Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pies skazany na śmierć, przywiązany do drzewa w lesie

Utworzony przez K.L, 21 kwietnia 2010 r. o 11:13
Jak znajdziecie właściciela to chętnie go przywiąże do tego samego drzewa z tą różnicą że on będzie wisiał głową w dół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K.L napisał:
Jak znajdziecie właściciela to chętnie go przywiąże do tego samego drzewa z tą różnicą że on będzie wisiał głową w dół
Bede mogła ci pomóc??? Sk...... żeby go nic dobrego w życiu nie spotkało!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja z chęcią przytrzymam sznureczek dla tego .....!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram poprzedni komentarz w 100%, Ja bym go nie tylko przywiązała,ale jeszcze kazała żreć piach i robic pod siebie !!!!!! W końcu na to skazał biedne zwierze nikomu nic nie winne. Skur.........!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No co za sk....syn.Ludzie oglądajcie zdjęcie jak ktoś pozna czyj to pies to dajcie namiar.Wp...dol działa lepiej niż Policja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich skur..... trzeba karać. Jak mu szkoda na zastrzyk usypiający ,to chętnie załaduje mu w dupę,mam w zapasie na takich cweli,pośpi sobie . Wiem co czuje taki psinka Sama wychowuje takiego ,którego znalazłam przy drzewie przypadkiem. Na jego szczeście ,teraz jest bezpieczny i szczęsliwy na moim podwórku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego nie mógł zrobić katolik !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałoba skończona, głowa posypana popiołem, odwalone 3 zdrowaśki i z powrotem można wrócić do swego chorego żywota! jakim to trzeba być chorym człowiekiem żeby tego typu rzeczy robić! jak można pojechać z rozumnym stworzeniem i zrobić mu to, jak można przywiązać a później odejść słuchając skamlenia i szczeku psa. pies nie rozumie w pierwszzej chwili co się stało, pies wybaczyłby właścicielowi jeśli ten by wrócił po niego nawet po tygodniu! to jest właśnie wyższość zwierząt nad nami, że one potrafią wybaczyć i nie znęcają się nad innymi! człowiek to najbardziej podła istota jaka tylko może byc! oby tego kogoś spotkała zasłużona kara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
Tego nie mógł zrobić katolik !
w tym kraju podobno 97% to katolicy! ja się więc skłaniam że to katolik, polak, patriota który po wielaknocy, po rocznicy śmierci papieża, po żałobie narodowej, po wrzuceniu 2,34 księdzu na tacę, po spowiedzi, postanowił pokazać światu prawdziwe oblicze i najnormalniej w świecie wrócił do swego poprzedniego nędznego żywota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd w ludziach tyle okrucieństwa? Czy to w ogóle są jeszcze ludzie? Dziwi mnie łatwość z jaką tym osobom przychodzi porzucanie zwierzęcia i brak wyrzutów sumienia, ze zwierzę umiera z głodu i pragnienia przywiązane do drzewa, bo przecież zdają sobie sprawę jaką śmierć im zafundowali. Po co brać zwierzę kiedy się nie ma pieniędzy i warunków żeby się nim zajmować? Bo mały piesek jest ładny? Koszmar jakiś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
Tego nie mógł zrobić katolik !
Tutaj nikt nie ma wątpliwości, a jak pijany spowoduje wypadek i kogoś zabije to z miejsca znajdzie się setka broniących i wymówek czy to jest w porządku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za karę sprawca powinien byc tak samo przywiązany tylko na 1 dobę , Zobaczyłby jakie to uczucie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zawsze to samo. Kary dla takiego dałna sąd nie wymierzy. Mała szkodliwość czynu. PODAĆ DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI: - tego kto to zrobił - sędzię który wydał "wyrok"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...