Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piszczac: Wielkie graffiti cieszy oczy i uczy

Utworzony przez piszczuk nie człowiek, 21 czerwca 2011 r. o 21:53
10 tysiecy na takie duperele przez takiego pajaca Cześka nabazgrolone !!!! w pale sie nie miesci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak na dziury w drogach w gminie piszczac to nie ma ale dla (...)
Ostatnio edytowany 21 grudnia 2011 r. o 17:55
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak na dziury w drogach w gminie piszczac to nie ma (...)
Ostatnio edytowany 21 grudnia 2011 r. o 18:09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szacunek dla rdzennych mieszkańców piszczaca a to dobre szkoda że do ciebie nikt tego szacunku nie ma cała gmina (...)
Ostatnio edytowany 21 grudnia 2011 r. o 17:54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** wieś w Picassa się bawi;)ku*** wieśniaki dupy se tak pomalujcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i bardzo fajnie oby więcej takich akcji Wolicie szare mury i monotonie????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szare mury to są na budynkach które wójt powinien wyremontować za nasze je***e podatki. A poza tym wux ty pedale szare to jest twoje życie jak papier toaletowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi to bardziej na mural wygląda, ale cóż, nie znam się - nie jestem z Piszczaca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że ograniczenia pewnych ludzi małomiasteczkowych się nie wyplewi!!! Chłopak robi coś dla swojej/waszej miejscowości, a Was jedynie stać na jakiś głupi komentarz i oczernianie!!!Do wiadomości tych "najmądrzejszych" : takie działanie napewno zrealizowane było z jakiegoś projektu, więc nie martwcie się, to NIE za wasze pieniądze!!!!A po drugie: zamiast krytykować ruszcie dupska i zróbcie coś dla swojej miejscowości skoro jesteście tacy mądrzy :] trzymam kciuki i czekam na artykuł o Was hahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram xoxo w całości! Ludziom aby dać kromkę chleba, piwo i gołą babę w TV i już są zadowoleni, wiecej im do zycia nie potrzeba. Jak coś ktoś robi ciekawego, przydatnego, coś co ucieszy młodzież to najlepiej oczernić, zgnoić i zmieszać z błotem. Ot typowo polskie zachowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten oficer milicji znow podczepia sie do czyjegos pomyslu . czy milicjant cos sam kiedys wymyslił ??? chyba tylko jak kase na lewo wyprowadzic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie że taka miejscowość ma tak rozpoznawalny znak , jestem zdania że podlaski jarmark folkloru powinien mieć swoje miejsce właśnie w tej miejscowości czego wam oraz sobie życzę. Biała Podlaska pozdrawia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sztukę trzeba szanować i podziwiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakiego milicjanta masz na mysli ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) Dla moich kolegów i koleżanek którzy mnie nienawidzą, znienawidzcie mnie jeszcze bardziej :*
Ostatnio edytowany 21 grudnia 2011 r. o 17:55
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Grzegorzu nie ma co się denerwować ani przjmować. Od dawna jest tak, że jak się coś robi społecznie to innym tym co nie robia, są społecznymi leniami i gadają bo nie mają odwagi sami coś zrobić. Dobrze im jak ktoś coś im ofiaruje a sami nic a nic nie pomogą innym. Tacy ludzie i ich złośliwe komentarze jednym utrudniają dzialalność a innych wzmacniają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic napisał:
Panie Grzegorzu nie ma co się denerwować ani przjmować. Od dawna jest tak, że jak się coś robi społecznie to innym tym co nie robia, są społecznymi leniami i gadają bo nie mają odwagi sami coś zrobić. Dobrze im jak ktoś coś im ofiaruje a sami nic a nic nie pomogą innym. Tacy ludzie i ich złośliwe komentarze jednym utrudniają dzialalność a innych wzmacniają.
Społecznie? Chyba kosztowalo bazgranie 10tys zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek z zajawką i pomysłem na życie zrobił coś dobrego - jest źle. Lepiej stać całe dnie w parku albo siedzieć w domu i jechać człowieka który miał odwagę wcielić w życie swój pomysł niż zająć się czymś konkretnym? Społeczeństwo piszczackie jest szare i głupie! Potraficie wyzywać tylko przez internet gdzie jesteście anonimowi. Kto z was powie mu to w twarz? Nikt! Pozdro Keno! Props!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...