego bac!! Tylko szumowiny i kretacze boja sie tych metod bo wtedy ich matactwa nie zdaja egzaminu Bardzo dobrze ze fotografowal i nagrywal-bo prawda ujrzala swiatlo dzienne!!!!!!! a tak by zamataczono i rozmyto ta sprawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciej napisał:
Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim ukarał Jacka Piekutowskiego szefa miasta Radzyń Podlaski grzywną w wysokości 800 zł. za to że obraził opozycyjnego radnego..." Pytam czy taki człowiek karany może być przewodniczącym Rady Miasta. Czy osoba skazana przez sąd jest godna do sprawowania tej funkcji? To że on nie ma kszty godności, żeby się jesj zrzec to każdy kto zna Piekutowskiego to wie. Co na to panowie radni. Radni koalicji rządzącej miastem. Panie Burmistrzu czy Pan się też nie czerwieni mimo,że on w imię pańskiego sukcesu szczuł adwersarzy psem. Czy społeczności Radzynia nie stać na to, żeby ich reprezentował czł,owiek nie karany. Piekutowski tego może nie rozumieć i powie nic się nie stało.On nie rozumie, że demokracja czyni spustoszenie u osób, które nie są w stanie zrozumieć jej elementarnych zasad i nie rozumie pojęcia wstydu. Ten wyrok nic nie nauczy tego godnego politowania człowieczka.
WSTYD,ŻE TAKIEGO PRZEWODNICZĄCEGO MAMY. CZY W CAŁYM MIEŚCIE RADZYNIU NIE MA NIKOGO KTO NIE KARANY MÓGŁBY PRAWOWAĆ FUNKCJĘ PUBLICZNĄ. OCZYWIŚCIE Z PSEM JEST LEPIEJ P;RACOWAĆ . CO DWIE GŁOWY TO NIE JEDNA I ODNIÓSŁ SUKCES. PODDAŁ SIĘ DOBROWOLNIE KARZE, A TYM SAMYM JAKO KARANY WINIEN ZREZYGNOWAĆ Z FUNKCJI PRZEWODNICZĄCEGO.ABY PRZESTAĆ OŚMIESZAĆ WŁADZE MIASTA WINIEN ZREZYGNOWAĆ Z FUNKCJI. ALE PRZECIEŻ TAKI deb*** BEZ WZGLĘDU NA FUNKCJĘ BĘDZIE CHODZIŁ POD KRAWATEM I UDAWAŁ JAKI JEST MĄDRY, INTELIGENTNY, WYKSZTAŁCONY. ŚMIECH NA SALI. PIKUTA WSZYSCY ZNAJĄ I WIEDZĄ JAKI JEST. PIKUCCIE WIEDZ O TYM ŻE SĄ GRANICE GDZIE MOŻNA OGŁUPIAĆ ZARÓWNO CZŁONKÓW SÓŁDZIELNI, JAK TEŻ MIESZKAŃCÓW RADZYNIA. OGŁOŚMY KONKURS NA NAJGŁUPSZEGO PRZEWODNICZĄCEO RADY. MASZ SZANSĘ BYĆ W CZOŁÓCE - PIKUTOWSKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
WSTYD,ŻE TAKIEGO PRZEWODNICZĄCEGO MAMY. CZY W CAŁYM MIEŚCIE RADZYNIU NIE MA NIKOGO KTO NIE KARANY MÓGŁBY PRAWOWAĆ FUNKCJĘ PUBLICZNĄ. OCZYWIŚCIE Z PSEM JEST LEPIEJ P;RACOWAĆ . CO DWIE GŁOWY TO NIE JEDNA I ODNIÓSŁ SUKCES. PODDAŁ SIĘ DOBROWOLNIE KARZE, A TYM SAMYM JAKO KARANY WINIEN ZREZYGNOWAĆ Z FUNKCJI PRZEWODNICZĄCEGO.ABY PRZESTAĆ OŚMIESZAĆ WŁADZE MIASTA WINIEN ZREZYGNOWAĆ Z FUNKCJI. ALE PRZECIEŻ TAKI deb*** BEZ WZGLĘDU NA FUNKCJĘ BĘDZIE CHODZIŁ POD KRAWATEM I UDAWAŁ JAKI JEST MĄDRY, INTELIGENTNY, WYKSZTAŁCONY. ŚMIECH NA SALI. PIKUTA WSZYSCY ZNAJĄ I WIEDZĄ JAKI JEST. PIKUCCIE WIEDZ O TYM ŻE SĄ GRANICE GDZIE MOŻNA OGŁUPIAĆ ZARÓWNO CZŁONKÓW SÓŁDZIELNI, JAK TEŻ MIESZKAŃCÓW RADZYNIA. OGŁOŚMY KONKURS NA NAJGŁUPSZEGO PRZEWODNICZĄCEO RADY. MASZ SZANSĘ BYĆ W CZOŁÓCE - PIKUTOWSKI.
Żal to czytaźć , ale czy nas na więxcej nie stać niż na Piekutowskiego. Wszyscy się z tego smieją, a my udajemy, że się nic nie stało. Gdyby radni poprzednich kadencji zobaczyli kto jest teraz przewodniczącym toby z ulgą odetchnęli, że ich to nie dotyczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Żal to czytaźć , ale czy nas na więxcej nie stać niż na Piekutowskiego. Wszyscy się z tego smieją, a my udajemy, że się nic nie stało. Gdyby radni poprzednich kadencji zobaczyli kto jest teraz przewodniczącym toby z ulgą odetchnęli, że ich to nie dotyczy.
No właśnie . Wszyscy wiedzą, jaki jest Piekutowski, wszyscy się z niego śmieją, Burmistrz zacny człowiek u schyłku swej kariery zrobił go szefem komitetu wyborczego, a Poseł Sławecki Przewodniczącym Rady Miasta. Wszystkim się w głowach poprzewracało, a lokalna społeczność się wstydzi.Ciekawe czy ktoś z koalicyjnych radnych próbując naprawić swoją głupotę wystąpi z wnioskiem o odwołanie Piekutowskiego z funkcji. Jko szeregowy mieszkaniec Radzynia wstydzę się za was Panowie Radni. Od piekuta trudno cokolwiek wymagać, ale od Was, tych na których głosowałem mam prawo. Osoba karana nie może pełnić najważniejszej funkcji w mieście. Obudźcie się Panowie Radni. Najwyższy czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec Radzynia napisał:
No właśnie . Wszyscy wiedzą, jaki jest Piekutowski, wszyscy się z niego śmieją, Burmistrz zacny człowiek u schyłku swej kariery zrobił go szefem komitetu wyborczego, a Poseł Sławecki Przewodniczącym Rady Miasta. Wszystkim się w głowach poprzewracało, a lokalna społeczność się wstydzi.Ciekawe czy ktoś z koalicyjnych radnych próbując naprawić swoją głupotę wystąpi z wnioskiem o odwołanie Piekutowskiego z funkcji. Jko szeregowy mieszkaniec Radzynia wstydzę się za was Panowie Radni. Od piekuta trudno cokolwiek wymagać, ale od Was, tych na których głosowałem mam prawo. Osoba karana nie może pełnić najważniejszej funkcji w mieście. Obudźcie się Panowie Radni. Najwyższy czas.
Panowie Radni. Przeodniczącymi byli ; Jarmuł,Pietras, Kowalczyk,Kotyła. Spójrzcie sobie w twarz kiedy wybietraliście Pikuta.Jak się czujecie patrząc wyborcom w oczy że Pikutowi prymitywnemu członkowi rady powieryliście tą funkcję. To wstyd dla miasta Radzynia żd taki prymittyw jest przzewodniczącym Rady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Panowie Radni. Przeodniczącymi byli ; Jarmuł,Pietras, Kowalczyk,Kotyła. Spójrzcie sobie w twarz kiedy wybietraliście Pikuta.Jak się czujecie patrząc wyborcom w oczy że Pikutowi prymitywnemu członkowi rady powieryliście tą funkcję. To wstyd dla miasta Radzynia żd taki prymittyw jest przzewodniczącym Rady.
Tylko dureń potyka sie dwa razy o ten sam kamień.- Piekutiowski tego nie zrozumie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Panowie Radni. Przeodniczącymi byli ; Jarmuł,Pietras, Kowalczyk,Kotyła. Spójrzcie sobie w twarz kiedy wybietraliście Pikuta.Jak się czujecie patrząc wyborcom w oczy że Pikutowi prymitywnemu członkowi rady powieryliście tą funkcję. To wstyd dla miasta Radzynia żd taki prymittyw jest przzewodniczącym Rady.
Człowieku nie czepiaj się radnych. Zobacz ilu mieszkańców oddało swój głos na Piekutowskiego, a pomyśl ilu oddałoby go na Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Człowieku nie czepiaj się radnych. Zobacz ilu mieszkańców oddało swój głos na Piekutowskiego, a pomyśl ilu oddałoby go na Ciebie.
NO WŁAŚNIE. PRZEWODNICZĄCYM RADY ZOSTAŁ TEN KTÓRY UZYSKAŁ NAJMNIEJSZĄ LICZBĘ GŁOSÓW SPOŚRÓD RADNYCH. pAMIĘTAJ, ŻE SZCZUCIE PSEM WSKAZUJE JAKIMI METODAMI SIĘ POSŁUGUJE.pONADTO WYGRAŁ ZE SWOIM KONKURENTEM m.t DWOMA GŁOSAMI. WIĘC NIE SZALEJ Z TYMI OPINIAMI NA TEMAT PIEKUTOWSKIEGO. WSTYD POZOSTAŁ I JEDEN KLAKIER TAKI JAK TY TEGO NIE ZMIENI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='gość' timestamp='1302153377' post='460496'] Człowieku nie czepiaj się radnych. Zobacz ilu mieszkańców oddało swój głos na Piekutowskiego, a pomyśl ilu oddałoby go na Ciebie. W tym wszystkim dziwię się tylko Burmistrzowi Radzynia Podlaskiego Panu Witoldowi Kowalczykowi.Jest to osoba znana w mieście. Przez wiele lat szefował SIMENIE. Poważany przez mieszkańców miasta.Dlaczego stworzył sobie zaplecze w postaci Piekutowskiego. PaNIE wITKU CZY pANU NIE WSTYD ŻEBY pANA REPREZENTOWAŁ TAK PRYMITYWNY CZŁOWIEK?.Przecież Pan zna jego kwalifikacje, umiejętności i zachowania. Szkoda, że u schyłku swojej kariery (chlubnej) podpiera się Pan tak prymitywnym człowiekiem. Jego głupocie dać skrzydła to by poleciała. Przecież nie o to Panu chodziło. Wstyd , który w imię Pana zwycięstwa popełnił nie wiem czy wart był Pana sukcesu. Pana zasługi dla miasta i sukces ze stokroć głupszym kandydatem nie usprawiedliwiają, że Pan się znalazł w towarzystwie pitucha. Nie może być tak, że godny politowania bezmuzgowiec reprezentuje burmistrza. Przecież podczas tego szczucia psem z tej wściekłości mogła go żółć zalać. Jest Pana milcząca zgoda dla tych zachowań. Dlatego ci , którzy Pana znają i szanują nie są w stanie tego zrozumieć. Jak można współpracować z człowiekiem , który sią zachowuje jakby się mamrota napił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Człowieku nie czepiaj się radnych. Zobacz ilu mieszkańców oddało swój głos na Piekutowskiego, a pomyśl ilu oddałoby go na Ciebie.
Jeśli jesteś radnym i takiego prymitywa wybrałeś na przewodniczącego to idź się leczyć dopóki jest to za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Człowieku nie czepiaj się radnych. Zobacz ilu mieszkańców oddało swój głos na Piekutowskiego, a pomyśl ilu oddałoby go na Ciebie.
Panowie radni. Ja was się nie czepiam. Sprawujecie funkcję z naszego nadania i bierzecie za to kasę. Więc przestańcie się obrażać za to że cokolwiek od was oczekujemy.Wybraliście na przewodniczącego człowieka, który został skazany przez sąd za zachowanie umyślne. Pytam czy w 16 000 Radzyniu nie ma nikogo nie karanego przez sąd , któremu by można było powierzyć tą odpowiedzialną funkcję.To my wyborcy obdarzyliśmy was zaufaniem, a wy ster miasta powierzyliście człowiekowi, który psem szczuje ludzi innych opcji. Milczycie bo wwstyd i takie są ustalenia. Ja nie głosowałem na politykę tylko na ludzi. Przeraża mnie ten wstyd milczenia. Ja wiem, że wy sami się wstydzicie, ale jeśli kogoś nie stać na odrobinę odwagi winien dać sobie spokój z wyborami. Pomyślałem ilu by na mnie oddało głosy. Tylu, którzy by wiedzieli, że ja takiego jak pikutowski nigdy bym nie wybrał na szefa Rady. Każdy kto zna jego walory intelektualne jak też wiedzę wie o czym myślę. Ja wiem, że on to olewa, bierze dietę, z uśmiechem, a to wy Panowie Radni o tym zadecydowaliście, to wy daliście funkcję i kasę to wy tą decyzją przynieśliście mi wstyd naprawdę wieki wstyd.Chciałbym każdemu z was spojrzeć w oczy i usłyszeć, że wybraliście najleposzego z was. Jedynie pikutowski by uznał, że tak jest. I to jest Panowie Radni Rady Miejskiej Radzynia Podlaskiego wielki wstyd. Może warto się nad tytm zadumać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
WSTYD,ŻE TAKIEGO PRZEWODNICZĄCEGO MAMY. CZY W CAŁYM MIEŚCIE RADZYNIU NIE MA NIKOGO KTO NIE KARANY MÓGŁBY PRAWOWAĆ FUNKCJĘ PUBLICZNĄ. OCZYWIŚCIE Z PSEM JEST LEPIEJ P;RACOWAĆ . CO DWIE GŁOWY TO NIE JEDNA I ODNIÓSŁ SUKCES. PODDAŁ SIĘ DOBROWOLNIE KARZE, A TYM SAMYM JAKO KARANY WINIEN ZREZYGNOWAĆ Z FUNKCJI PRZEWODNICZĄCEGO.ABY PRZESTAĆ OŚMIESZAĆ WŁADZE MIASTA WINIEN ZREZYGNOWAĆ Z FUNKCJI. ALE PRZECIEŻ TAKI deb*** BEZ WZGLĘDU NA FUNKCJĘ BĘDZIE CHODZIŁ POD KRAWATEM I UDAWAŁ JAKI JEST MĄDRY, INTELIGENTNY, WYKSZTAŁCONY. ŚMIECH NA SALI. PIKUTA WSZYSCY ZNAJĄ I WIEDZĄ JAKI JEST. PIKUCCIE WIEDZ O TYM ŻE SĄ GRANICE GDZIE MOŻNA OGŁUPIAĆ ZARÓWNO CZŁONKÓW SÓŁDZIELNI, JAK TEŻ MIESZKAŃCÓW RADZYNIA. OGŁOŚMY KONKURS NA NAJGŁUPSZEGO PRZEWODNICZĄCEO RADY. MASZ SZANSĘ BYĆ W CZOŁÓCE - PIKUTOWSKI.
Można powiedzieć, że to żadna kara te 800 zł. przy diecie ponad 2000 zł. miesięcznie za pracę społeczną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...