Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwsza inicjatywa nowego burmistrza. Oddał miasto Jezusowi

Utworzony przez Irasiad, 13 grudnia 2014 r. o 10:01
A co jeżeli Panu burmistrzowi się rządzenie nie powiedzie? A to, że będzie można wszystko zwalić na Jezusa, nie wyszło,miasto się zwija,młodzi uciekają,inwestycji nie ma, drogi dziurawe "oddałem miasto Jezusowi" miejcie pretensje do niego To wszystko to wina Jezusa. Tak swoją drogą, czy Pan burmistrz pytał Jezusa czy weźmie? I czy nie ma w tym wątku korupcyjnego? No właśnie, czy burmistrz nie ma w tym oddawaniu jakiś prywatnych interesów? A jeżeli tak to jakich?
A czy ta decyzja  była poprzedzona  uchwałą Rady Miasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiotów nie brakuje, Jezus będzie musiał zapłacić podatek od darowizny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedziesz po księdzu OK, masz takie prawo,ale nie odbieraj go na siłę katolikom wierzącym w ten kościół, a telewizja,media te jedynie słuszne,mętnego nurtu i te nie polskie, a komuniści którzy nas kolejny raz mocno oszukują,tego nie widzisz,nie czujesz,nie dostrzegasz,czy nie chcesz tego widzieć,dlaczego tylko kościół jest BE ? Nie będzie kościoła to komuchy już wszystko z narodem zrobią.
Droga Jadwigo, Wychowałam się w katolickiej praktykujacej rodzinie. Takiej jakich 99% (!) w naszej miejscowości. Do kościoła chodziliśmy co niedziele. Bo wszyscy chodzili. Pieniazek na tacę, bo nie wypadało nie dać. Wstyd. Do komunii w drugiej klasie przystąpiły wszystkie dzieci. Jedno nawet było ochrzczone na krótko przed komunia ponieważ bez chrztu "się nie da" Tak powiedział ksiądz. Kiedy wyjechałam z kraju i w okresie Świat Bożego Narodzenia byłam w Rzymie z zaskoczeniem przyglądalam się rumianym księżom w restauracji jak wodę konsumujacym wino, skrupulatnie czytających etykiety na butelkach kiedy kelner pytał czy im "ten rocznik i to wino smakuje". 24 grudnia wszyscy w katolickiej Italii zapychali się mięsem i kosztowali się winem kiedy w Polsce było to grzechem. Nic z tego nie rozumialam. Bo u nas w Polsce był to grzech. Jak to? Ten sam papież, ta sama wiara? Zmieniło się wszystko kiedy weszliśmy do Unii. Znów nasuwa się pytanie: co ma jedno z drugim wspólnego? Czyżby Kościół Polski zaczął tracić wiernych i dlatego zmodernizowlal swój " kodeks" ? Tak się zastanawiam, ilu ludzi w Polsce chodzi bezmyślnie do Kościoła? I co jest powodem? W małych miejscowościach jest to dla wielu jedyna okazja aby spotkać znajomych, pokazać nowy ciuch. Niestety nie oszukujmy się, tak jest. Ilu z nas awanturuje się przed wyjściem na msze bo dzieci się ociagaja lub małżonek ma kaca i trzeba iść piechotą. Dwulicowosc polskich zagorzalych katolików nie zna granic. Podczas gdy za granicami Polski ludzie spotykają się na mszy 2 razy w roku, po mszy ksiądz zdejmuje sutanne i idzie z wiernymi porozmawiać i kulturalnie wypić herbatę lub nawet piwo. Podczas gdy u nas w wielu parafiach wracamy do domu z niesmakiem, poczuciem winy która po raz kolejny jak grad walila z ambony. Ale za tydzień znów pójdziemy bo ksiądz nie da inaczej rozgrzeszenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wieszają tęczę to można protestować i mówić, że na siłę się coś promuje. Jak wieszają krzyże to protestować nie wolno. Wot logika Burmistrz poprzez swoją pierwszą decyzję pokazał, że jest parobkiem kościoła. WSTYD dla Radzynia!
AMEN ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem jude nazywam się Jezus,podobno jest tu moje miasteczko? Mnie też spalicie w stodole? Katolicy?
Bardzo dobry komentarz!!!!!! kilkanaście kilometrów od Radzynia w Przegalinach ,katolicy wymordowali całą rodzinę Żydów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Jadwigo, Wychowałam się w katolickiej praktykujacej rodzinie. Takiej jakich 99% (!) w naszej miejscowości. Do kościoła chodziliśmy co niedziele. Bo wszyscy chodzili. Pieniazek na tacę, bo nie wypadało nie dać. Wstyd. Do komunii w drugiej klasie przystąpiły wszystkie dzieci. Jedno nawet było ochrzczone na krótko przed komunia ponieważ bez chrztu "się nie da" Tak powiedział ksiądz. Kiedy wyjechałam z kraju i w okresie Świat Bożego Narodzenia byłam w Rzymie z zaskoczeniem przyglądalam się rumianym księżom w restauracji jak wodę konsumujacym wino, skrupulatnie czytających etykiety na butelkach kiedy kelner pytał czy im "ten rocznik i to wino smakuje". 24 grudnia wszyscy w katolickiej Italii zapychali się mięsem i kosztowali się winem kiedy w Polsce było to grzechem. Nic z tego nie rozumialam. Bo u nas w Polsce był to grzech. Jak to? Ten sam papież, ta sama wiara? Zmieniło się wszystko kiedy weszliśmy do Unii. Znów nasuwa się pytanie: co ma jedno z drugim wspólnego? Czyżby Kościół Polski zaczął tracić wiernych i dlatego zmodernizowlal swój " kodeks" ? Tak się zastanawiam, ilu ludzi w Polsce chodzi bezmyślnie do Kościoła? I co jest powodem? W małych miejscowościach jest to dla wielu jedyna okazja aby spotkać znajomych, pokazać nowy ciuch. Niestety nie oszukujmy się, tak jest. Ilu z nas awanturuje się przed wyjściem na msze bo dzieci się ociagaja lub małżonek ma kaca i trzeba iść piechotą. Dwulicowosc polskich zagorzalych katolików nie zna granic. Podczas gdy za granicami Polski ludzie spotykają się na mszy 2 razy w roku, po mszy ksiądz zdejmuje sutanne i idzie z wiernymi porozmawiać i kulturalnie wypić herbatę lub nawet piwo. Podczas gdy u nas w wielu parafiach wracamy do domu z niesmakiem, poczuciem winy która po raz kolejny jak grad walila z ambony. Ale za tydzień znów pójdziemy bo ksiądz nie da inaczej rozgrzeszenia.
Sprzedali komuniści POokrądgłostołowi stocznie,huty ,banki,zakłady pracy,sprzedali wszystko,został tylko kościół,kościół który jest fundamentem,filarem z nami,Polakami od tysiącleci,tego bandyci i złodzieje nie mogą sprzedać !!!!  i to jest jedyna jeszcze ostoja polskości w tym kraju,a ksiądz jest tylko małym człowiekiem i małym ogniwem w tym wszystkim,świnie i zboczeńcy a nawet złodzieje i bandyci zdarzają się wszędzie,tych na pewno więcej jest dzisiaj w polityce,szczególnie w opcji rządzącej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry komentarz!!!!!! kilkanaście kilometrów od Radzynia w Przegalinach ,katolicy wymordowali całą rodzinę Żydów!!!
Musieli na pewno mieć COŚ za uszami,nie uwierzę że tak za darmo, musieli donośić na gestapo a potem na UB.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz,teraz to oni  robią to samo z Palestyńczkami, a tyle lat od tej tragedii,historia zatoczyła koło.BANDYTYZM jest wsząęzie taki sam i tak samo się nazywa. Bardzo dobry komentarz!!!!!! kilkanaście kilometrów od Radzynia w Przegalinach ,katolicy wymordowali całą rodzinę Żydów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszy mnie taka inicjatywa, bo po Słupsku dostałem doła psychicznego. W jednym jak i w drugim mieście demokratycznie wybrano prezydenta i burmistrza. Mieszkańcy  doskonale wiedzieli na kogo głosują.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszy mnie taka inicjatywa, bo po Słupsku dostałem doła psychicznego. W jednym jak i w drugim mieście demokratycznie wybrano prezydenta i burmistrza. Mieszkańcy  doskonale wiedzieli na kogo głosują.  
Pedalskie miasto,co tu dużo gadać,spedlili się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedali komuniści POokrądgłostołowi stocznie,huty ,banki,zakłady pracy,sprzedali wszystko,został tylko kościół,kościół który jest fundamentem,filarem z nami,Polakami od tysiącleci,tego bandyci i złodzieje nie mogą sprzedać !!!! i to jest jedyna jeszcze ostoja polskości w tym kraju,a ksiądz jest tylko małym człowiekiem i małym ogniwem w tym wszystkim,świnie i zboczeńcy a nawet złodzieje i bandyci zdarzają się wszędzie,tych na pewno więcej jest dzisiaj w polityce,szczególnie w opcji rządzącej.
Chodzi Pani o katolika Wałęse? A Kościół niestety nie daje tylko bierze: za chrzest, ślub, pogrzeb, mszę "w intencji" A wszystko pózniej hop do Watykanu na szaty i jadlo dla biskupów. Wstyd. Zostawcie wszystko i chodzie za mną, mówił Jezus. Jak wiernym pieniążki się skończą to i Kościół się od was odwróci. To już zaczyna się dziać. Wasze pieniążki tranzytem są przelewane do Chin i Afryki gdzie kościoły jak grzyby po deszczu wyrastają. Ponad 1miliard potencjalnych wiernych. W Watykanie ręce zacierają. Pani Jadwigo, na miejscu stoczni pojawiły się nowe firmy. Życie się toczy. I te tez pewnie kiedyś podupadna i pojawia się nowe. Nic nie jest wieczne. Człowiek z natury nie lubi zmian i mówi ze kiedyś było lepiej. "Kiedyś " nas nie było. Takiego dobrobytu nie mieliśmy nigdy. W większości domów jest bieżąca woda, ubikacja, raczej nie chodzimy głodni. Poruszamy się z miasta do miasta autem a nie piechotą jak nasi dziadkowie. Śmiertelność dzieci drastycznie spadła. I to nie dzięki zapalanym w kościele swieczkom ale dzięki ciężkiej pracy naukowej często świeckich ludzi. I proszę nie mylić komunistów z ateistami, bo jedno z drugim nie musi mieć nic wspólnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bardzo ciekawy komu zawierzy mieszkańców Słupska Prezydent Biedroń ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Ci Boże za tak wspaniałego burmistrza.   Dzisiejsze czasy są bardzo trudne. Diabeł zerwał się z łańcucha i atakuje człowieka. A człowiek zaczyna mówić diabelskim głosem, o czym świadczy wiele napisanych postów na tej stronie. Opamiętania życzę forumowiczom, co popadli w sidła złego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, bo jakby coś się nie powiodło to obwinimy Jezusa.... Wiara jest ok: jako hobby. Tzn można się nią zajmować w wolnym czasie, oraz bez przymusu, w swoich czterech kątach. I proszę, nie przeslaniajmy nią swojego oblicza. Na świecie są po prostu ludzie dobrzy i są ludzie źli, obojętnie jakiego wyznania. A religia służyła kiedyś do manipulowania ciemnota. Niestety kiedyś większość ludzi była niewyksztalcona. Takie były czasy. Jedynie kler i szlachta miał dostęp do książek i edukacji. Wielkie rzeźby (min. chimery i diably) w kościołach miały za zadanie zastraszyć wiernych i wywolac posluch. Ale wielu nie zdaje sobie z tego sprawy. Te czasy się skończyły. Większość z nas jest wykształcona ale ma jednak w sobie wrodzony strach: bo co ludzie powiedzą, bo ksiądz nie da ślubu, bo nie ochrzi dziecka. Ludzie obudzcie się! Posluchajcie jak ksieza się tłumacza z pedofili, homoseksualizmu, nie zachowywania celibatu? Mówią: my tez jesteśmy ludźmi. Księża śmieją się nam Pokakom w twarz... Bo wiedza ze pod tym względem jesteśmy pokorni ( czytaj: głupi ). I proszę nie mówcie : nasz ksiądz jest dobry, bo to samo można powiedzieć o sąsiedzie który tez jest wspaniałym człowiekiem i nie nosi sutanny. I chodzi do pracy aby zarobić na chleb a nie lata z taca!
  Wierzący widzą sens w zawierzeniu Jezusowi - Ci co wiary nie mają nie pojmują takiej inicjatywy. Pomimo że nikt nie każe uczestniczyć w praktykach religijnych to wierzący ciągle są atakowani .  Dlaczego ? Bo imię Jezus pobudza do miłości lub nienawiści ! Tobie też KK się nie podoba, a przecież nie musisz do Niego należeć. To czemu krytykujesz  Chrzest, ślub, tacę  ? ...Jak mnie prześladowali tak i was będą prześladować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bardzo ciekawy komu zawierzy mieszkańców Słupska Prezydent Biedroń ?
ich już nie trzeba zawierzać! sami się zawierzyli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelszczyzna przeprasza za Radzyn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi Pani o katolika Wałęse? A Kościół niestety nie daje tylko bierze: za chrzest, ślub, pogrzeb, mszę "w intencji" A wszystko pózniej hop do Watykanu na szaty i jadlo dla biskupów. Wstyd. Zostawcie wszystko i chodzie za mną, mówił Jezus. Jak wiernym pieniążki się skończą to i Kościół się od was odwróci. To już zaczyna się dziać. Wasze pieniążki tranzytem są przelewane do Chin i Afryki gdzie kościoły jak grzyby po deszczu wyrastają. Ponad 1miliard potencjalnych wiernych. W Watykanie ręce zacierają. Pani Jadwigo, na miejscu stoczni pojawiły się nowe firmy. Życie się toczy. I te tez pewnie kiedyś podupadna i pojawia się nowe. Nic nie jest wieczne. Człowiek z natury nie lubi zmian i mówi ze kiedyś było lepiej. "Kiedyś " nas nie było. Takiego dobrobytu nie mieliśmy nigdy. W większości domów jest bieżąca woda, ubikacja, raczej nie chodzimy głodni. Poruszamy się z miasta do miasta autem a nie piechotą jak nasi dziadkowie. Śmiertelność dzieci drastycznie spadła. I to nie dzięki zapalanym w kościele swieczkom ale dzięki ciężkiej pracy naukowej często świeckich ludzi. I proszę nie mylić komunistów z ateistami, bo jedno z drugim nie musi mieć nic wspólnego.
BOLEK katolikiem ??  chyba farbowanym, judasz i konfident.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelszczyzna przeprasza za Radzyn.
NIE MUSI! CHRYSTUS WODZEM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Lubelszczyzna przeprasza za Radzyn."
Lubelszczyzna przeprasza za lewaków. Radzyń? a co to za piździwólka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podanie - do Jezusa, wniosek - do Jezusa. Pozwolenie na budowę z podpisem Jezusa. W łapę.... no właśnie - komu ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...