Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany złodziej na akcję przyjechał samochodem

Utworzony przez Dziewica Joasia, 19 października 2013 r. o 19:05
Powiesić cwela!!! To śmieć!!! Wyciąć w pień złodziei i inne podobne szumowiny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiesić cwela!!! To śmieć!!! Wyciąć w pień złodziei i inne podobne szumowiny.
Zaprzeczam! Ludziom trzeba dać pracę i nikt kraść nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłem stronę na której można zlokalizować KAŻDEGO po numerze telefonu. Wystarczy podać numer osoby którą chcemy namierzyć.http://tnij.org/lokalizacjatelefonu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha takie rozgarniecie to tylko w tamtych stronach, Parczew i okolice, nie ma co sami profesjonaliści :D nic nie da zatrudnienie, to maja we krwi ci pół-ukraińcy i krasc będą taki naród. Szkoda ze to przyłączyli do lubelskiego bo to  tylko statystyki policyjne podnosi. Powinni ręce obcinać tym pół-ukraińcom, wtedy by nie kradli, a na pewno by zastanowili się czy warto ukraść... :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno się płacić ludziom którzy udupią jakiegoś cwela złodzieja lub inną szmatę karaną za pobicia,pedofilię rozbój. Może by się w ten sposób chwasty wyplemiło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno się płacić ludziom którzy udupią jakiegoś cwela złodzieja lub inną szmatę karaną za pobicia,pedofilię rozbój. Może by się w ten sposób chwasty wyplemiło.
Daleko idace myslenie, ale prawo powinno byc surowe i sprawiedliwe....zab za zab,oko za oko...zlodziejowi za pierwszym razem odciac palec, za drugim razem dlon....za trzecim razem po lokiec....itd....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GallAnonim to chyba nie wie o czym pisze. Wszedzie są złodzieje, podobnie jak w Lublinie, Warszawie i wielu innych polskich miastach. Pochodzę z okolic Parczewa i nigdy nie czułam się nawet półukrainką. Jestem polką w 100% i uwłacza mi Pan tymi słowami. Jednak pisząc te obelgi na temat wszystkich parczewiaków, świadczy Pan o swojej zaściankowości i zacofaniu, gdyż ocenianie wszystkich jedną miarą nie daje pełnego obrazu sytuacji i każdy inteligentny czlowiek powinien zdawać sobie z tego sprawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GallAnonim przyjedź do Parczewa to przejrzysz na oczy? A wogóle skąd Ty jesteś i jakie masz IQ? Bo GallAnonim to w przeciwieństwie do Ciebie miał większy iloraz inteligencjii Śmieciu ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "GallAnonim" chyba ci już umysł wypaliło do cna. Wyzywasz ludzi od pól-ukraińców jak za Bugiem mamy Białoruś, chyba sam jesteś pół-polakiem lub pełnym debilem ! Intylygentem to ty z Lublina nie jesteś...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GallAnonim to chyba nie wie o czym pisze. Wszedzie są złodzieje, podobnie jak w Lublinie, Warszawie i wielu innych polskich miastach. Pochodzę z okolic Parczewa i nigdy nie czułam się nawet półukrainką. Jestem polką w 100% i uwłacza mi Pan tymi słowami. Jednak pisząc te obelgi na temat wszystkich parczewiaków, świadczy Pan o swojej zaściankowości i zacofaniu, gdyż ocenianie wszystkich jedną miarą nie daje pełnego obrazu sytuacji i każdy inteligentny czlowiek powinien zdawać sobie z tego sprawę.
   
GallAnonim przyjedź do Parczewa to przejrzysz na oczy? A wogóle skąd Ty jesteś i jakie masz IQ? Bo GallAnonim to w przeciwieństwie do Ciebie miał większy iloraz inteligencjii Śmieciu ....
   
Do "GallAnonim" chyba ci już umysł wypaliło do cna. Wyzywasz ludzi od pól-ukraińców jak za Bugiem mamy Białoruś, chyba sam jesteś pół-polakiem lub pełnym deb***em ! Intylygentem to ty z Lublina nie jesteś...
Ha ha jak ruszylo, poczytajcie historie to zrozumiecie dlaczego pol-ukraince.....dumni napewno nie bedziecie....tepe ludziska na tych terenach..... :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GallAnonim przyjedź do Parczewa to przejrzysz na oczy? A wogóle skąd Ty jesteś i jakie masz IQ? Bo GallAnonim to w przeciwieństwie do Ciebie miał większy iloraz inteligencjii Śmieciu ....
No tu popisales sie he he tepa strzalo.....tobie juz nic nie pomoze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...