Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany przyszedł zdawać prawo jazdy, wpadł na placu

Utworzony przez Gość, 5 marca 2012 r. o 12:50
Za coś takiego nie powinien być już nigdy dopuszczony do egzaminu. Pijaków za kierownicą należy eliminować wszelkimi sposobami bo każdy z nich to potencjalny drogowy zabójca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe łyknął dla odwagi,żeby się nie stresować na egzaminie,bo by zawału dostał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się udało na LUFIE zdać,ale tylko dlatego że egzaminator też był wczorajszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy chleją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wszyscy chleją.
To niech chleją w domu czy w lokalu i nie siadają za kierownicę będąc pod wpływem. Kary dla pijanych kierowców powinny być surowsze bo to co jest dzisiaj amatorów jazdy na podwójnym gazie nie odstrasza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To niech chleją w domu czy w lokalu i nie siadają za kierownicę będąc pod wpływem. Kary dla pijanych kierowców powinny być surowsze bo to co jest dzisiaj amatorów jazdy na podwójnym gazie nie odstrasza.
Zgadzam się z tobą w 100 procentach,a jak już by się trafił pijany policjant [bo tacy też są] to powinno się od razu i to bez sądu rozstrzelać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zgadzam się z tobą w 100 procentach,a jak już by się trafił pijany policjant [bo tacy też są] to powinno się od razu i to bez sądu rozstrzelać.
Po co ten sarkazm? Zobaczymy, czy jak ci jakiś pijak za kierownicą zabije dziecko czy zrobi kaleką kogoś z rodziny to też będziesz tak bronił prawa do jazdy po pijanemu. Dopóki będzie istniało społeczne przyzwolenie na prowadzenie auta będąc na podwójnym gazie to nic się nie zmieni a przypadkowi i niewinni ludzie będą ginąć przez takich durniów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Po co ten sarkazm? Zobaczymy, czy jak ci jakiś pijak za kierownicą zabije dziecko czy zrobi kaleką kogoś z rodziny to też będziesz tak bronił prawa do jazdy po pijanemu. Dopóki będzie istniało społeczne przyzwolenie na prowadzenie auta będąc na podwójnym gazie to nic się nie zmieni a przypadkowi i niewinni ludzie będą ginąć przez takich durniów.
Ja nikogo JASIU nie bronię,ja bym do nich strzelał,to nie nic wspólnego z sarkazmem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja nikogo JASIU nie bronię,ja bym do nich strzelał,to nie nic wspólnego z sarkazmem.
Podobno zawsze najlepiej zaczynać od siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Po co ten sarkazm? Zobaczymy, czy jak ci jakiś pijak za kierownicą zabije dziecko czy zrobi kaleką kogoś z rodziny to też będziesz tak bronił prawa do jazdy po pijanemu. Dopóki będzie istniało społeczne przyzwolenie na prowadzenie auta będąc na podwójnym gazie to nic się nie zmieni a przypadkowi i niewinni ludzie będą ginąć przez takich durniów.
A jak zabije albo okaleczy trzeźwy to co wtedy? Będzie to dla ciebie jakieś pocieszenie że to nie pijany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy chleją,nawet ci co mają z tym walczyć.Mało jest takich przypadków ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...